Nintendo 3DS

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
دوستان کسانی که Ambassador Program هستن میتونن اون 10 تا بازیه دیگه که مجانی بود و از GBA هستش رو دانلود کنن. خیلی بازیهای خوبی گذاشتن:

- F-Zero: Maximum Velocity
- Super Mario Advance 3: Yoshi's Island
- Legend of Zelda: Minish Cap
- Fire Emblem: The Sacred Stones
- Kirby & The Amazing Mirror
- Mario Kart: Super Circuit
- Mario vs. Donkey Kong
- Metroid Fusion
- Wario Land 4
- WarioWare, Inc.: Mega Micro-games

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
اقایون من میخام 1دونه بگیرم چند تا سوال داشتم ریجن اسیا بگیرم بعد مثلا بازیای اروپا رو به هیچ وجه اجرا نمیکنه؟
کدوم ریجن الان بهتره بگیرم؟

بعد قراره مدل جدید این کنسول بیاد یا نه؟

همین دیگه ممنون

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
اقایون من میخام 1دونه بگیرم چند تا سوال داشتم ریجن اسیا بگیرم بعد مثلا بازیای اروپا رو به هیچ وجه اجرا نمیکنه؟
کدوم ریجن الان بهتره بگیرم؟

بعد قراره مدل جدید این کنسول بیاد یا نه؟

همین دیگه ممنون
نه نمیتونه
فکر کنم pal توی بازار ایران بیشتر باشه
قرار هست بیاد ولی هنوز معلوم نیست کی بیاد

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
من خودم PAL دارم ولی چند جا پرسیدم بازی های NTSC بیشتر گیر میاد(پایتخت،توپخانه) البته پال هم گیر میاد ولی احساس کردم NTSc بیشتره/علت رو جویا شدم گفتن جنس های اینجا از دبی میاد و جنس های دبی هم بیشتر از آمریکا وارد میشه.

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
ممنون حالا شما که دستتون تو بازار هست:D اخر ریجن اروپا بگیرم یا همون امریکا؟
رنگش بنظر شما و کدومش قشنگ تره؟

مرسی

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
من خودم PAL دارم ولی چند جا پرسیدم بازی های NTSC بیشتر گیر میاد(پایتخت،توپخانه) البته پال هم گیر میاد ولی احساس کردم NTSc بیشتره/علت رو جویا شدم گفتن جنس های اینجا از دبی میاد و جنس های دبی هم بیشتر از آمریکا وارد میشه.
دوست عزیز اگر توجه کنید بیشترین ریجنی که از دبی میاد ریجن2 یا به عبارتی pal هست مثلا همین xbox360 اولین بار که اومد بیشتر ntsc میومد بعد همش شد پال

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
همونطور كه گفتم خودم پال دارم .چند تا مغازه كه رفتم بيشتر ntsc داشتن.چند تا از بچه هاي انجمن هم كه ازشون پرسيدم ريجن ntsc داشتن.شايد دوستاني كه تجربه بيشتري دارن بهتر راهنمايي بكنن.مثل ايمان جان

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
البته کنسول کپی‌خور بشه این مسائل رفع میشه ولی کنسول های دبی مطمئن هستم PAL هستن؛ نه تنها پال هستن که برای خاورمیانه و UAE تولید شدن و روی کنسول و دفترچه بازی‌ها هم این مطلب قید شده.

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
البته کنسول کپی‌خور بشه این مسائل رفع میشه ولی کنسول های دبی مطمئن هستم PAL هستن؛ نه تنها پال هستن که برای خاورمیانه و UAE تولید شدن و روی کنسول و دفترچه بازی‌ها هم این مطلب قید شده.

من اطلاع زيادي از اجناس دبي ندارم.فروشگاه نيما كه كنسول رو ازش خريدم اين حرف ها رو گفت.

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
پس پال بگیرم؟

بعد مموری 8گیگ بخرم یا بیشتر?

اگر بخواین مموری sd بگیرد اره کافی هست ولی میخواین این رم رو برای r4 یا هر فلش کارت دیگه ای بگیرید بهتر فعلا صبر کنید چون معلوم این کنسول به چه صورت هک بشه

موفق باشید

---------- نوشته در 03:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:09 PM ارسال شده بود ----------

رزیدنت اویلش کی میاد؟

ورژن ژاپنی 26/1 میاد و us این بازی 7 فوریه احتمالا پال هم هفتم میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر