Nintendo 3DS

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
شاید به خاطر استقال زیاد یا دلیل هایی مثل این ؟
نمیدونم راستش دقیق
البته قیمت اصلیش که بیاد , فکر کنم حدود 200 دلاره

اره صادق جان بد جور تو فکرشم چه جوری بخرمش موندم

قیمت 200 دلار برای آمریکاست ، با این قیمت ها نمی تونید تک بیارید از کشور های دور و بر ، از خود آمریکا هم 2 برابر خود کنسول هزینه حمل و نقلش می شه بر فرض رسیدن 1 ماهه
من خودم حقیقت از ریلیز های آمریکا خوشم نیومد
اولا این که رنگ های قرمز و مشکی هست اما رنگ های استرالیا مشکی متال و آبی متال هست که واقعا زیباست
دوم این که New 3DS توشون نیست ، سایز XL برای حمل کردن خیلی بزرگه ، Faceplate های New 3DS هم واقعا جالبه ، این faceplate ای که برای majora mask هم منتشر کردن برای ژاپن خیلی عالیه به نظرم ، خودمم هم از faceplate های boo و goomba خیلی خوشم میاد

کلا ریلیز های آمریکا از لحاظ رنگ خیلی بدن به جز باندل مانستر هانتر که با بقیه ریجن ها یکیه ، باندل زلدا هم که روی هوا زدن رفته فعلا ، توی گف هم صدای ملت در اومده از ریلیز آمریکا nintendo life هم یک مقاله نوشته که new 3ds دستگاه فوق العاده ایه که به بدترین نحو داره ریلیز می شه توی آمریکا

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اگر پیدا بشه 500-600 اه اما نیست
کلا از لحاظ قیمتی به صرفه نیست خریدش ، بهترین کار الان خرید 3ds دست دوم تمیز اه

نه بابا چه گرون 3ds مدل معمولی آکبند تازه فریمور پایین برای یکی از دوستان حدود 1 ماه خورده ای پیش خریدم 550 هزار

2ds دلاریش که قیمتشم پایینتره

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
نه بابا چه گرون 3ds مدل معمولی آکبند تازه فریمور پایین برای یکی از دوستان حدود 1 ماه خورده ای پیش خریدم 550 هزار

2ds دلاریش که قیمتشم پایینتره

توی آمریکا آره
اما توی کشور هایی دور و ور مثل امارات قیمتش خیلی با 3ds فرقی نداره
بعدم تعداد وارداتش کم بوده و خواب بارش هم زیاد

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نمی صرفه
الان 160-170 دلار دارن 2ds رو می دن کشور های اطراف

مثلا wii اکبند باندل . 3ds مدل معمولی باندل لویجی مونشن ( نسخه دیجیتال)

اگر پیدا بشه wii u باندل wii party u که 2 تا بازی اوریج داره و برای uk هستش

اینا مد نظرمه

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
مثلا wii اکبند باندل . 3ds مدل معمولی باندل لویجی مونشن ( نسخه دیجیتال)

اگر پیدا بشه wii u باندل wii party u که 2 تا بازی اوریج داره و برای uk هستش

اینا مد نظرمه

خوب اینا که از 3ds خارج شد که :d
اینایی که می خوای هست اما خوب مثلا باندل wii party u چون ریجن کشور های دور و ور UC هست و این PAL هست گرون تره ، یا مثلا 3ds ای که می خوای نسخه limited بوده و خیلی وقته discontinue شده و الان به قیمت بالا فروخته می شه ، wii هم همینطور

بگذریم ، به همون 3ds بپردازیم

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
چه کنم تو غم یار موندم باندل ماژورو با دلو جون می خوام با اورجینال کی حرف زدم گفتم سیزده هم که ریلیز میشه امار بده می تونه بخره یا نه چون هزینه پست رو شرکت فروشنده می ده

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
چه کنم تو غم یار موندم باندل ماژورو با دلو جون می خوام با اورجینال کی حرف زدم گفتم سیزده هم که ریلیز میشه امار بده می تونه بخره یا نه چون هزینه پست رو شرکت فروشنده می ده

Majora Mask رو اگر بتونی گیر بیاری پول زیادی باید بالاش بدی ، در ضمن خود بازی داخل باندلش نیست (چه به صورت فیزیکی چه به صورت دیجیتال و چه به صورت از پیش نصب شده) فقط طرح خود کنسول فرق کرده ، بنده به عنوان شخصی که سالیان درازی هست که از play-asia خرید داره تا به حال ندیدم این شرکت بیاد هزینه پست به ایران رو برای همچین محصولاتی بده ، من فکر می کنم شما دچار اشتباه شدید ، ارسال به ایران هزینه قابل توجهی داره و play-asia همچین هزینه ای رو از جیبش به هیچ وجه نمی ده

SH124SHAYAN

کاربر سایت
Apr 14, 2014
46
آقا کسی میدونه سیرکل پد از کجا میشه گیر آورد؟؟ کسی تو تهران دیده جایی بفروشن؟؟ اگه از پلی آسیا بگیرم با هزینه حمل ونقل چقدر درمیاد؟؟

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
Majora Mask رو اگر بتونی گیر بیاری پول زیادی باید بالاش بدی ، در ضمن خود بازی داخل باندلش نیست (چه به صورت فیزیکی چه به صورت دیجیتال و چه به صورت از پیش نصب شده) فقط طرح خود کنسول فرق کرده ، بنده به عنوان شخصی که سالیان درازی هست که از play-asia خرید داره تا به حال ندیدم این شرکت بیاد هزینه پست به ایران رو برای همچین محصولاتی بده ، من فکر می کنم شما دچار اشتباه شدید ، ارسال به ایران هزینه قابل توجهی داره و play-asia همچین هزینه ای رو از جیبش به هیچ وجه نمی ده

درودی دیگر دادا تو سایتش نوشت زیر باندل نوشته بود که معنی تحت الفظیش همون ارسال رایگانه (فری شیپ)

جزیاتو می دونم ولی خدای خیلی قشنگه

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
درودی دیگر دادا تو سایتش نوشت زیر باندل نوشته بود که معنی تحت الفظیش همون ارسال رایگانه (فری شیپ)

جزیاتو می دونم ولی خدای خیلی قشنگه

بنده به شما اطمینان مطلق می دم امکان این که Playasia بیاد این کنسول رو به صورت free shipping به ایران بفرسته 0 مطلقه
من مشتری دائم اشم ، شما به نوشته های توی سایتش خیلی توجه نکن برای ایران

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر