Nintendo 3DS

chimige

کاربر سایت
Aug 14, 2010
120
نام
majid
آره میخوانم ممنون. داداش آخه 30 40 صفحه نوشته باید اینهمرو بگردم.اینطوری که میگی انگار باید یه بازی ارجینالم بخرم نه؟

من لویجی منشن دارم که آپدیت 4.5.0.10 هستش و با کپی سازگاره خواستی بیا سمت محل ما برات آپدیت می کنم

K1ngMaster

کاربر سایت
Nov 26, 2013
71
تاپیک من برای دانلود بازی ها بدون هیچ اطلاعی پاک شد .(توسط مدیرا ... هم مال من و هم مال اون دوستی که لینک اپلود باز داده بود .)
سعی میکنم یه راهی پیدا کنم .

آخرین ویرایش:

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
تاپیک من برای دانلود بازی ها بدون هیچ اطلاعی پاک شد .(توسط مدیرا ... هم مال من و هم مال اون دوستی که لینک اپلود باز داده بود .)

منم از این کارشون شاکی هستم !یه نفر کلی زحمت می کشه و لینک می زاره اونوقت اجرش اینجوری از بین می ره !! سر و صاحاب نداره اینجا ؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

کلا اینجا اینجوریه، یهو یکی میاد فله ای شروع میکنه بن کردن، اخطار دادن و پاک کردن. جزو افتخاراتشون هم اینه که به هیچ کس دلیلش رو نمیگن. به نظرم همه بیایم یه خط تو امضا بزنیم هر کس لینک بازی میخواد pm بده. جالب اینجاس که تو قسمتهای دیگه گذاشتن لینک دانلود مشکلی نداره :))

K1ngMaster

کاربر سایت
Nov 26, 2013
71
تو قسمت هایی مثل تریلر که لینک میذارن مشکلی نیست ... ولی لینک دانلود های ما اینجا مشکل ایجاد میکنه ...

- - -ویرایش - - -

فقط ضمن اطلاع میگم زیپ کردن هر کدوم از این بازی های 1.5 ساعت وقت گرفت ...

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
دوستان یه سوال:
حالا که 3DS کپی شده
شما خرید 3DS دست دوم رو پیشنهاد می کنید یا Wii دست دوم؟؟؟؟

3دی اس دسته دوم.
به 2 دلیل:
1-میتونی باهاش بازی های بیشمار دی اس رو هم انجام بدی.
2-کنسول نسل جدید هست ولی وی مال نسل قبل(3 دی اس تازه داره اوج میگیره).

mohsen5730

کاربر سایت
Feb 23, 2012
40
نام
محسن
wii هم خوبه، ولی چرا WII U نمی گیری ؟ با وی یو شما هم وی یو دارید next generation console که در اینده بازیهای بسیار عالی بیرون میده، و فول اچ دی هست، و اینکه شما با وی یو شما wii هم دارید، کافیه بدید قسمت وی دستگاه رو هک کنند،
الان قیمت wii u دیلوکس امده حدود 1.5 تومن، من 1.9 خریده بودم، بازیهای اینده وی یو مانند سری جدید ایکس بهترین عنوان این کنسول هست، به علاوه شما بازیهای ماریو رو دارید هم در وی و هم در وی یو همزمان در یک کنسول.
من خودم وی دارم چند سال هست، اصلا توصیه نمی کنم، چون کیفیتش پایین هست، اچ دی نیست.
نینتندو 3ds هم خوبه، ولی متاسفانه تو ایران همه چیز گرونه، فروشنده باانصاف خیلی کمه اینجا، مخصوصا نسخه XL رو شما فکر نکنم زیر 900 بتونید پیدا کنید ، دست دوم گشتم پیدا نشد، دسته دوم نسخه معمولی 3.5 اینچی هست، ولی XL یک چیز دیگه است، علاوه بر ان شما باید فلش کارت کپی هم بگیرید که حدود 120 به بالا در می یاد.
یکی هست که وی یو رو قسمت وی ان رو کپی خور می کنه خواستی بدونی برام پیام بفرست تا برات بگم.

mhgh40

کاربر سایت
Jul 11, 2008
187
نام
محمد حسین
wii هم خوبه، ولی چرا WII U نمی گیری ؟ با وی یو شما هم وی یو دارید next generation console که در اینده بازیهای بسیار عالی بیرون میده، و فول اچ دی هست، و اینکه شما با وی یو شما wii هم دارید، کافیه بدید قسمت وی دستگاه رو هک کنند،
الان قیمت wii u دیلوکس امده حدود 1.5 تومن، من 1.9 خریده بودم، بازیهای اینده وی یو مانند سری جدید ایکس بهترین عنوان این کنسول هست، به علاوه شما بازیهای ماریو رو دارید هم در وی و هم در وی یو همزمان در یک کنسول.
من خودم وی دارم چند سال هست، اصلا توصیه نمی کنم، چون کیفیتش پایین هست، اچ دی نیست.
نینتندو 3ds هم خوبه، ولی متاسفانه تو ایران همه چیز گرونه، فروشنده باانصاف خیلی کمه اینجا، مخصوصا نسخه XL رو شما فکر نکنم زیر 900 بتونید پیدا کنید ، دست دوم گشتم پیدا نشد، دسته دوم نسخه معمولی 3.5 اینچی هست، ولی XL یک چیز دیگه است، علاوه بر ان شما باید فلش کارت کپی هم بگیرید که حدود 120 به بالا در می یاد.
یکی هست که وی یو رو قسمت وی ان رو کپی خور می کنه خواستی بدونی برام پیام بفرست تا برات بگم.
wii u دست دوم پیدا میشه؟؟؟دست دومش قیمتش حدودا چنده؟؟؟

mohsen5730

کاربر سایت
Feb 23, 2012
40
نام
محسن
دست دومش بعید می دونم پیدا بشه، چون سیستم جدیده و هنوز بازیهای خوبش تو راه هست بعید می دونم کسی بخاد بفروشه الان، ولی باز اگر خواستی باید سرچ کنی تو سایتها و فرومهای ایرانی، یک بنده خدا هست به نام اقای ارتکلی تو سایت همسایه وی یو وارد می کنه و می فروشه، شاید ان بتونه در این مورد کمکت کنه

آخرین ویرایش:

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
دست دومش بعید می دونم پیدا بشه، چون سیستم جدیده و هنوز بازیهای خوبش تو راه هست بعید می دونم کسی بخاد بفروشه الان، ولی باز اگر خواستی باید سرچ کنی تو سایتها و فرومهای ایرانی، یک بنده خدا هست به نام اقای ارتکلی تو سایت همسایه وی یو وارد می کنه و می فروشه، شاید ان بتونه در این مورد کمکت کنه
مهدي تو اين سايت هم هست!
Ortegoli هست نام كاربريش!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر