Nintendo 3DS

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
Steel Diver: Sub Wars version 3.0 out now

- - -ویرایش - - -

little-mac-super-smash-bros.jpg

نینتندو Line-Up بازی هایش را برای نمایش در Gamescom 2014 تایید کرد

http://forum.bazicenter.com/thread91419/

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ایشالا اگه همه چیز به خوبی پیش بره بخش نقد بازی های 3DS رو خودم راه میندازم تو سایت :D

راستی کسی gateway اضافی نداره واسه فروش؟ قیمت ها خیلی بالا هستن :(

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ایشالا اگه همه چیز به خوبی پیش بره بخش نقد بازی های 3DS رو خودم راه میندازم تو سایت :D

عالیه چه خوب :x

گیت وی ارزون نیست که کسی اضافه داشته باشه :d اگه پولش برات زیاده یه 3DSLINK دست دوم بخر یکی از دوستام یه دست دومشو 70 هزار خرید

mahjub

کاربر سایت
May 22, 2012
68
نام
حسین

ایشالا ردیف میشه
Gateway یکی از رفقا تو بازار سنتر گذاشته 199 هزار یه نگاهی بنداز .

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دوستان یه 3DS معمولی-قرمز هست یکی از دوستان برا فروش گذاشته با قیمت 450 هزارتومن،ورژن فرمور دستگاه 4.4 هست ولی با خوشد به جز وسایل جعبه چیز دیگه ای نیست......
احتمالا قیمت رو بتونم بیارم پایین تر،با این قیمت ارزش خرید داره؟
گیت وی نو چنده الان؟! :d احتمالا کلا بتونم 650-700 خرج کنم برا 3ds.......

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دوستان یه 3DS معمولی-قرمز هست یکی از دوستان برا فروش گذاشته با قیمت 450 هزارتومن،ورژن فرمور دستگاه 4.4 هست ولی با خوشد به جز وسایل جعبه چیز دیگه ای نیست......
احتمالا قیم تر وبتونم بیارم پایین تر،با این قیم تارزش خرید داره؟
گیت وی نو چنده الان؟! :d احتمالا کلا بتونم 650-700 خرج کنم برا 3ds.......

آره قیمت یکمی پایینتر خوبه بخر

گیت وی نو الان 250 تا 280 هزار

آخرین ویرایش:

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
455
نام
محمد
سلام. دوستان 3ds من فریمورش نسخه 6.3 هست. امیدی به هک شدنش هست؟ یه نفر تا 6.3 هک کرده توی تویترش گفته بود ویدئوشم دیدم. به نظرتون تا عید نوروز هکش منتشر میشه؟ ممنون

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
تو بازی Luigi's Mansion: Dark Moon

مرحله 3 تموم کردم مرحله 4 که وارد میشه میرم طرف در اتاق که علامت تعجب روی LCD پایینی هست وقتی نزدیک اتاق میشم در اتاق ناپدید میشه نمیدونم باید چیکار کنم که ادامه بازی بتونم انجام بدم

ممنون میشم دوستان کمکم کنید

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل

مرحله 3 تموم کردم مرحله 4 که وارد میشه میرم طرف در اتاق که علامت تعجب روی LCD پایینی هست وقتی نزدیک اتاق میشم در اتاق ناپدید میشه نمیدونم باید چیکار کنم که ادامه بازی بتونم انجام بدم

یک ذره بیشتر توضیح بده من بازی رو خیلی جلو رفتم اینی هم که میگی رد کردم بگو کجاشه تا راهنماییت کنم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یک ذره بیشتر توضیح بده من بازی رو خیلی جلو رفتم اینی هم که میگی رد کردم بگو کجاشه تا راهنماییت کنم

مرحله سوم تموم میشه اول مرحله 4 اشاره میکنه باید تو اتاقی بری وقتی دم در اتاق میرسی یهو در اتاق ناپدید میشه یه شکاف هم روی دیوار هست که میتونی تو ببینی

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

بورو طبقه بالای اون اتاق. اتاق بالاییش، از اونجا از مسیر شومینه میتونی بری پایین. بعد اونجا بهت یه چراغ قوه جدید میده که چیزایی که غیب شدن رو نمایان کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر