Nintendo 3DS

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    3ds
بچه ها ي سوال من بخوام دمو هاي قابل بازي رو دانلود كنم بايد دستگامو اپديت كنم درسته؟
الان ورژن دستگام 4.1.0 هست
بخوام اپديت كنم مشكلي واسه r4 و اجراي بازي هاي ds پيش نمياد؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

سلام
ره برای رفتن به eshop باید دستگاهتون به آخرین ورژن آپدیت باشه
اگه r4 شما مدل dual core باشه اول باید از سایتش آخرین ورژنش رو دان کنید و r4 رو آپ کنید!
حتما قبل از آپ کردن دستگاه r4 رو آپدیت کنید.
بعد دستگاه رو آپ کنید که تا دیروز که خودم آپ کردم ورژن شد 4.5.0
اگه r4 شما مدل دیگه هست قبلش مطمعن بشید که آخرین فریمور r4 با ورژن 4.5.0 نینتندو سازگاری داره!!

آقا شما از کجا می دونی cfw می سازه آخه؟
ملت یه چیزی توی gbatemp واسه خودشون می گن، شما irc log های neimod رو نگاه کن اصلا حرف از cfw نزده
بقیه حرف ها هم به کنار، ولش کن

کی گفته برای اجرای بازی کپی نیاز به cfw هست؟ اینطور نیست به هیج وجه، نمونه بارزش کارتریج و Modchip هستند، Cfw ای در کار نیست، neimod هم در مورد اجرای بازی اصلا حرف نمی زنه، مخالف piracy هست و فقط فحش می ده هروقت حرف از piracy میاد، بعد چه جوری بیاد بگه نیاز به cfw برای اجرای بازی هست؟ مشکل اساسی اینه که ملت می رن gbatemp رو می خونن فکر می کنن هرچی کاربراش می گن راسته
قضیه pkg رو شما یادت نمیاد یا در جریانش نبودی، یک سرچی بکن ببین چه جوری show time نصب می شد، showtime به نظرت retail اه؟ بحث lvl3 security بود که بحثش جای خود دارد
تو چرا درك نميكني ميگه هك نرم افزاريه در ضمن تو gbatemp نگاه نميكنم تو 3dbrew نگاه ميكنم...
در ضمن فقط نيموند كه رو كار نيست كه yellows8 و xcution هم هستن كه هدف اون دو تا اجراي پايرت گيم ها هست اگه دقت كني 3ds chip decaping fund raiser
گذاشتن كه به نظرت اين بره ريجن لاك هستش؟
در ضمن اون قضيه پكيج ها فرق داره ...رو ٣ds چيزي نصب نميشه كه بخواد ازش اكپلويت بدست بياد ر مموري sd سيو ميشو و ٣دي اس فقط ايكونشو داره...
كه در واقع اس دي كارد نقش مولتي كارد رو بره 3ds اجرا ميكنه كه البته دسترسي كاملي هم نداري از طريق اون چون gpu ٣دي اس از نوع arm11 هست كه خييييلي درجه امنيتي خوفي داره!!!

من کلا دیگه بحثی ندارم

خوش باشید همگی :)

گفتی چرا، بیا چرا اش رو بهت بگم:

تو چرا درك نميكني ميگه هك نرم افزاريه در ضمن تو gbatemp نگاه نميكنم تو 3dbrew نگاه ميكنم...
در ضمن فقط نيموند كه رو كار نيست كه yellows8 و xcution هم هستن كه هدف اون دو تا اجراي پايرت گيم ها هست اگه دقت كني 3ds chip decaping fund raiser
گذاشتن كه به نظرت اين بره ريجن لاك هستش؟
در ضمن اون قضيه پكيج ها فرق داره ...رو ٣ds چيزي نصب نميشه كه بخواد ازش اكپلويت بدست بياد ر مموري sd سيو ميشو و ٣دي اس فقط ايكونشو داره...
كه در واقع اس دي كارد نقش مولتي كارد رو بره 3ds اجرا ميكنه كه البته دسترسي كاملي هم نداري از طريق اون چون gpu ٣دي اس از نوع arm11 هست كه خييييلي درجه امنيتي خوفي داره!!!

این قسمت Bold شده فقط یک قسمت کوچیکیش بود ;)

البته عزیز سوء تفاهم نشه قصد توهین ندارم به هیچ وجه

آخرین ویرایش:
سلام
یک سوال
من 3ds بخرم بازی های دی اس های قبلی نظیر لایت و ... اجرا میکنه به صورت کپی ؟

2 - کلا چندتا هاروست مون از اول برای کنسول های ds موجوده ؟ ازnds معمولی تا 3ds ...

چرا نداره یک حرفی زدی اصلا با مغز نمیگنجه arm 11 مگه Gpu هستش ؟ برو همون کامنت ها رو دوباره بخون متوجه میشی سوتی دادی
پس جي پي يوش چييييي بود؟؟:d
ؤلا من ويكيپديا رفته بةدم كه زاييد.....

حرف حمتون رو قبول دارم الان تازه فهميدم كه قاطي كردم.ديروزم هي با خودم كلنجار رفتم اخر سرموگفتم حتما ميزنه ديگه:d
اون پستم بزاريد تو سوتيام بمونه اينجا ويرايشش ميكنم :
Dmp pica 200

le epic loooooooooool
يعني من نميفهمم چرا اينا رو با هم قاطي كردم...شايد به خاطر امتحانات باشه:d

آخرین ویرایش:
پس جي پي يوش چييييي بود؟؟:d
ؤلا من ويكيپديا رفته بةدم كه زاييد.....

حرف حمتون رو قبول دارم الان تازه فهميدم كه قاطي كردم.ديروزم هي با خودم كلنجار رفتم اخر سرموگفتم حتما ميزنه ديگه:d
اون پستم بزاريد تو سوتيام بمونه اينجا ويرايشش ميكنم :
Dmp pica 200

le epic loooooooooool

PICA200 هست که مال شرکت Digital Media Professionals هست و مال چند سال پیش هم هست:dکجاش arm هست

سلام
یک سوال
من 3ds بخرم بازی های دی اس های قبلی نظیر لایت و ... اجرا میکنه به صورت کپی ؟

2 - کلا چندتا هاروست مون از اول برای کنسول های ds موجوده ؟ ازnds معمولی تا 3ds ...
1.بايد ار ٤ بخري ٣٠ تومن
٢.اگه به اميد هاروست موناش مي خوا كلا نخر البته tale of two towns بدك نيست..

اول این که برای وصل شدن به ای شاپ باید اخرین ورژن روی دستگاهت باشه تا بتونی دمو دان کنی
اول r4 رو اپدیت کن بعدش ببین اگر اخرین ورژن اپدیت 3ds با r4 سازگاره دستگاه هم اپدیت کن
نه اپدیت مشکلی پیش نمیاره اگر این که قبلش r4 رو اپدیت کرده باشی و r4 هم باید سازگاری داشته باشه
مرسي بنيامين چون خيلي واسم مهم نيست بازي هاي ds رو بازي كنم زدم اپديت كردم يكي دو تا دمو گرفتم
حالا الان بخوام ds بازي كنم بايد r4 ام رو به 4.5.0 اپديت كنم ديگه؟؟
R4 ام هم ازين dual core ها است..

1.بايد ار ٤ بخري ٣٠ تومن
البته گرون تره ها!!!:d
50 تومن اينطوراست

مرسي بنيامين چون خيلي واسم مهم نيست بازي هاي ds رو بازي كنم زدم اپديت كردم يكي دو تا دمو گرفتم
حالا الان بخوام ds بازي كنم بايد r4 ام رو به 4.5.0 اپديت كنم ديگه؟؟
R4 ام هم ازين dual core ها است..

البته گرون تره ها!!!:d
50 تومن اينطوراست

باید از سایتش دانلود کنی اپدیت رو بعدش با یک دستگاهی که ورژنش پایین تر دستگاه خودت هست اپدیتش کنی با خود 3ds باید اپدیت رو بریزی توی مموری r4 :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or