Nintendo 3DS

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
کنسول من معمولیه...RE : Merceneries رو تقریبا ً 5:30 اینا بازی کردم...مشکلی هم نداشت
در مورد باتری هم بگم...کلا ً هر باتری قابل شارژی رو تا زمانی که کاملا ً شارژش به حداقل نرسیده شارژ نکنید ...! در غیر این صورت امکان سوختن سلول های باتری وجود داره!!!

میگم دیگه این باتری منه که خرابه مجبورم برم یه باتری براش بخرم
من کلا رو سه دیگه فوقش چهار ساعت جواب گرفتم اونم با 3d همیشه خاموش
دوستان اصلا تو ایران باتری براش میفروشن!!؟

کلا ً بازی های گیم بوی از سال 1989 که تک رنگ بود تا 2007 که آخرین بازی های GBA بود واقعا ً عالی بودن!! مخصوصا ً اونایی که کپ کام براشون میزد!!
هیچ وقت نمی تونید تصور کنید که یه گیم بوی چقدر میتونست همراهتون باشه.!!...من باخودم میبردمش مدرسه ( سال 80) لامصب 4 تا باتری میخورد... وقتی که میاوردمش خونه با آداپتور بازی میکردم!!
عناوین 3DS هم که هر روز بهتر از دیروز...بهتون قول میدم فروشی که کنسول های نسل بعد دارن هبچ کدوم به پای 3DS نمیرسن :D !!

واقعا درست میگی
گیم بوی برای من که بهترین کنسول دستیم بود همونطور که ps2 برام بهترین کنسول خونگیم بود
فکر نکنم با هیچ کنسولیم اندازه گیم بویم بازی کرده باشم
من که هنوز که هنوزه با گیم بوی درگیرم یا رو 3ds یا پی سی ولی خودش چیز دیگری بود
همیشه تو جیبم بود یه دفعه رفته بودیم مهمونی دست کردم تو جیبم در بیارمش دیدم نیاوردمش کل مدت مهمونی مونده بودم چطوری وقت بگذرونم
هنوز که هنوزه اندازه اون شب تو زندگیم احساس پوچی نکردم!!!:|:))

ولی فکر نکنم نسل بعدی برای کنسول های دستی در راه باشه ماشالله موبایل های خیلی پیشرفت کردند
مردم هم که نشون دادن دیگه دوست ندارند بازی ها اندازه ویتا حرفه ای و پیچیده باشه
البته من که امیدوارم نسل بعدی هم در کار باشه مخصوصا از دوستان نینتندو البته که باید یه تغییر اساسی تو ظاهر این کنسول هاشون بدن
بعدی هم اگر شبیه ds باشه افتضاح میشه
چیه بابا دو تا صفحه فقط یکی تاچ تازه صفحه دوم هم واقعا ۹۰ در ۱۰۰ اوقات الکی روشنه و باتری بیخود مصرف میکنه اگر یه صفحه اش کنن خیلی بهتره
اگر 3ds یه صفحه بود همین ۵ونیم ساعتی که شما از کنسولت میگیری میشد ۷-۸ ساعت

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

دمت گرم GBA حرف نداشت دنیایی باهاش داشتم همه عاشقش بودن نوبتی بازی میکردن باهاش بازیاش معرکه بود یه فلش کارت از فتحی خریدم 40 هزار کلی بازی ریختم خود فلش کارت بازیا میکرو با گيم بوی با گیم بوی کالرو هم اجرا میکرد هنوز که هنوزه حسرت گیم بوی میکروم به دلم مونده برای کاری پول لازم داشتم مجبور شدم بفروشم . شاید دوباره گیم بوی خریدم

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,382
برای بالا رفتن حس نوستالزی شما دوستان میگم این game boy advance micro تو ایران گیر میاد ؟
150px-Game-Boy-Micro.jpg
250px-Game-Boy-Advance-Blk.jpg

150px-Gameboy-Advance-SP-Mk2.jpg

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
ولی کامیار حس منم همینه انگار کنسولت از همون اول یکم باتریش ایراد داشته.خودم ترم ۶ الکترونیکم ولی واقعا توش موندم نحوه شارژ کردن باتریا باس چه جوری باشه.همه حالت های ممکن رو تست کردم ولی بازم جواب نگرفتم رو اکثر دیوایس ها.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
ولی کامیار حس منم همینه انگار کنسولت از همون اول یکم باتریش ایراد داشته.خودم ترم ۶ الکترونیکم ولی واقعا توش موندم نحوه شارژ کردن باتریا باس چه جوری باشه.همه حالت های ممکن رو تست کردم ولی بازم جواب نگرفتم رو اکثر دیوایس ها.

کاری نداره که معلومه درساتو بد خوندی :D
ببین باتری باید قبل از رسیدن به 15 درصد شارژ بشه و نباید بیش از 1 روز در حالت خالی بمونه باتری های لیتیوم اگر خالی بمونن آسیب بهشون میرسه
در هنگام شارژ کردن اصلا از وسیله ی مورد نظر نباید استفاده بشه چون فشار به باتری میاد و عمرش سریع کاهش پیدا میکنه

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
ببین باتری باید قبل از رسیدن به 15 درصد شارژ بشه و نباید بیش از 1 روز در حالت خالی بمونه باتری های لیتیوم اگر خالی بمونن آسیب بهشون میرسه
در هنگام شارژ کردن اصلا از وسیله ی مورد نظر نباید استفاده بشه چون فشار به باتری میاد و عمرش سریع کاهش پیدا میکنه
من باتری رو وختی رسید به ۲۰ درصد میزنم شارژ.حالت خالی هم امکان نداره بموونه.اونم انجام دادم ولی باز جواب نگرفتم.در کل وسیله قابل حمل اگه مدت ۹ ماه مداوم ازشون استفاده کنی دیگه باتریشون نیست میشه و باس ردش کنی بره.

البته تنها وسیله ای که واقعا ازش راضی بودم یکی مک بوک ایرم بود که ۳ ساله داره کار میکنه و الان ۲:۳۰ شارژ نگه میداره و بعدم آیپده که خداست تو شارژ نگه داشتن

آخرین ویرایش:

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
دمت گرم GBA حرف نداشت دنیایی باهاش داشتم همه عاشقش بودن نوبتی بازی میکردن باهاش بازیاش معرکه بود یه فلش کارت از فتحی خریدم 40 هزار کلی بازی ریختم خود فلش کارت بازیا میکرو با گيم بوی با گیم بوی کالرو هم اجرا میکرد هنوز که هنوزه حسرت گیم بوی میکروم به دلم مونده برای کاری پول لازم داشتم مجبور شدم بفروشم . شاید دوباره گیم بوی خریدم

آی گفتی
شاید من هم رفتم یه میکرو تمیزش رو گرفتم برای زنده نگه داشتن خاطرات
بعدا به نوم نشون بدم و بگم "ببین بچه اون موقع ها ما با این چیزا بازی میکردیم! تازه اگر میخواستیم گروهی بازی کنیم باید با سیم دستگاه هامون رو وصل میکردیم به هم!!"
اونم من رو اینطوری نگاه کنه:| من بهش بخندم:))

برای بالا رفتن حس نوستالزی شما دوستان میگم این game boy advance micro تو ایران گیر میاد ؟
150px-Game-Boy-Micro.jpg
250px-Game-Boy-Advance-Blk.jpg

150px-Gameboy-Advance-SP-Mk2.jpg

آره گیر میاد
برو فروم پرشن تولز اونجا زیاد میفروشن الان هم چندتایی توش هست فقط باید خوب بگردی و یه تمیزش رو برداری

sad-i-know-that-feel-bro_3969556_lrg.jpg
:d

shit!!!
همه کار هایی رو که باعث خراب شدن باتری میشه رو من به طور روزانه دارم انجام میدم.... با تمام دستگاه هام!
فکر کنم باید یه تجدید نظری در سبک زندگیم بکنم:p
من باتری رو وختی رسید به ۲۰ درصد میزنم شارژ.حالت خالی هم امکان نداره بموونه.اونم انجام دادم ولی باز جواب نگرفتم.در کل وسیله قابل حمل اگه مدت ۹ ماه مداوم ازشون استفاده کنی دیگه باتریشون نیست میشه و باس ردش کنی بره.

البته تنها وسیله ای که واقعا ازش راضی بودم یکی مک بوک ایرم بود که ۳ ساله داره کار میکنه و الان ۲:۳۰ شارژ نگه میداره و بعدم آیپده که خداست تو شارژ نگه داشتن

ایر جدید بگیر لامصب یکی از رفیقام گرفته
۱۳ ساعت عمر باتریشه به جای آیپد میتونی اون رو راه بندازی دنبال خودت

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

هر کی یه چیزی درباره باتری میگه . اولین چیزی که تو باتری لیتیومی مهمه اولین شارژه که باید مدت زمان زیادی تو شارژ باشه مثلأ موبایل ال جی از خود شرکت پارس کامتل گرفتم گفت باتری گوشی لیتیومیه باید دفعه اول حداقل 8 ساعت تو شارژ باشه . حداقل 2 بار باید تو ماه باتری باید کامل خالی شه دستگاه خاموش شه بعد شارژ شه . باتری لیتیومی شارژش خالی میشه نباید بیشتر از دو روز بیشارژ بمونه باتری آسیب میبینه . با رعایت همین کارا بعد یک سال نیم باتری موبایل مثل روز اول جواب میده

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

سیکل تعویض باتری به این راحتی نیست باتریا فرق دارن باتری منسوخ شده نیکل کادیوم ni-cd به شدت مموری افکت (ذخیره باطری) داره بعد 3 سال نیاز به تعویض پیدا میکنه چه برسه به باتری لیتیومی که بازده اش خیلی بالاتره عمرش از باتری نیکل کادیوم بیشتره و اصلأ مموری افکت (ذخیره باتری) نداره همون چیزایی که گفتم رعایت کنی راحت بالا 5 جواب میده . من یه موبایل آی مت مدل k-jam دارم از سال 85 دارمش باتریش لیتیومیه یکمی باتریش افت کرده اما عالی هنوز جواب میده

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,382
اقا من اخر رفتم یدونه dsi خریدم سعی کردم که 3ds بخرم ولی به خاطر پروسه هک نامعلوم و ناقصش و پخش نکردن فیلم فعلا بیخیال شدم با این کارت r4 دستگاه یه مقدار مشکل دارم سوالام رو میپرسم شما هم لطف کنید یه کمکی به من بکنید تا من هم با کار کردن با این فلش کارت اشنا بشم .
1- اولا که باید بگم که کارت r4 م انگار sdhc dualcore r4 هست ولی با اطمینان نمیتونم بگم چون وقتی بعد از خرید دستگاه از دستگاه بیرون کشیدمش دیدم برچسب روش رو برداشتن و جعبه ش رو هم به من ندادن فقط یه فلش کارت بود که یدونه رم میکرو اس دی 4 گیگی مارک apacer توش بود راهی هست تا مطمین بشم این کارت دقیقا چه کارتی هست ؟
2- یه سری بازی رو فلش کارت ریخته شده بود حدود 212 تا ولی اغلب بازی جالبی نبودن بیشتر حجم رم رو هم گرفته بودن منم یه چندتا بازی دانلود کردم و ریختم رو فلش کارت انگار خیلی رم فلش کارت پر شد قاطی کرد تو دستگاه کار نمیکرد دیگه منم رمش رو دراوردم و format کردمش و بازی هایی رو که میخواستم دوباره روش ریختم ولی حالا وقتی رو ایکون فلش کارت میزنم یه صفحه ی مشکی میاد که روش زده loading و نمیره و بازی ها رو نشون نمیده چه کار کنم تا درست شه ؟
3- ایا میتونم رم فلش کارت رو با یه رم دیگه با مارک transcend و ظرفیت 32 گیگ عوض کنم تا بتونم بازی های بیشتری روی فلش کارت بریزم ؟
4- من از اون سایتی که رفتم تا برای dsام بازی دانلود کنم جلوی بعضی از بازی ها زده M3 یا M4 یا M5 اینا چین منظور درجه ی قفلای امنیتی روشونه ؟
5- از کجا میتونم بفهمم که دستگاه چه رجینی هست رو جعبه زده فقط برای فروش تو کشور های قاره امریکا یا به عبارتی رجین uc ولی رو خود دستگاه پشتش نوشته c/twl-eur اخر نفهمیدم رجین دستگاه uc هست یا eu البته چند تا بازی اون اوایل با رجین uc دانلود کردم و روش ریختم و کار کردن بعد اگه مثلا رجین دستگاه uc باشه نمیتونم بازی های کپی رجین اروپا رو دانلود کنم و رو روش اجرا کنم ؟
6- من بازی gta chinatown رو دانلود کردم جلوش هم اون سایته زده بود m5 رجینشم uc بود وقتی بازی رو میخواستم رو دستگاه اجرا کنم اول یه صفحه ی سیاه میاد که روش نوشته loading و بعدشم صفحه سفید میشه و دیگه چیزی نمیاد مشکلش چیه بازیه harvest moon sunshine island رو رجین uc ش رو دانلود کردم بازی کار کرد و تو بازی رفتم و بازی هم کردم ولی دفعه ی بعد که خواستم برم بازی رو بازی کنم همون اتفاقی که برای gta افتاد می افتاد مشکل از کجاست ؟ این بازی resident evil deadly silence رو هم نتونستم رجین uc ش رو گیر بیارم کسی میشناسه جایی رو که بشه دانلودش کرد ؟ این بازی که مشکل خاصی برای اجرا شدن نداره ؟
7- ایا میتونم روی دستگاه موزیک با فرمت mp3 گوش کنم ؟ فیلم با فرمت mp4 چطور ؟ فیلم با فرمت mkv و کیفیت 480p blurayrip چطور ؟
8- این سوال رو هم با اینکه میدونم جوابش منفیه باز برای محکم کاری میپرسم ایا ndsi برای اجرای بازی های gba و gbc و playstasion 1 امولاتور داره ؟
با تشکر .

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
اقا من اخر رفتم یدونه dsi خریدم سعی کردم که 3ds بخرم ولی به خاطر پروسه هک نامعلوم و ناقصش و پخش نکردن فیلم فعلا بیخیال شدم با این کارت r4 دستگاه یه مقدار مشکل دارم سوالام رو میپرسم شما هم لطف کنید یه کمکی به من بکنید تا من هم با کار کردن با این فلش کارت اشنا بشم .
1- اولا که باید بگم که کارت r4 م انگار sdhc dualcore r4 هست ولی با اطمینان نمیتونم بگم چون وقتی بعد از خرید دستگاه از دستگاه بیرون کشیدمش دیدم برچسب روش رو برداشتن و جعبه ش رو هم به من ندادن فقط یه فلش کارت بود که یدونه رم میکرو اس دی 4 گیگی مارک apacer توش بود راهی هست تا مطمین بشم این کارت دقیقا چه کارتی هست ؟
2- یه سری بازی رو فلش کارت ریخته شده بود حدود 212 تا ولی اغلب بازی جالبی نبودن بیشتر حجم رم رو هم گرفته بودن منم یه چندتا بازی دانلود کردم و ریختم رو فلش کارت انگار خیلی رم فلش کارت پر شد قاطی کرد تو دستگاه کار نمیکرد دیگه منم رمش رو دراوردم و format کردمش و بازی هایی رو که میخواستم دوباره روش ریختم ولی حالا وقتی رو ایکون فلش کارت میزنم یه صفحه ی مشکی میاد که روش زده loading و نمیره و بازی ها رو نشون نمیده چه کار کنم تا درست شه ؟
3- ایا میتونم رم فلش کارت رو با یه رم دیگه با مارک transcend و ظرفیت 32 گیگ عوض کنم تا بتونم بازی های بیشتری روی فلش کارت بریزم ؟
4- من از اون سایتی که رفتم تا برای dsام بازی دانلود کنم جلوی بعضی از بازی ها زده M3 یا M4 یا M5 اینا چین منظور درجه ی قفلای امنیتی روشونه ؟
5- از کجا میتونم بفهمم که دستگاه چه رجینی هست رو جعبه زده فقط برای فروش تو کشور های قاره امریکا یا به عبارتی رجین uc ولی رو خود دستگاه پشتش نوشته c/twl-eur اخر نفهمیدم رجین دستگاه uc هست یا eu البته چند تا بازی اون اوایل با رجین uc دانلود کردم و روش ریختم و کار کردن بعد اگه مثلا رجین دستگاه uc باشه نمیتونم بازی های کپی رجین اروپا رو دانلود کنم و رو روش اجرا کنم ؟
6- من بازی gta chinatown رو دانلود کردم جلوش هم اون سایته زده بود m5 رجینشم uc بود وقتی بازی رو میخواستم رو دستگاه اجرا کنم اول یه صفحه ی سیاه میاد که روش نوشته loading و بعدشم صفحه سفید میشه و دیگه چیزی نمیاد مشکلش چیه بازیه harvest moon sunshine island رو رجین uc ش رو دانلود کردم بازی کار کرد و تو بازی رفتم و بازی هم کردم ولی دفعه ی بعد که خواستم برم بازی رو بازی کنم همون اتفاقی که برای gta افتاد می افتاد مشکل از کجاست ؟ این بازی resident evil deadly silence رو هم نتونستم رجین uc ش رو گیر بیارم کسی میشناسه جایی رو که بشه دانلودش کرد ؟ این بازی که مشکل خاصی برای اجرا شدن نداره ؟
7- ایا میتونم روی دستگاه موزیک با فرمت mp3 گوش کنم ؟ فیلم با فرمت mp4 چطور ؟ فیلم با فرمت mkv و کیفیت 480p blurayrip چطور ؟
8- این سوال رو هم با اینکه میدونم جوابش منفیه باز برای محکم کاری میپرسم ایا ndsi برای اجرای بازی های gba و gbc و playstasion 1 امولاتور داره ؟
با تشکر .
مشكل از سرعت رمته!ريجن هم مهم نيست كلا فرقي ندارن!
Mp3 هم اگه dsi داريبايد رو رم خود دستگاه بريزي يا براي راحتي ميشه با برنامه moonshell رو فلشكارتت اجرا كني!
كلا با بعضي رما اينطورين فلش كارتا!مخصوصا r4!!!
بره من كه يهو بعد دو باربوت شدن پاك ميشدن رمم رو عوض كردم درست شد!
احتمالشم هست كه از كرنلت باشه اونم برو از سايت r4 بايد دان كني در ضمن براي مطمين شدن اينكه r4 dual core تنها كارتي هست كه رنگش سفيده!

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,382
نه فلش کارت من طوسی سورمه ای رنگه در ضمن میتونید در دانلود کردن کرنل مخصوص فلش کارت یه ذره بیشتر به من اطلاعات بدید چون فکر نمیکنم زیاد ربطی به سرعت رمم داشته باشه چون قبل از اینکه فرمتش کنم داخل حافظه ی فلش کارت میتونست بشه و خیلی از بازیها رو هم میتونست اجرا کنه ولی حالا اصلا وارد لیست بازی ها هم نمیشه احتمالا اطلاعات مربوط به کرنل و اپدیت های فلش کارت هم پاک شده ولی من نمیدونم حالا از کجا باید این ها رو دوباره گیر بیارم و دانلود کنم در ضمن لطفا بگید ایا جای این رم میتونم از یه رم 32 گیگ برای فلش کارتم استفاده کنم و بازی ها رو روش بریزم .

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
آقا هر مشکلی با r4 داری برو تو اون سایتی که روی کارتریجت نوشته...همه چیز رو توضیح داده..!!
...
چند وقته بحث از 3DS خارج شده...
به 3DS برمیگردیم...
من لوییجی میخوااااااااااااام :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر