Nintendo 3DS

masiha_jfr

کاربر سایت
Jul 27, 2006
194
نام
مسیحا
4.1.0.8 اخرین ورژن هست

ممنون...توی سایت R4itt زده ورژن 4.0.0.7 رو ساپورت میکنه، الان زدم دستگاه آپدیت بشه که یهو فهمیدم ورژن 4.1.0.8 هم هست! :(

---------- نوشته در 11:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:15 PM ارسال شده بود ----------

آپدیت رو قطع کردم! امیدوارم اتفاقی نیوفتاده باشه!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
به نظرم زیاد جالب نیست ریمن رو این کنسول
روی ویتا رو ندیدم ولی توی این خیلی ریز بود. چشه آدم رو اذیت می کنه. ویتا چون5 اینچه باید بهتر باشه
تا وقتی نسخه های کنسولیش هست به نظرم رفتن این نسخه کاره اشتباهیه
سه بعدیش هم چندان جالب نیست. همین جور مثل بقیه بازی های دو بعدیی که از اول قرار بوده دو بعدی ساخته بشه بزور چپونیه

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
روی ویتا رو ندیدم ولی توی این خیلی ریز بود. چشه آدم رو اذیت می کنه. ویتا چون5 اینچه باید بهتر باشه
سه بعدیش هم چندان جالب نیست. همین جور مثل بقیه بازی های دو بعدیی که از اول قرار بوده دو بعدی ساخته بشه بزور چپونیه
محمد جان نظرت خیلی فرق داشت با اون یکی دوستمون:( من هی دنبال دلیل میگردم بیام 3ds بگیرم ینی اینقد بازی بد از آب در اومده؟؟

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who

من هر چی بازی روی 3ds کردم 3d بازی افتضاح بود یعنی دوتا دوتایی می شد ولی این 3d عمقی داشت و دوتا یی نمی شد
ریمن هم ریز بود ولی به راحتی میشه دیدش

---------- نوشته در 09:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:11 AM ارسال شده بود ----------

large.jpg
large.jpg

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
منم زیاد از ریمن خوشم نیومد.برای صفحه کوچک مناسب نیست.خیلی از عناصرش اصلا معلوم نیست.این دوستی که میگه دوتایی میبینه ربطی به بازی نداره باید زاویه دید رو درست بکنی.

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
سلام کسی r4 برای 3ds که ورژن 3.0.0 رو بخونه داره؟ ازش میخرم راستی این پونیت برای 3ds از کجا بخریم؟
دقیقا منم الان اومدم این سوال رو بپرسم که چطور پوینت بخریم.چون دو راه برای شارژ اکانت داره. یکی با کارت اعتباری مثل مسترکارت و راه دیگه استفاده از nintendo eshop card هست که به صورت 10 ، 20 و 30 دلاری فروخته میشه.که ایرانی ها باید از راه دوم استفاده کنن.جایی سراغ دارین از این کارت ها بفروشن؟در موقع خرید به ریجنتون توجه کنید.

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
منم زیاد از ریمن خوشم نیومد.برای صفحه کوچک مناسب نیست.خیلی از عناصرش اصلا معلوم نیست.این دوستی که میگه دوتایی میبینه ربطی به بازی نداره باید زاویه دید رو درست بکنی.
هر چقدر هم زاویه ی دید رو درست کنی بازی یکم گردنت تکون بخوره تمومه مگه ما مجسمه هستیم
دوست داشتن هم سلیقه ای هست من خوشم اومد دوستان دیگه هم زیاد خوششون نیومده چون من اولین بارم هست که بازی رو داشتم انجام می دادم شاید دوستان قبلا بازی رو انجام داده باشند براشون جذابیتی نداشته باشه

---------- نوشته در 01:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:04 PM ارسال شده بود ----------

دقیقا منم الان اومدم این سوال رو بپرسم که چطور پوینت بخریم.چون دو راه برای شارژ اکانت داره. یکی با کارت اعتباری مثل مسترکارت و راه دیگه استفاده از nintendo eshop card هست که به صورت 10 ، 20 و 30 دلاری فروخته میشه.که ایرانی ها باید از راه دوم استفاده کنن.جایی سراغ دارین از این کارت ها بفروشن؟در موقع خرید به ریجنتون توجه کنید.

Visa Card

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
محمد جان نظرت خیلی فرق داشت با اون یکی دوستمون:( من هی دنبال دلیل میگردم بیام 3ds بگیرم ینی اینقد بازی بد از آب در اومده؟؟

اخه ربطی نداره
این کنسول بازی انحصاری زیاد داره
کسی بخاطر ریمن که نمیاد 3ds بخره

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
فعلا نه ولی قرار امکانش رو فراهم کنه.
----
دوستان برید به بخش قرارهای آنلاین شیرینی میدن:d
کنسول pal رو فروختی یا نه در باره ی سایت هم بهت بگم من یک بار سوال کردم در رابطه با بازی ههای 3ds روز بعدش جوابم دادند حالا تا این ها ویزا کارت رو برات بگیرن و بفرستن طول می کشه شک نکن

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
کنسول pal رو فروختی یا نه در باره ی سایت هم بهت بگم من یک بار سوال کردم در رابطه با بازی ههای 3ds روز بعدش جوابم دادند حالا تا این ها ویزا کارت رو برات بگیرن و بفرستن طول می کشه شک نکن
هنوز نفروختم.زلدا رو تموم کنم میفروشم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر