Nintendo 3DS

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
Legend of Zelda: Four Swords Anniversary Edition برای ۴ روز و بصورت رایگان روی eShop قرار گرفت.

آلبته نیاز به ساخت NNID دارید یا NNID رو که روی Wii U هست باید لینک کنید.

امراللهی

کاربر سایت
Nov 22, 2012
20
نام
علی امراللهی
سلام دوستان
من نمی‌تونم کنسولم رو آپدیت کنم. ممکنه کسی راهنمایی کنه؟
تا حالا چنین مشکلی نداشتم و راحت آپدیت می‌شد. اما مدتی قبل که تلاش کردم تا از ورژن 6.3.0 به آخرین ورژن آپدیتش کنم با مشکل مواجه شدم. در واقع کار آپدیت انجام شد ولی در نهایت پیغام زیر نمایش داده شد:
An error has occurred.
Unable to update.
The system will now be restarted.
بعد هم کنسول خاموش و روشن شد. توی بخش تنظیمات ورژن دستگاه رو 7.1.0 نشون میده. Miiverse و Nintendo Network ID Settings هم اضافه شدن. توی کار با مرورگر اینترنت هم مشکلی ندارم. اما وقتی میخوام به eShop وصل بشم پیغام میده که باید دستگاه آپدیت بشه. من هم با این امر موافقت میکنم و آپدیت انجام میشه ولی باز همون پیغام خطا میاد و ...

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
سلام دوستان
تا حالا چنین مشکلی نداشتم و راحت آپدیت می‌شد. اما مدتی قبل که تلاش کردم تا از ورژن 6.3.0 به آخرین ورژن آپدیتش کنم با مشکل مواجه شدم. در واقع کار آپدیت انجام شد ولی در نهایت پیغام زیر نمایش داده شد:
An error has occurred.
Unable to update.
بعد هم کنسول خاموش و روشن شد. توی بخش تنظیمات ورژن دستگاه رو 7.1.0 نشون میده. Miiverse و Nintendo Network ID Settings هم اضافه شدن. توی کار با مرورگر اینترنت هم مشکلی ندارم. اما وقتی میخوام به eShop وصل بشم پیغام میده که باید دستگاه آپدیت بشه. من هم با این امر موافقت میکنم و آپدیت انجام میشه ولی باز همون پیغام خطا میاد و ...

الان آخرین ورژن ۷.۱.۰.۱۵ هست ورژن قبلی ۷.۱.۰.۱۴ بوده. بروی از تو ستینگ ببین آپدیت میشه.

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
سلام دوستان
An error has occurred.
Unable to update.
احتمالا فایل ها ناقص دانلود شدن یا شاید هم به خاطر تحریم نینتدو این اتفاق افتاده باشه.از

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
احتمالا فایل ها ناقص دانلود شدن یا شاید هم به خاطر تحریم نینتدو این اتفاق افتاده باشه.از

نینتندو کی آپدیت کردن رو تحریم کرده من اطلاع ندارم
مشکل دانلود نکردن چند وقت پیش به خاطر نت بوده نه تحریم

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363

من دیشب تو eShop بودم الان که ایرادی نیست.

ممکنه به خاطر اینترنت وایرلس خودتون باشه. یا مثلا پورتهایی که روی فایروال مودم بسته شده.

behnam81

کاربر سایت
Jul 19, 2013
3
از کجا باید مدل xl را بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بدرد بازی میخوره؟؟؟؟؟با زی هاش جذابه و حالا حالا ها براش بازی میاد؟؟؟؟؟؟دردسر داره؟؟؟؟؟؟؟؟یا کارکردن باهاش آسونه؟؟؟؟؟؟با وسایلش چه قدر میشه؟؟؟؟اگه میشه آدرس و شماره برای خرید بدهید

- - -ویرایش - - -

یکی کمک کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
XL خوبه

بازی که حالا حالا ها واسش میاد. تو همه سبک.

قیمت هم دوستان بدن. یا از اینترنت سرچ کنید

اگه کپی خور می خواید یه کم گرونتره با یه کارت کپی. یا اینکه باید کارتریج بخرید یا با خرید کارت ۲۰ یا ۵۰ دلاری دانلود کنید.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام
ببخشید اگه یکی از دکمه های 3ds بخیلی خوب کار نکنه میشه درستش کرد ؟

جایی هست این کار رو بکنه ؟

ممنون
منظور از خوب کانکردن چیه؟ کلا کار نکنه یا سفت کار کنه ؟ اگر کثیف بشن خب میشه درست کرد اما تعمیرکار 3ds فکر نکنم فعلا کسی باشه

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
منظور از خوب کانکردن چیه؟ کلا کار نکنه یا سفت کار کنه ؟ اگر کثیف بشن خب میشه درست کرد اما تعمیرکار 3ds فکر نکنم فعلا کسی باشه

کار که میکنه و مشکلی نداره خدا رو شکر

اما بعضی موقعا یکم یه حالتی صدای تق میده

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر