Nintendo DS News

soroushmehdi

کاربر سایت
Oct 30, 2006
76
نام
Soroush Mehdi
worms-superbike-pursuit-force-cover.jpg

شماره جدید (شماره 5 ام) مجله HGZine که درباره بازی های ds و psp است، آمد.
مجله را می توانید از آدرس زیر بگیرید:
http://www.gamerzines.com/PDF/HGZine_5.pdf

1tLeR}{

کاربر سایت
May 7, 2007
35
salam lotfan javabe mano zood bedin
1.man nintendo ds lite =bekhram ya phate ya aslan zarar mikon bekhram
2.incat haee ke migin man sardar nemiyaram chi be chie yetozihe mokhtasar bedid
3.shoma ke ds khridid razi hastid ya befroshin behtare
4.bazi ha ti internet rahat peyda mishe va sare danlod mishe ye na?
5.ds ro toiran masalan maghze he copy khor mi koonand ya bayad khodet bokoni
6.ge copy khor mikonand gheymatesh chande;)

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
ideas1017
این نسخه جدید ideas که شاید 2 تا 3 درصد اجرای گرافیکی بازی ها رو بهبود داده ولی تغییر بزرگ روی شبیه سازی صدا ها است که شاید از 20 تا 30 درصد پیشرفت داشته البته رو نسخه های قبلی صدا نزدیکه صفر بود;)

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
No$gba v2.4d
جدیدترین شبیه ساز ds بر روی کامپیوتر
ولی مهمترین چیز درباره این شبیه ساز اینه که میتونه super mario رو با حدوده 20 فریم اجرا کنه
:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri
اما بدون صدا و بابرخی مشکلات گرافیکی:((
و خبر دیگه هم اینکه ideas1018 حدود 2 ماه دیگه عرضه میشه و سازندگان گفتن قراره کلی بترکونه;)البته اینو هر دفعه میگن

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
بابا من اعصابم خط خطیه ها:mad: :wallbash:!! میزنم تاپیکو میارم پایین ها:boxing::gunner::headband::sniper:!!!! برید از PSP FANS یاد بگیرید:punish:!!! همیشه ی خدا تاپیکاشون فعاله!! یه کاری بکنید که بتونیم رو شون رو کم کنیم:locked:!!!

با :thanks: از شما!!

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
تو ایران هیچکس اطلاعات درست و حسابی درباره Ds نداره یا اگه کسی هم باشه اینجا نمیاد.باید با یه حرکت انقلابی فرهنگ Ds و Ds داری رو رواج بدیم . چجوریشو دیگه نمیدونم ولی اگه یه کم تقاضا برای Ds بالا بره فرهنگشم جا می افته.
با تشکر
یکی از دلسوختگان Ds :((

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
خوب ideas1018 هم ریلیز شده من هنوز امتحان نکردم ولی حتما بهتره hgfji ki fi lrnhvi ghcl
0.7.3 DeSmuME هم اومده که تغییره زیادی نکرده و لی 2 و3 تا بازی جدید رو میتونه اجرا کنه مثله megaman zx
اما حیفیم میاد که نگن چه قدر خداست این بازیهThe Legend of Zelda: Phantom Hourglass
این دموها رو ببینید واقعا عالیه گرافیک در حد نهایت ds از اون استفاده هایی که فقط نینتندو میتونه بکنه از سخت افزار تا اخرین قطره و گیم پلی وصف نشدنی

http://www.youtube.com/watch?v=Nri2WBf4NoI
در ضمن نینجا گایدن عالی برای ds در راهه که احتمالا خبر دارید
کلا بازی هایی که گیم پلی عالی رو روی ds با گرافیک خوبی نمایش میدن در راهن
من که این دو بازی رو شاید اورجینال خریدم مثل ماریو و فاینال فانتزی;)

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
بابا من اعصابم خط خطیه ها:mad: :wallbash:!! میزنم تاپیکو میارم پایین ها:boxing::gunner::headband::sniper:!!!! برید از PSP FANS یاد بگیرید:punish:!!! همیشه ی خدا تاپیکاشون فعاله!! یه کاری بکنید که بتونیم رو شون رو کم کنیم:locked:!!!

با :thanks: از شما!!

حالا زیاد عصبانی نشو!!! :cheesygri
دلیل اینکه اینجا فعال نیست اینه که هیچکسی (از جمله خودم!) اطلاعات کافی از DS نداره! (منظورم این سوپرکارت ها و... هستن)
من خودم خیلی از DS و بازی هاش خوشم میاد ولی نمیدونم اگه بخرم باید بازی هاشو چی کار کنم و چه کارتی بگیرم و از کجا و...
به هر حال امیدوارم پای DS هم به خونه ها باز بشه!!! فقط Nintendo !!! :love:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من امروز زنگ زدم به مگاگیم گفتم کارتریجی که توش Sd بخره داری؟ گفت نه. گفتم میاری؟ گفت اگه بیاریم باید بازیاشم دانلود کنیم دردسر داره. گفتم خب نمیخواد بازیاشو دانلود کنی. شما فقط همون کارت رو بیار دانلودش با خودمون. اونم گفت Ok حالا ببینم چی میشه...
حالا باید شانس بیاریم که واقعاً بیاره. میگم اگه هممون هی بهش زنگ بزنیم بگیم بیاره شاید راضی شه که بیاره.
راستی خودشم بازیهای Ds که داره چند لبس. یعنی مثلاً 40 تا بازی توی یه کارتریج هست. قیمتشم 80 تومان هست. من فکر کنم یکی بخرم اقلاً چهار تا بازی بیشتر بتونم بازی کنم تا ببینیم اوت کارتریج Sd خور رو میاره یانه...

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
من امروز زنگ زدم به مگاگیم گفتم کارتریجی که توش Sd بخره داری؟ گفت نه. گفتم میاری؟ گفت اگه بیاریم باید بازیاشم دانلود کنیم دردسر داره. گفتم خب نمیخواد بازیاشو دانلود کنی. شما فقط همون کارت رو بیار دانلودش با خودمون. اونم گفت Ok حالا ببینم چی میشه...
حالا باید شانس بیاریم که واقعاً بیاره. میگم اگه هممون هی بهش زنگ بزنیم بگیم بیاره شاید راضی شه که بیاره.
راستی خودشم بازیهای Ds که داره چند لبس. یعنی مثلاً 40 تا بازی توی یه کارتریج هست. قیمتشم 80 تومان هست. من فکر کنم یکی بخرم اقلاً چهار تا بازی بیشتر بتونم بازی کنم تا ببینیم اوت کارتریج Sd خور رو میاره یانه...

نمی خواد اینقدر تلاش کنی فقتحی سفارش داده
قول گرفتم ازش تا اخره این ماه اینجا باشه
هم m3 . super card ds One

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر