نمایشگاه/رویداد Nintendo Direct

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,387
نام
سید محمد حسین
139379

Nintendo Direct Center | نینتندو دایرکت سنتر
تاپیک خبری پیرامون پوشش اخبار و معرّفی های برنامه نینتندو دایرکت

نینتندو دایرکت برنامه های ضبط شده نینتندو برای ارائه اطّلاعات پیرامون برنامه های شرکت در ماه های آتی و معرّفی و تبلیغ بازی های آینده دستگاه های این کمپانی است که در تاریخ های مشخّصی در شبکه های آنلاین استریم و پخش می شوند
این مجموعه برنامه از اکتبر سال 2011 میلادی به دست ساتورو ایواتا، مدیر کل وقت نینتندو در آن زمان، کلید خورد و تا به اکنون ادامه دارد.
برنامه های دایرکت نینتندو به 4 دسته تقسیم می شوند:
  • دایرکت های عادی: از 25 تا 50 دقیقه طول می کشند و عموماً تمرکز بر بازی ها، نرم افزار و سخت افزار و برنامه های آتی کمپانی نینتندو و شرکای ترد پارتی دارد. به طور طبیعی نینتندو هر ربع سال یک دایرکت عادی برگزار می کند
  • مینی دایرکت: از لحاظ محتوا، مشابه دایرکت های معمولی است، با این تفاوت که طول مدت آن به شدّت کوتاه تر است و از 5 تا 15 دقیقه متغیّر است.
  • دایرکت های مخصوص: این مدل دایرکت ها عموماً مختص به تنها یک بازی می شود و اطّلاعات جزئی و کلّی این بازی را به اشتراک قرار می دهد. Fire Emblem, Super Smash Bros, Pokemon از نمونه بازی هایی هستند که طی این سال ها، دایرکت مختص به خود را دریافت کرده اند.
  • نیندی دایرکت: دایرکت های مختص به عناوین مستقل که اسامی شان با توجه به سه ریجن پخش آن کمی متفاوت است. هدف این دایرکت ها، پوشش عناوین مستقل در انتظاری هستند که برای سیستم های نینتندو منتشر می شوند و در میان دایرکت های معمولی نمی توان قرارشان داد. طول این دایرکت ها عموماً 20 دقیقه است.
این تاپیک به قصد پوشش خبری موارد معرّفی شده در دایرکت ها، اعلام زمان پخش هر کدام، پوشش شایعات و بحث و صحبت پیرامون اخبار آن ایجاد شده.

Direct Template 01.jpg

قسمت جدید برای پنجشنبه 23 شهریور، ساعت 17:30 عصر تایید شده

برای مشاهده دایرکت های نینتندو در زمان پخش از لینک های زیر می توانید استفاده کنید

Twitch | YouTube

آخرین ویرایش:

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
همممم یعنی ژوئن نینتندو هیچی برنامه نداره
و بعد یهو سپتامبر Nintendo Live داریم که اصن معلوم نیست چی توش هست چی توش نیست....

جالبه ولی تحمل کردن 4 ماه بدون هیچ معرفی و چیزی یخورده سخته
البته این وسط کلی بازی خوب میاد... اولیش همین زلدا :D
Nintendo Live تایید شد که اول تا چهارم سپتامبر برگزار میشه و موازی PAX هست. و گفتن هیچ رونمایی جدیدی در این مراسم نداریم!!! علاوه براین ثبت نام (با قرعه کشی) از طریق اکانت نینتندو هر فرد انجام میشه.
با توجه به شکل تهیه بلیط مراسم قرار نیست باعث بشه ملت سویچ بخرن (چون باید اول سویچ داشته باشن تا بتون برن به این مراسم) پس باید یا درست قبلش چیزی برای نمایش داشته باشن (دایرکت منظورمه) یا باز تویتر دایرکت داریم در آخر ممکنه جف اشتباه کرده باشه یا چون هنوز اطلاعی در مورد دایرکت جون نداره تو لیستش نیاورده.
پ.ن: نام نویسی از 31 می تا 22 جون هست. به نظرم اگر قراره چیز جدیدی رو کنن باید تو همین بازه باشه.
پ.ن2: احتمال دیگه هم اینه که خبری از نمایش کنسول بعدی نیست که به نظرم اگر بخوان اول 2024 عرضه کنن تصمیم اشتباهی هست.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: reza8 and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,387
نام
سید محمد حسین
با انتشار گزارش مالی نینتندو تایید شده که نینتندو تا پایان سال مالی یعنی آخر مارچ 2024 سخت افزار جدیدی عرضه نخواهد کرد.

گفتن میخوان سال مالی پیش رو 15 میلیون کنسول بفروشن
که خیلی عجیبه
امسال 17.5 میلیون کنسول فروختن و به وضوح تو سراشیبی به نسبت تندی هم قرار دارن
نمیدونم این اعتماد به نفس رو از کجاشون در میارن

از طرفی هم هیچی بازی ندارن بعد Pikmin 4 واسه سوییچ
جدا نمیدونم میخوان چیکار کنن بدون سیستم جدید تا مارس 2024

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
که خیلی عجیبه

طبق شایعات احتمالأ تعداد قابل توجهی ریمستر یا ریمیک خواهیم داشت از آف زیرو گرفته تا ژنولوژی او هولی وار. غیر از اون شایعه ماریو و دانکی کنگ دو بعدی هم هست.
اگرم بخوان خبیث بازی در بیارن میتونن لایت اولد قالب ملت کنن.
حرکت خبیثانه بدتر هم اینه که از سویچ نسل بعد رونمایی کنن و بگن بکوارد نیست بعد در کنارش نسخه پرو سویچ رو بدن

A92Ta

کاربر سایت
Apr 12, 2020
82
متروید پرایم 4 مگه برای سوییچ تایید نشده؟ اونم هست دیگه. بعد یعنی نسل سوییچ فقط باید یه سوپرماریو داشته باشه؟ آدسی 2 نداریم؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,387
نام
سید محمد حسین
متروید پرایم 4 مگه برای سوییچ تایید نشده؟ اونم هست دیگه. بعد یعنی نسل سوییچ فقط باید یه سوپرماریو داشته باشه؟ آدسی 2 نداریم؟

تنها نسلی که دو تا ماریو داشت همون Wii بود (با NES که میره عهد دقیانوس)
ماریوی بعدی هر جور فکر کنی برای نسل بعده
بعلاوه اینا پیارسال Super Mario 3D World + Bowser's Fury رو دادن که بخش Bowser's Fury اش هر چند کوتاه ولی یه بازی پر و پیمونیه برای خودش

در مورد متروید پرایم 4 هم شدیدا امیدوارم کراس پلتفرم باشه
نه به خاطر کیفیت و اینا
بلکه به نظرم احتیاجه یه عامل خرید خفن مثل کنسول جدید بیاد تا سطح فروش و محبوبیت سری متروید رو ببره بالاتر با خودش

حیفه فرنچایز به این خفنی بازی های به زور از سه میلیون نسخه رد شه فروش بازی هاش

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
991
نام
محسن
IMG_20230509_194026_125.jpg
❗️مهمترین اخبار منتشر شده از گزارش ویژه پایان سال مالی نینتندو (مارس 2023):
IMG_20230509_194026_066.jpg

🔹 تا تاریخ ذکر شده، فروش کل سخت افزار سوییچ به 125.6 میلیون واحد رسیده است.
🔹 پیش بینی نینتندو برای فروش سخت افزاری سوییچ در سال مالی پیش رو (تا مارس 2024)، نسبت به سال گذشته بسیار دستِ پایین تر بوده و برای 15 میلیون واحد هدف گذاری شده است.
🔹فروش کل نرم افزاری نینتندو سوییچ از یک میلیارد واحد گذر کرده است.

A92Ta

کاربر سایت
Apr 12, 2020
82
تنها نسلی که دو تا ماریو داشت همون Wii بود (با NES که میره عهد دقیانوس)
ماریوی بعدی هر جور فکر کنی برای نسل بعده
بعلاوه اینا پیارسال Super Mario 3D World + Bowser's Fury رو دادن که بخش Bowser's Fury اش هر چند کوتاه ولی یه بازی پر و پیمونیه برای خودش

در مورد متروید پرایم 4 هم شدیدا امیدوارم کراس پلتفرم باشه
نه به خاطر کیفیت و اینا
بلکه به نظرم احتیاجه یه عامل خرید خفن مثل کنسول جدید بیاد تا سطح فروش و محبوبیت سری متروید رو ببره بالاتر با خودش

حیفه فرنچایز به این خفنی بازی های به زور از سه میلیون نسخه رد شه فروش بازی هاش
باوزر فیوری حساب نیست. آدسی 2 میخوام فقط
خداییش سوییچ لیاقتشو داره مثل وی 2 تا ماریو داشته باشه ناسلامتی 125 میلیون فروخته. همون کراس هم بشه قبوله
آدسی اولین بازی بود که رو سوییچ رفتم وای که چقدر چسبید

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
که خیلی عجیبه

نینتندو بخواد کنسول بفروشه که راحت می تونه بفروشه.
یه MK9 رو تایید کنه راحت 20 میلیون به بالا کنسول می فروشه.
ولی فعلا برنامه چیز دیگست. اینا رو گذاشته برای لاین آپ لانچ کنسول بعدی :>
روی سیستم سلر بودن زلدا هم حساب باز کردن اینا. ولی بازم به نظرم 15 میلیون زیاده.
----
یک سال باقی مونده سویچ احتمالا مثل زمان 3DS می شه که ریمیک و ریمستر سرازیر می شه. به جز Pikmin 4:
خیلی وقته شایعات پورت Zelda SS و Zelda WW روی سویچ هست.
متروید هم شایعه شده بود سه گانه پرایم پورت می شه. (فعلا یکیش رو دادن)
Yokai Watch 4 هم برای غرب عرضه می شه.
Professor Layton ام هست.
Etrian Odyssey III HD

و مهم تر از همه شاهکار تیم Danganronpa که من لحظه شماری دارم براش می کنم. Master Detective Archives: Rain Code
---
این Xenoblade Chronicles X بدبخت رو هم پورت کنن رو سویچ. مظلوم واقع شده. من به مخیلم نمی گنجید روزی ببینم Yoshi و Xenoblade روی سویچ پورت نشدن اما Tokyo Mirage Sessions #FE (که خیلی هم Underrated تشریف داره. من Day 1 روی Wii U رفتمش و عشق کردم) پورت شده!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,387
نام
سید محمد حسین
باوزر فیوری حساب نیست. آدسی 2 میخوام فقط
خداییش سوییچ لیاقتشو داره مثل وی 2 تا ماریو داشته باشه ناسلامتی 125 میلیون فروخته. همون کراس هم بشه قبوله
آدسی اولین بازی بود که رو سوییچ رفتم وای که چقدر چسبید

آدیسی فوق العاده بود
من خیلی حسرت شو میکشم که مجبور شدم بازی رو بفروشم. جزو معدود بازی هایی بود که فیزیکی خریده بودم

نینتندو بخواد کنسول بفروشه که راحت می تونه بفروشه.
یه MK9 رو تایید کنه راحت 20 میلیون به بالا کنسول می فروشه.
ولی فعلا برنامه چیز دیگست. اینا رو گذاشته برای لاین آپ لانچ کنسول بعدی :>
روی سیستم سلر بودن زلدا هم حساب باز کردن اینا. ولی بازم به نظرم 15 میلیون زیاده.
----
یک سال باقی مونده سویچ احتمالا مثل زمان 3DS می شه که ریمیک و ریمستر سرازیر می شه. به جز Pikmin 4:
خیلی وقته شایعات پورت Zelda SS و Zelda WW روی سویچ هست.
متروید هم شایعه شده بود سه گانه پرایم پورت می شه. (فعلا یکیش رو دادن)
Yokai Watch 4 هم برای غرب عرضه می شه.
Professor Layton ام هست.
Etrian Odyssey III HD

و مهم تر از همه شاهکار تیم Danganronpa که من لحظه شماری دارم براش می کنم. Master Detective Archives: Rain Code
---
این Xenoblade Chronicles X بدبخت رو هم پورت کنن رو سویچ. مظلوم واقع شده. من به مخیلم نمی گنجید روزی ببینم Yoshi و Xenoblade روی سویچ پورت نشدن اما Tokyo Mirage Sessions #FE (که خیلی هم Underrated تشریف داره. من Day 1 روی Wii U رفتمش و عشق کردم) پورت شده!

مشخصا اگه MK9 ـی باشه رفته برای نسل بعد، حرومش نمی کنن واسه Late Game سوییچ.
ولی فکر کن اینا دیدن این همه بازی Kart Racing داره تو بازار میاد با یه DLC واسه بازی نه ساله شون (:D) زد دهن همشون رو سرویس کرد.

زلدا شاید باندلش و اینا بفروشه ولی بازم نمیتونه این قدر سیستم سلر باشه
دیگه نمونه شو با Tlou 2 دیدیم دیگه، نمرات و جوایز و فروش و همه چی رو داشت ولی آخر نتونست کاری کنه PS4 بفروشه اون قدر (البته اینم بود که سونی PS5 رو اون موقع معرفی کرده بود، ولی بازم خستگی مردم از PS4 خیلی موثر تر بود)

=========================

ریمیک و ریمستر پشت هم این قدره هیجان انگیز نیست.
البته اینو میگم، ولی اگه ریمیک Fire Emblem 4 در حد Fire Emblem Echoes باشه من به شخصه غش می کنم رو بازی

بازی هایی هم که میگی همه خوبن ولی خیلی کوچیکن. نمیتونه یه دامنه 125 میلیون پلیری رو جذب نگه داره
And Fuck Atlus for Pricing EO3 40$ :|

من خیلی دل خوشی به Rain Code ندارم. نمیدونم... نمیتونم حس کنم کوداکا دومین آیپی گنده اش رو بتونه از آب دربیاره
شایدم مثل اوچیکوشی (Zero Escape > AI Somnium Files) بتونه ولی چشم من آب نمیخوره

=========================

من فکر کنم پورت Xenoblade X رو سوییچ مشکلش اینه که خیلی سخته. کلا اون بازی از بیخ و بن بازی عجیبیه و فکر نکنم مانالیث بخواد باهاش سر و کله بزنه، مگه این که بیفته دنبال ساخت یه دنباله براش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر