Nintendo 3DS

Hunk..Dead

کاربر سایت
Dec 8, 2010
24
میتونی با یه بازی که ورژنش پایینتر هست اپدیت کنی اینطوری حداقل میتونی بازیهای کپی رو اجرا کنی البته سعی کن زیاد ورژن دستگاه رو بالانبری که اونوقت باید دوبال یه r4 بگردی که بازیهای ds رو جواب بده البته اگر هم اپدیت نکنی نمیتونی بازیهای جدید 3ds رو بازی کنی

---------- نوشته در 09:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:05 PM ارسال شده بود ----------

هیچ چیزش با دستگاهای دیگه فرق نمیکنه فقط باید دستگاهی بگیری که بازیهاش توی بازار راحت پیدا بشه منظورم نوع ریجن دستگاه هست

برای من رجین USA هست این بازی هاش راحت پیدا میشه ؟

masiha_jfr

کاربر سایت
Jul 27, 2006
194
نام
مسیحا
میتونی با یه بازی که ورژنش پایینتر هست اپدیت کنی اینطوری حداقل میتونی بازیهای کپی رو اجرا کنی البته سعی کن زیاد ورژن دستگاه رو بالانبری که اونوقت باید دوبال یه r4 بگردی که بازیهای ds رو جواب بده البته اگر هم اپدیت نکنی نمیتونی بازیهای جدید 3ds رو بازی کنی

چه بازی ای بخرم که آپدیت ورژن پایین باشه؟ (که بتونم از R4 هم استفاده کنم...)

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman

باید ببینی تاریخ اومدن بازیها کی هست برحسب اون خرید کنی فکر کنم مثل داریور
از بچه های سایت که بازی داشتن سوال کن ببین مثلا داریور رو بازی میکردن دستگاه چه ورژنی بوده

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543

street fighter .splinter .evil .driver .من اینا رو دارم با یه r4v1.6جواب داد.

---------- نوشته در 11:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:25 AM ارسال شده بود ----------

سلام یه سوال ریجن دستگاه باید با بازی بخونه بیشتر بازیهای ایران هست چه ریجن هستش
uc چون از امارات میاد جنس های ایران اونجا این رجیون بیشتر میاد اما من دو تا رجیون رو دیدم.

---------- نوشته در 11:57 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:27 AM ارسال شده بود ----------

اقایون؟برا وصل شدن به لایو تی ری دی اس باید مثل ایکس باکس تنظیمات مودم و یوزر وپسورد داد به دستگاه اگه اینطوره اذپدرس پله پله اش رو میدید؟

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
سلام یه سوال ریجن دستگاه باید با بازی بخونه بیشتر بازیهای ایران هست چه ریجن هستش

حتما
بستگی داره بعضی از وسایل رو اول کار uc میارن ولی بعدش برای اینکه ارزونتر براشون بشه از امارات میارن که اونجا ریجن دستگاه پال هست

---------- نوشته در 12:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:28 PM ارسال شده بود ----------

street fighter .splinter .evil .driver

اقایون؟برا وصل شدن به لایو تی ری دی اس باید مثل ایکس باکس تنظیمات مودم و یوزر وپسورد داد به دستگاه اگه اینطوره اذپدرس پله پله اش رو میدید؟
بله مثل xbox هست اگر اکسس پوینت داری از طریق wifi دستگاه یه سرچ بزن مودمتو که پیدا کرد یوز و پس رو وارد کن البته اگر خواستی انلاین بری باید دستگاه رو اپدیت کنی چون دستگامو فروختم نمیتونم بیشتر از این توضیح بدم
موفق باشید

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
بازی های لایو خوب داره؟ارزش رفتن واپدیت کردن داره؟یا بازی هاش نهایت در حد دی اس هست؟ بازی های کارتریج شده تی ری دی اس رو تو شاپ اش داره؟اکسیس پوینت کارتذ خریدش منظورته؟اگه اینطوره گیر میاد راحت؟با همون کارت شارز میشه از دستگاه وی ننینتندو هم لایوش خرید کرد؟ممنون.

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
بازی های لایو خوب داره؟ارزش رفتن واپدیت کردن داره؟یا بازی هاش نهایت در حد دی اس هست؟ بازی های کارتریج شده تی ری دی اس رو تو شاپ اش داره؟اکسیس پوینت کارتذ خریدش منظورته؟اگه اینطوره گیر میاد راحت؟با همون کارت شارز میشه از دستگاه وی ننینتندو هم لایوش خرید کرد؟ممنون.
من تنها بازی که انلاین رفتم استریت فایتر بود که بنظر خودم عالی بود
فکر نکنم داشته باشه تا اونجایی که یادمه بازیهایی که روی کاتریج عرضه میشه روی شاپش عرضه نمیشه
نه اکسس پوینت یه تبدیل هست برای کسانی که مودمشون wifi ندارن و میتونن بوسیله اون به اینترنت وصل میشه
نه
موفق باشید

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
در مورد این access point توضیح میدی؟ من قبلا دنبالش گشتم پیدا نکردم.فقط برای ds موجود بود.مجبور شدم یه مودم گرون بخرم که قابلیت ست کردن چیز پی ان داشته باشه.
حالا این access point کجا گیر میاد؟

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
در مورد این access point توضیح میدی؟ من قبلا دنبالش گشتم پیدا نکردم.فقط برای ds موجود بود.مجبور شدم یه مودم گرون بخرم که قابلیت ست کردن چیز پی ان داشته باشه.
حالا این access point کجا گیر میاد؟

شما بوسیله اکسس پوینت میتونید هر دستگاهی که wifi داره به اینترنت وصل کنید
میتونید از کسانی که لوازم شبکه میفروشن تهیه کنید

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
مسیحی جون چطوری ؟؟ فرق نداره آخرین آپدیتم آنلاین بزنی آر 4 تی تی داشته باشی می تونی آپدیتش کنی البته بعضی عناوین بعد آپدیت اجرا نمی شن ..

---------- نوشته در 07:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:49 PM ارسال شده بود ----------

من یه super street fighter IV واسه تعویض دارم رجیون uc با عناوین تاپ خوب باشن سرم میدم.

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
wi fi دارم تو کدوم قسمت منو وارد بشم و تنظیم چطور کنم ؟شاپش کجاست اسم اکانتش چی هست برا خرید امریکا انگلیس داره اونم مثل ایکس باکس و اکانت باید بسازم ای دی و اینا؟یا مستقیم وارد لایو میشه؟شارزشو از کی بگیرم.فروشگاه معروف یا دی سی دارتش؟

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
نمیدونم قبلاً اینجا گذاشتن یا نه ولی اگه ندیدین حتماً ببینیدش ارزش دانلودش بسیار بالاست

http://www.irupload.ir/images/jl793ct6cisd62vcugq.png
jl793ct6cisd62vcugq.png

لینک ویدئو

آخرین ویرایش:

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
wi fi دارم تو کدوم قسمت منو وارد بشم و تنظیم چطور کنم ؟شاپش کجاست اسم اکانتش چی هست برا خرید امریکا انگلیس داره اونم مثل ایکس باکس و اکانت باید بسازم ای دی و اینا؟یا مستقیم وارد لایو میشه؟شارزشو از کی بگیرم.فروشگاه معروف یا دی سی دارتش؟
توی ستینگ بری یه قسمت wifi داره اونجا میتونی تنظیمات انجام بدی
نه از xbox راحتر میشه اکانت ساخت یک مقدار انگلیسی بدونی راحت میتونی وارد eshop بشی
من تا حالا خرید اینطوری نکردم از بچه های سایت سوال احتمالا خرید کردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر