Nintendo 3DS

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
اینم برای طرفدارا 3ds

3DSGames.jpg

3DSGamesB.jpg

3DS.JPG

high_times360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
185
نام
محمد
این theatrhythm final fantasy الان داشتم بازی میکردم یعنی تمام آهنگای سری final fantasy رو داره خیلی باحاله بازیش سبکه موزیکو ایناس. خلاصه بازی کنید حال میده. یکمم امروز luigi mansion بازی کردم با new super mario 2 :d حالا لطفا اگه کسی بلده بیاد یاد بده گیت وی چطوری بازیهای ds رو میاره.

ps4man

کاربر سایت
Jan 10, 2014
19
راست میگه کیفیت ds از لحاظ کیفیت ساخت نسبت به psp خیلی پایین بود منم دادشتم اک خریدم دستگاهو فروشگاه معتبری هم بود ولی دستگاه از دمهاش گرفته شل بود تا خود دستگاه کلان به پایpsp نمیرسید بازیهاش رو دوست داشتم خریدم ولی زود هم خراب شد من خیلیکنسول هام رو میرسم مراقبم ولی..... اشغال بودش الانم با اینکه هک شده 3ds ولی ویتا خریدم چون تجربه خوبی از نینتندو ندارم :(

mm_3dsfan

کاربر سایت
Apr 25, 2012
147
نام
محمد مهدي
راست میگه کیفیت ds از لحاظ کیفیت ساخت نسبت به psp خیلی پایین بود منم دادشتم اک خریدم دستگاهو فروشگاه معتبری هم بود ولی دستگاه از دمهاش گرفته شل بود تا خود دستگاه کلان به پایpsp نمیرسید بازیهاش رو دوست داشتم خریدم ولی زود هم خراب شد من خیلیکنسول هام رو میرسم مراقبم ولی..... اشغال بودش الانم با اینکه هک شده 3ds ولی ویتا خریدم چون تجربه خوبی از نینتندو ندارم :(

من خودم هم ds داشتم هم انواع مدل psp از fat تا go
کیفیت ساخت ds حرف نداره انقدر که محکم و مقاومه.
شما جنس آشغال بهت انداختند نفهمیدی به پای نینتندو ننداز

آخرین ویرایش:

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
کیفیت ساختاشون تقریبا یکی هست.....اینم شانس شما بوده دیگه!
من اتفاقا موقعی که psp داشتم یه یک دفعه باطری و 3 دفعه مموری کارتم خراب شد!بدون هیچ دلیلی!
از اون طرف دی اسم هم از دست دوستم از کنار تختش افتاد پکید!به همین راحتی!

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

من که wii و ds داشتم راضی بودم تقریبا و مشکل خاصی هم نداشتم و الانشم که 3ds دارم بازم به نظرم خوبه

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
zelda albw تموم شد!:d
عالی بود!ع.ا.ل.ی بوووووووووووووووووووووود!
شد سومین زلدای برتر تو لیست خودم!
هر کی بازی نکرده اینو رسما فرقی با کسی که 3دی اس نداره . نداره:d
فقط یه نقطه ضعف:|بازی به این خوبی فقط 14 ساعته:|
فکر میکردم حداقل 20 ساعتی باشه.....تقریبا همه زلدا ها دور و ور 23 ساعتن!

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
هر کس یه خاطره از DS گفت...
کنسول DS منم اولین سری DS بود...خیلی دوسش داشتم...جایی نبود که با خودم نبرمش...انواع برنامه ها رو روش ریخته بودم ( حتی اواخر FB هم با اون میرفتم)...تا اینکه یه روز تو نمایشگاه کتاب...
ته کیفم بود...منم حواسم نبود...یه عالمه کتاب گذاشتم تو کیفمو رفتم خونه!!....وقتی از تو جاش درش آوردم سالم بود...ولی به محض اینکه درشو باز کردم لولاش جلوی چشام خرد شد..!!!! :((
از اون سال 4 سال میگذره . هنوز دستگام سالمه و باهاش بازی میکنم....لولاش رو با چسب قطره ای چسبوندم و الان دیگه درش باز و بسته نمیشه... :(
ولی هنوزم دوسش دارم...

high_times360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
185
نام
محمد
zelda albw تموم شد!:d
عالی بود!ع.ا.ل.ی بوووووووووووووووووووووود!
شد سومین زلدای برتر تو لیست خودم!
هر کی بازی نکرده اینو رسما فرقی با کسی که 3دی اس نداره . نداره:d
فقط یه نقطه ضعف:|بازی به این خوبی فقط 14 ساعته:|
فکر میکردم حداقل 20 ساعتی باشه.....تقریبا همه زلدا ها دور و ور 23 ساعتن!

من اولشم تازه تیر کمون گرفتم :))

bob sponge

کاربر سایت
May 24, 2014
13
سلام من تازه عضو فروم شدم من تا حالا اصلا کنسول نداشتم و فقط pc اما خوب کلا علاقه زیادیم به کنسول دستی دارم و اینجور که پیداست 3ds خیلی fun تر psvita است میخواستم راجع به این که بخرم از کجا بخرم و قیمتش به همراهgateaway و این که آیا از کجا بازی های کپیش رو تهیه کنم و اینها بپرسم و اینکه کلا برا من که اصفهانم دردسر نداره پیدا کردن بازیاش یا اصن یه سایت درست درمونی هست برا دان بازیاش کی بخرم ارزون تره
من میخوام تابستون به عشق یازیای این برم کار کنم
کارتریج چیه هی میگن و.................
ببخشید زیاد شد

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
دوستان من کنسول نسخه کوچیکشو دارم. من صفحه بزرگتر رو خیلی بیشتر دوست دارم. دوستانی که 3ds XL دارن نظرشون چیه ؟ کیفیت صفحه چطوره ؟ عوضش کنم ؟؟؟

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
دوستان من کنسول نسخه کوچیکشو دارم. من صفحه بزرگتر رو خیلی بیشتر دوست دارم. دوستانی که 3ds XL دارن نظرشون چیه ؟ کیفیت صفحه چطوره ؟ عوضش کنم ؟؟؟

به نظر من مدل بزرگتر دوام باطریش بهتره و صفحه اش بازتاب نورش کمتره اما صفحه اش تراکم پیکسلیش کمتره

بستگی به خودتون هم داره به نظرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر