Nintendo 3DS

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
batavm ممنون بابت لینک ها دمت گرم

دوستان میگم کسی اطلاع داره تو امریکا یا ژاپن چه رده سنی بیشتر 3ds میگیرن ؟:-/

رده سن خاصی نداره کنسولا نینتندو همه رده سنی و همه سلیقه ها پوشش میده بخاطر همین نینتندو انقدر طرفدار داره و کنسولا نینتندو تتها کنسولا خانوادگی محسوب میشن

نمونه اش ds و wii

البته برای 3ds محدودیت سنی گذاشته بخاطر 3d آسیبی به چشم نرسه

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
مثل اینکه ورژن 7.2.0 برای 3ds اومده (بالا بردن پایداری و بهتر کردن parental control)

New 3DS System Update 7-2-0-17 Now Live - 3DS News @ Nintendo Life

خود دستگاه (اگر دستگاهتون کپی خور هست ) به روزش نکنید اگر کپی خور میخواهید باشه

اما در مورد emunand , هنوز نمیدونم سازگاری داره با این آپدیت ؟ یا نه ؟ اصلا ساپورت میکنه Emunand این ورژن رو ؟

ممنون

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
دوستان کسی kirby جدیده رو بازی نکرده؟
batavm عزیز لطفا تو تماشاخانه چنتا ویدیو از گیم پلی kirby بذار
ممنون
من بازیش کردم و معتقدم حقش بوده امتیازات بیشتری بگیره چون نوآوری هایی در زمینه گیم پلی نسبت به نسخه های قبل داره و یک بازی بسیار خوب هست.
گرافیکش هم عالیه...
تریلر هم از بازی گذاشتم ولی به روی چشم ویدئوهای بیشتری قرار میدم.

_viper_

کاربر سایت
Jan 11, 2014
84
بچه ها خبرو خوندید castlevania : symphony of the night 2 شایعه شده به عنوان یکی از بزرگترین انحصاری های مخصوص کنسول 3ds معرفی بشه تو e3

خرید gateway دیگه واجب شد :dancing:[h=1][/h]

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
بچه ها خبرو خوندید castlevania : symphony of the night 2 شایعه شده به عنوان یکی از بزرگترین انحصاری های مخصوص کنسول 3ds معرفی بشه تو e3

خرید gateway دیگه واجب شد :dancing:
درسته و ظاهرا حقیقت داره...
gateway که خیلی وقته خریدش واجب شده...

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
Nintendo Hosting Two Big Evening Presentations at E3

Nintendo Hosting Two Big Evening Presentations at E3 - Nintendo Life

هر کدام از Event ها یا کنفرانس ها حدود 90 دقیق خواهند بود , اولی مروبط به بازی Super Smash Bros هست که در تاریخ 10 june و بین ساعت 7 تا 8:30 بعد از ظهر به وقت PST برگذار خواهد شد که انتظار میرود کارگدان این بازی هم حضور داشته باشد و اما دومی چهارشنبه 11 june و از ساعت 6 تا 7:30 بعد از ظهر خواهد بود , که این یکی حالت رمز آلودی دارد . نینتندو فقط بیان کرده است که این کنفرانس مربوط به یک بازی جدید برای 3DS هست

(بابت مختصر گفتن و ترجمه ی نه چندان خوب عذر میخواهم)

======================================================================================

جدای از این کنفرانس ها نینتندو به صورت دیجیتالی مراسمی مخصوص E3 خواهد داشت که در تاریخ 20 خرداد و حدود 8:30 شب شروع میشود که قرار هست در آن ویدیو از بازی های جدیدی هم که تاکنون معرفی نشده اند هم صحبت بشود علاوه بر یکسری از بازی هایی که هم اکنون معرفی شده اند

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
metroid fusion 2
راستی دوستان yoshis new island رو روی 3dslink تست کردم کاملا جواب داد!چرا گفتید جواب نمیده عین هلو اجرا شد!
8->

اگه قرار باشه یه پرزنتیشن حدود 90 دقیقه برای یک بازی 3ds بگذارند به نظر من باید بازی نسبتا مهمی باشه

شاید METROID-ی مخصوص 3DS باشه (توی یکی از شایعات اخیر در موردش صحبت شده (2.5 بعدی و سازنده اش هم سازنده ی lugi's mansion dark moon هست) )

(گویا رترو استیدیو هم مشغول ساخت یک بازی هست که مخصوص wii u هست (فکر کنم قبلا خود رترو گفته بود که متروید نیست و اینکه حالا چی هست رو دیگه نمیدونم ؟) )

آخرین ویرایش:

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
metroid fusion 2
راستی دوستان yoshis new island رو روی 3dslink تست کردم کاملا جواب داد!چرا گفتید جواب نمیده عین هلو اجرا شد!
8->
یوشی رو فکر کنم با ورژنی بازی کردی که خود سایتش گفته خطرناکه وگرنه من اون موقع که 3DSLINK داشتم با ورژن نمیدونم 3.2b بود یا 3.3b که اجرا نمیشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر