نمایشگاه/رویداد Nintendo Direct

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,385
نام
سید محمد حسین
139379

Nintendo Direct Center | نینتندو دایرکت سنتر
تاپیک خبری پیرامون پوشش اخبار و معرّفی های برنامه نینتندو دایرکت

نینتندو دایرکت برنامه های ضبط شده نینتندو برای ارائه اطّلاعات پیرامون برنامه های شرکت در ماه های آتی و معرّفی و تبلیغ بازی های آینده دستگاه های این کمپانی است که در تاریخ های مشخّصی در شبکه های آنلاین استریم و پخش می شوند
این مجموعه برنامه از اکتبر سال 2011 میلادی به دست ساتورو ایواتا، مدیر کل وقت نینتندو در آن زمان، کلید خورد و تا به اکنون ادامه دارد.
برنامه های دایرکت نینتندو به 4 دسته تقسیم می شوند:
  • دایرکت های عادی: از 25 تا 50 دقیقه طول می کشند و عموماً تمرکز بر بازی ها، نرم افزار و سخت افزار و برنامه های آتی کمپانی نینتندو و شرکای ترد پارتی دارد. به طور طبیعی نینتندو هر ربع سال یک دایرکت عادی برگزار می کند
  • مینی دایرکت: از لحاظ محتوا، مشابه دایرکت های معمولی است، با این تفاوت که طول مدت آن به شدّت کوتاه تر است و از 5 تا 15 دقیقه متغیّر است.
  • دایرکت های مخصوص: این مدل دایرکت ها عموماً مختص به تنها یک بازی می شود و اطّلاعات جزئی و کلّی این بازی را به اشتراک قرار می دهد. Fire Emblem, Super Smash Bros, Pokemon از نمونه بازی هایی هستند که طی این سال ها، دایرکت مختص به خود را دریافت کرده اند.
  • نیندی دایرکت: دایرکت های مختص به عناوین مستقل که اسامی شان با توجه به سه ریجن پخش آن کمی متفاوت است. هدف این دایرکت ها، پوشش عناوین مستقل در انتظاری هستند که برای سیستم های نینتندو منتشر می شوند و در میان دایرکت های معمولی نمی توان قرارشان داد. طول این دایرکت ها عموماً 20 دقیقه است.
این تاپیک به قصد پوشش خبری موارد معرّفی شده در دایرکت ها، اعلام زمان پخش هر کدام، پوشش شایعات و بحث و صحبت پیرامون اخبار آن ایجاد شده.

Direct Template 01.jpg

قسمت جدید برای پنجشنبه 23 شهریور، ساعت 17:30 عصر تایید شده

برای مشاهده دایرکت های نینتندو در زمان پخش از لینک های زیر می توانید استفاده کنید

Twitch | YouTube

آخرین ویرایش:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,274
چقدر تریلر بیونتا عجیب بود. بنظر میاد این بیونتا در واقع همون سریزا از بازی اول هست که بزرگ شده چون دقیقا همون مدل مو رو داره و ظاهرش هم بنظر جوون تر میومد.
صدا پیشه هم همونطور که قبلا شایعه شده بود ظاهرا عوض شده.
شاید بر اساس همون تیزر اول بازی که بیونتا توش نابود میشه، سریزا جایگزینش شده تو بازی :-SS
گیم پلی هم یه سری المانهای خیلی متفاوت با شماره های قبلی داشت که من البته استقبال میکنم. مثل نحوه کنترل سامن ها که رسما جنگ کایجویی بود دیگه:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,419
نام
محمد
چقدر تریلر بیونتا عجیب بود. بنظر میاد این بیونتا در واقع همون سریزا از بازی اول هست که بزرگ شده چون دقیقا همون مدل مو رو داره و ظاهرش هم بنظر جوون تر میومد.
صدا پیشه هم همونطور که قبلا شایعه شده بود ظاهرا عوض شده.
شاید بر اساس همون تیزر اول بازی که بیونتا توش نابود میشه، سریزا جایگزینش شده تو بازی :-SS
گیم پلی هم یه سری المانهای خیلی متفاوت با شماره های قبلی داشت که من البته استقبال میکنم. مثل نحوه کنترل سامن ها که رسما جنگ کایجویی بود دیگه:D
صداپیشه فکر کنم همون بود ها.
...
بازی امیدوارم توی بحث پرفورمنس توی دیوارا نره:|

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,274
صداپیشه فکر کنم همون بود ها.
...
بازی امیدوارم توی بحث پرفورمنس توی دیوارا نره:|
هنوز چیزی که رسمی اعلام نشده ولی لحنش فرق داشت، چندتا سایت دیگه هم خوندم به این موضوع اشاره کردن که صدای بیونتا متفاوت میزنه و انگار یکی دیگه صدا پیشه است.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,419
نام
محمد
هنوز چیزی که رسمی اعلام نشده ولی لحنش فرق داشت، چندتا سایت دیگه هم خوندم به این موضوع اشاره کردن که صدای بیونتا متفاوت میزنه و انگار یکی دیگه صدا پیشه است.
نمیدونم والا...آخه خیلی شبیه اهه.:|
...
امیدوارم همین اولای 2022 بیاد، نیوفته یک قرن دیگه:|

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,211
نام
ماکان
من الان گیم پلی Bayonetta 3 رو دیدم و به شدت خورد تو ذوقم. از حیث گرافیک میدونستم نباید انتظار چیز خوبی داشته باشم اما ایشون پسرفت محض بود. انیمیشن ها به شدت بد بودن، کامبت هم جز اون عنکبوته حاوی هیچ نکته خاصی نبود، در کل برای من هیچ نکته خاصی نداشت و اصلا هایپ نکرد.

اما Kirby, the last of us خوب بود. دست کم بامزه است.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,385
نام
سید محمد حسین
همه چی به کنار

این توییت لعنتی یه کنار دیگه :))

===========

اورآل 2022 به شدت سال خفنی میزنه واسه نینتندو
احتمالا بازم بازی هست که عرضه شه سال بعد
هنوز شایعه دانکی کونگ و بازی بعدی مانالیث هست. تیم فایر امبلم هم معلوم نیست داره رو چی کار می کنه

FAAYz1fVQAEQcq-.png

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
آقا من دیشب وسطش خوابم برد ..متروید برای pc تایید نشد...!! اون کنسول سوییچ جدیده چی؟ اونو روی pc نمیدن..!! :o:o

picture3-min_7tf5.png

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,385
نام
سید محمد حسین
آقا من دیشب وسطش خوابم برد ..متروید برای pc تایید نشد...!! اون کنسول سوییچ جدیده چی؟ اونو روی pc نمیدن..!! :o:o

picture3-min_7tf5.png

حاجی اکسپنشن مانستر هانتر رایز هم تایید شد واسه PC دیگه

غم ات چیه؟ :D

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
حاجی اکسپنشن مانستر هانتر رایز هم تایید شد واسه PC دیگه

غم ات چیه؟ :D
ورشکست نشید یه موقع ... dlc بازی ای که هنوز اصلش نیومده اونم مال یک شرکت دیگه...!! نمی خوام اون ارزونی خودتون...[-(
اگه بایونتا یا متروید رو میتونی بیاری بحث رو ادامه بدیم...!!:-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,385
نام
سید محمد حسین
ورشکست نشید یه موقع ... dlc بازی ای که هنوز اصلش نیومده اونم مال یک شرکت دیگه...!! نمی خوام اون ارزونی خودتون...[-(
اگه بایونتا یا متروید رو میتونی بیاری بحث رو ادامه بدیم...!!:-"

19vcz02.jpg

و خب خود Rise هم تا اون موقع میاد رو PC دیگه مرد مومن :D
نذار از کف ات بره، خیلی بازی توپیه :x
تو این آشفته بازار بازی های نسل نهمی متای 88 گرفته. کم چیزی نیست خو :D

و خب چرا همش دنبال یقه مایی :D
برو یه بار یقه این سونی فن ها رو بگیر که گفتن بعد یه سال FF VII R رو آزاد می کنیم، هنوز دارن باهاش انگولک بازی می کنن :D :-" :-"

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
View attachment 225949

و خب خود Rise هم تا اون موقع میاد رو PC دیگه مرد مومن :D
نذار از کف ات بره، خیلی بازی توپیه :x
تو این آشفته بازار بازی های نسل نهمی متای 88 گرفته. کم چیزی نیست خو :D

و خب چرا همش دنبال یقه مایی :D
برو یه بار یقه این سونی فن ها رو بگیر که گفتن بعد یه سال FF VII R رو آزاد می کنیم، هنوز دارن باهاش انگولک بازی می کنن :D :-" :-"

نوموخوام ..!! خودمون مانستر هانتر داریم خیلی هم بهتر از این...:p تازه اگه اینم بیاد کپکام یدونه قفل کلفت میزنه درش....هنوز استوریشون کرک نشده.. ولی حالا چون تو گفتی :x باشه نمی زارم بره همین که اومد پاشو سفت میچسبم...!!

بعدش من کی یقه تون رو گرفتم ..!! :-?? تازه براتون جشن هم گرفتم که...
زورم به سونی فن ها نمیرسه خب..!! اون ها معمولا موجوداتی فربه و عاری از عاطفه و خونخوار هستند که دسته جمعی و پشت به پشت حمله می کنند!! B-(...نینتندو فنها همیشه تنها ، نحیف و لاغر اندامند ومهربون ..قشنگ میشه توی یک تاپیک خلوت خفتشون کرد... !!
غیر از اون، سیستم من دیگه قدیمی شده, بازی های اونها به دردم نمیخوره.. من فقط به سوییچ دارها نظر دارم...!!>:)
جدای از اون اونها بازی هاشون زرق و برقی و توخالی و بی ریشه است ..من فقط دنبال بازی های نینتندو ام ...مال نینتندو عمق و روح و ریشه داره...=P~

متروید رو نمیدید..هیچ اشکالی نداره...
ما پی سی مستر ریس ها اگه نتونیم چیزی رو از آن خود کنیم از ریشه نابودش میکنیم.. من خودم به شخصه 37 تا اکانت فیک متاکریتیک دارم بزار بازی بیاد 37 تا 0 بهش میدم..فکر کردی لست و رد دد اونطوری شدن کار کی بود...!!B-)

در ضمن تاپیک بایونتا رو که با متوسل شدن به سحر و جادوی سیاه بوزر از آن خود کردی...تاپیک متروید رو هم اگه بگیری با توجه به اینکه مالک هر دو تاپیک یک شخص حقیقی هست!! و احتمالا اگه تا اون موقع خودشو بن نکنه به دست تو به بلوک آجری تبدیل میشه!! .. شاید که نه حتما اواسط اکتبر شما را به نبردی خونین بین تاپیک ها فرا میخوانم...پس آماده نبرد شو...!! حریفی که برای ساموس جونتون پیدا کردم بدجور خفن و پشمالوئه..!!:devil::devil::devil:

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
من الان گیم پلی Bayonetta 3 رو دیدم و به شدت خورد تو ذوقم. از حیث گرافیک میدونستم نباید انتظار چیز خوبی داشته باشم اما ایشون پسرفت محض بود. انیمیشن ها به شدت بد بودن، کامبت هم جز اون عنکبوته حاوی هیچ نکته خاصی نبود، در کل برای من هیچ نکته خاصی نداشت و اصلا هایپ نکرد.

اما Kirby, the last of us خوب بود. دست کم بامزه است.

باید توقعت از نینتندو اندازه نینتندو باشه

اون kirby دیدم شوک شدم
نه به kirby epic yarn و یا سری ریترن دریم لند و ........... نه به این نسخه جدید
داستان عجیب
محیط عجیب
طراحی عجیب
و .......
تمام باورام خراب شد

اون یکی از نمایش ها دیدم
گرافیک حداکثر xbox 360 بود 😁

• Like
Reactions: reza8 and NHM

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
کلا معلوم نیست تو مغز استاد چی می گذشته که کسی به جز Charles Martinet رو برای صداگذاری ماریو انتخاب کرده.
حالا Chris Pratt نبود هر کس دیگه بود هم همین واکنش ها رو بهش نشون می دادن.

Charles Martinet صداگذار خیلی از شخصیت های دنیای ماریو هست و نبودش بزرکترین حماقتیه که می شد انجام داد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر