Nintendo 3DS

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
این بازی رو نرفتم !
اصلا اولین باره اسمش رو میشنوم !
:)

چون مدت زیادی DS نداشتی بعد رفتی 3DS خریدی من 10 سال DS داشتم اکثر بازیاشو بازی کردم

این بازی خیلی قشنگیه کاراکتر اصلی بازی خودت میسازی هیچ محدودیتی نداره

موزیک قشنگ طراحی هنری عالی گرافیگ عالی ( یه بازی پلتفرمر در سطح خوبه )

موانع و گذر گاه ها اصل کاری خودت باید طراحی میکردی دستت باز بازه

Drawn to Life: The Next Chapter (DS) News, Reviews, Trailer & Screenshots

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
عجب بد گیری کردم ها :( 2-3 تا بازی دانلود کردم از تورنت هیچ کودوم اجرا نشدن :(( یکیش Proffesor layton and Azron بود، یکیش Zelda Link Between two worlds یکیشم Phoenix Wright :( هر کودوم هم 1 گیگه :(( میترسم الان این Castlevania هم دانلود کنم بازم اجرا نشه.

3DSlink دارم و اروری که مینویسه اینه که "یه ارور تو اجرای بازی دیده شده، دستگاه رو خاموش کنید و دوباه امتحال کنید" :(

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
عجب بد گیری کردم ها :( 2-3 تا بازی دانلود کردم از تورنت هیچ کودوم اجرا نشدن :(( یکیش Proffesor layton and Azron بود، یکیش Zelda Link Between two worlds یکیشم Phoenix Wright :( هر کودوم هم 1 گیگه :(( میترسم الان این Castlevania هم دانلود کنم بازم اجرا نشه.

3DSlink دارم و اروری که مینویسه اینه که "یه ارور تو اجرای بازی دیده شده، دستگاه رو خاموش کنید و دوباه امتحال کنید" :(

چندتا از دوستان تو سایت 3DSLINK دارن این بازی ها هم اجرا کردن صبر کن وقتی اومدن میتونن کمکت کنن تا بازیا اجرا کنی

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
^
لینک ها و آپلودر های اون بازی ها معتبر بودن؟
+
این خیلی سایت خوبیه :
3dsiso.com
داخلش عضو بشید بخش دانلود رو نشون میده،حدود 3-4 تا اپلودر ثابت داره که همه بازی ها رو با لینک سالم اپلود میکنن فقط اکانت یه سایت رو لازم دارید که لینک ها رو مستقیم کنید،بازی ها رو هم فشرده میزارن،مثلا بازی 3ds که 1 گیگ باشه فشردش رو 600-700 مگ هست میزارن........
کلی هم آموزش و .... مختلف داخل سایت هست.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
^
لینک ها و آپلودر های اون بازی ها معتبر بودن؟
+
این خیلی سایت خوبیه :
3dsiso.com
داخلش عضو بشید بخش دانلود رو نشون میده،حدود 3-4 تا اپلودر ثابت داره که همه بازی ها رو با لینک سالم اپلود میکنن فقط اکانت یه سایت رو لازم دارید که لینک ها رو مستقیم کنید،بازی ها رو هم فشرده میزارن،مثلا بازی 3ds که 1 گیگ باشه فشردش رو 600-700 مگ هست میزارن........
کلی هم آموزش و .... مختلف داخل سایت هست.

مرسی داداش

کلا 3DSLINK تو اجرا بازیا هم کار باهاش سختره هم گسترده بیشتری از بازیا اجرا نمیکنه برای اجرا بعضی بازیا باید پچ بشن

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا

دو تا اولی باید بدون هیچ مشکلی اجرا بشن!
سومی هم باید اول پچش کنید مگر اینکه نسخه اروپا باشه(retail)
از چه ورژنی استفاده میکنید؟
رمتون سالمه؟(به کامپیوتر وصل شه هیچ دلیلی بر سالم بودنش نیست )یه بازی با حجم کمتر اجرا کن اگه جواب داد اشکال از رمته!
این مشکلو 3.1 و 3.2 داشتن که اگه این دو ورژن هستید سریعا ورژنتون رو عوض کنید که دستگاهتون احتمال بریک شدن داره!
-------------------------------------
بازی nano assault رو بازی کنید جالبه بازیش کلا هم 250 مگ هست!(فشردش خیلی کمتره!)

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
Youkai Watch getting western release next year

youkai_watch-656x358.jpg

=================================================================

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دو تا اولی باید بدون هیچ مشکلی اجرا بشن!
سومی هم باید اول پچش کنید مگر اینکه نسخه اروپا باشه(retail)
از چه ورژنی استفاده میکنید؟
رمتون سالمه؟(به کامپیوتر وصل شه هیچ دلیلی بر سالم بودنش نیست )یه بازی با حجم کمتر اجرا کن اگه جواب داد اشکال از رمته!
این مشکلو 3.1 و 3.2 داشتن که اگه این دو ورژن هستید سریعا ورژنتون رو عوض کنید که دستگاهتون احتمال بریک شدن داره!
-------------------------------------
بازی nano assault رو بازی کنید جالبه بازیش کلا هم 250 مگ هست!(فشردش خیلی کمتره!)

فکر کنم مشکل از همین پچ شدن باشه. چجوری باید پچ کنم؟ هیچ اطلاعاتی ندارم. با بازی هایی که قبلا داشتم مشکلی ندارم اصلا. حتی چندتا دیگه هم دانلود کرده بودم که بدون مشکل اجرا شدن. فقط سر این 3 تا به مشکل برخوردم.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
فکر کنم مشکل از همین پچ شدن باشه. چجوری باید پچ کنم؟ هیچ اطلاعاتی ندارم. با بازی هایی که قبلا داشتم مشکلی ندارم اصلا. حتی چندتا دیگه هم دانلود کرده بودم که بدون مشکل اجرا شدن. فقط سر این 3 تا به مشکل برخوردم.
اخه هنوزم دو تا اولی باید درست کار کنن/:)
بیا phoenix wright رو با این پچ کن:
http://www.3dslink.com/Card2Patch.zip
ورژنت نگفتی چنده؟
من zelda و prof layton رو رو 3 تست کرده بودم الان 4.0b1 ام من ولی حتی اگه زلدا هم نیاد هیچ دلیلی نمیبینم که prof layton نیاد:-/
----------
ورژنتو بگو فکر کنم فهمیدم مشکل چیه!

- - -ویرایش - - -

اون چیزایی که دان کردی اینو اخرش نوشته بود؟
INTERNAL-BigBlueBox

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر