Nintendo 3DS

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
خودت تست کردی؟

من نه.رام هاشو ندارم .رامهاش تو یه سایت هست که لینکش برا من *****ه نتونستم. اما این مطلبو جایی خوندم که یه نفر امتحان کرده بود روی سیمز نوشته بود جواب داده.بازی های جدیدشم برنامه باید اپدیت بشه که امکان اجرا اونها هم هست.

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
یه امولاتور هست که بازی های تی ری دی اس رو اجرا میکنه روی پی سی .

---------- نوشته در 03:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:17 PM ارسال شده بود ----------

no$3ds - nintendo 3ds emulator.rar - 4shared.com - online file sharing and storage - download

فکر نکنم واقعی باشه چون فایل pass داره و فکر کنم از این فایلهایی هست که هیچ وقت pass براش پیدا نمیشه

ARMIN3DX

کاربر سایت
Aug 22, 2010
204
نام
Arm!n
فکر نکنم واقعی باشه چون فایل pass داره و فکر کنم از این فایلهایی هست که هیچ وقت pass براش پیدا نمیشه
پسورد فایل هست : tyranitartube.com
Rom بازی های 3DS هست برای دانلود تا تست کنیم ؟

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543

وقتی فایل رو می خوای ان رار کنی پاس رو وارد نکنی یه فایل نوشتاری هست که داخلش به لاتین نوشته راه به دست اوردن پاسورد رو سوای اون توی سایت تو قسمت گفتگو هاش پرسیدن اگه لاتینت خوبه به دست بیار .یا اینکه این دوستون زحمت کشیده نوشته امتحان کن.

---------- نوشته در 11:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 AM ارسال شده بود ----------

پسورد فایل هست : tyranitartube.com
Rom بازی های 3DS هست برای دانلود تا تست کنیم ؟
NDS ROMs - Page: 1 - 3DS Roms, DS Roms, Nintendo Roms, PSP ISOs
به این سایت سر بزن بازی هاش به روز هست برا دانلود چه دی اس چه تی ری دی اس. جالب اینجاست که رام بازی اویل جدید هم رو سایتشه.

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
مثل اینکه crown3ds که قرار بود r4 رو اخر ماه قبل تولید کنه و بده توی بازارگفته دهم این ماه r4 رو توی بازاره میده امیدوارم دیگه این راست باشه

BeNamAzy

کاربر سایت
Apr 16, 2009
535
نام
بهنام
خدا کنه راست باشه مردیم از بس DS بازی کردیم
امیدوارم این R4 هر چه زودتر بیاد یه دل سیر Resident Evil بازی کنیم
دوستان بیاد همه با هم دعا کنیم این R4 راست باشه و 10هم عرضه شه

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
اقا ما گیم شینوبی تی ری دی اس رو گرفتیم اما متاسفانه پال .دستگاه ما یو سی .کسی دستگاه کرایه نمیده ما حالشو ببریم؟یه سوال هم دارم تو جعبه اش یه کارت بود پین کد داره عکس کلاه ماریو داره قرمز رنگ برا شاپ نوشته.این چیه به چه درد می خوره؟

---------- نوشته در 12:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:57 PM ارسال شده بود ----------

خدا کنه راست باشه مردیم از بس DS بازی کردیم
امیدوارم این R4 هر چه زودتر بیاد یه دل سیر Resident Evil بازی کنیم
دوستان بیاد همه با هم دعا کنیم این R4 راست باشه و 10هم عرضه شه

بیادش هم فکر نکنم امکان اجرا رزیدنت جدید رو داشته باشه.ده عنوان تست شده داشت تیم کرن.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان برای خرید 3DS ریجن US UC یا PAL ?!
کلا تازه کارم و راهنمایی کنین ...
من شنیدم میشه بازی DS ُ هک شده تو 3DS اجرا کرد ... از کجا باید تهیه کنیم و هست تو ایران ؟
قیمت روز 3DS هم بگید ممنون

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
دوستان برای خرید 3DS ریجن US UC یا PAL ?!
کلا تازه کارم و راهنمایی کنین ...
من شنیدم میشه بازی DS ُ هک شده تو 3DS اجرا کرد ... از کجا باید تهیه کنیم و هست تو ایران ؟
قیمت روز 3DS هم بگید ممنون
dc
داره سرچ کن تو گوگل شماره اش هست جفت رجیون گیم داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر