Nintendo 3DS XL

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
مجید دلبندم اون جورابه :d باید جوراب کنی پات تشخیص ندن بری داخل :d

حالا این قضیه هک چی شد ؟!

این دی اس 3 جدید به نظرم به درد نمیخوره ، کوچیک باشه تو جیب جا شه بهتر تا اینکه مانیتور بگیری زیر بغلت بری تو خیابون :d
3ds قدیمی هم تو جیب جا نمیشه. همه میگفتن صفحه اش کوچیک بوده،حالا که بزرگش کردن میگید چرا بزرگه.به نظر من اندازه صفحه عالی هست

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
اینم یه مقایسه 3DS XL و Vita
3ds_xl_vita_comparison.jpg

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
دوستان کنسول 28م ماه میلادی جاری عرضه میشه
فکر کنم توی اروپا این طور هست چون داخل سایت نینتندو لایف بازی هایی رو که زده بود کنار دستگاه ریجن پال بودن
قرار بود با ماریو جدید عرضه بشه که نشد

---------- نوشته در 02:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:06 PM ارسال شده بود ----------

دوستانی که میخوان این مدل رو بخرن من از نظر کیفت صفحه تضمین می کنم که فرق خیلی کمی بینشون هست پس خیالتون راحت

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام

بعید میدونم کیفیت صفحه اش چندان مناسب یا عالی باشد .

تا اونجا که من میدونم با توجه به ثابت بودن رزولیشن (احتمال بالا) و بزرگتر شدن صفحه نمایش ها تراکم پیکسل کاهش پیدا کرده و فکر کنم راحتر تر از 3DS پیکسلهاش معلومه

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
سلام

بعید میدونم کیفیت صفحه اش چندان مناسب یا عالی باشد .

تا اونجا که من میدونم با توجه به ثابت بودن رزولیشن (احتمال بالا) و بزرگتر شدن صفحه نمایش ها تراکم پیکسل کاهش پیدا کرده و فکر کنم راحتر تر از 3DS پیکسلهاش معلومه

طبق عکس ها که اومده بیرون ودربین گرفته شده زیاد تفاوت ندارند و به سختی قابل تشخیص هست

آخرین ویرایش:

AlucarDracula

کاربر سایت
Jul 19, 2012
61
نام
مهرداد
طبق عکس ها که اومده بیرون ودربین گرفته شده زیاد تفاوت ندارند و به سختی قابل تشخیص هست

از لحظه‌ی اول که 3ds رو دستم گرفتم از صفحه یه کم ضد حال خوردم، نمیشه گفت کیفیتش بده، ولی عالی نیست
Resolution صفحه 3ds از psp کمتره، تو حالت معمولی 400*240 پیکسل و psp صفحش 480 در 272 پیکسله،
یه مقایسه بین تراکم پیکسل کنسول ها انجام دادم:

صفحه اصلی 3ds:
حالت معمولی: 132 ppi و حالت 3بعدی 236 ppi

صفحه اصلی 3ds Xl:
حالت معمولی: 95 ppi و 3بعدی: 171 ppi

PSP:
123 ppi و مدل گو 145 ppi

PSvita:
220 ppi

متاسفانه یه ایرادی هم که توی DS بود و امیدوار بودم تو این رفع بشه، بازم تکرار شد: صفحه بالا و پایین از نظر تعداد رنگ یه تفاوت کوچیک با هم دارن
بعد از اینکه با Ipod کار کردم دیگه صفحه هیچ دستگاهی برام قابل قبول نیست، البته هنوز Vita رو ندیدم، ولی به نظرم باید خیلی از 3ds بهتر باشه
(صفحه Ipod تراکم پیکسلش 325 ppi ـه)

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام

بدنیست که اینو بگم تراکم موٍر در حالت دوبعدی و سه بعدی یکی هست تا اونجا که من میدونم . یعنی مثلا در 3ds وقتی از حالت دو بعدی به سه بعدی بروید تفاوتی را در تراکم پیکسل احساس نخواهید کرد (تا اونجا که من میدونم اینطوری هست )

اشخاصی که 3ds دارند نظر بدهند

باتشکر

AlucarDracula

کاربر سایت
Jul 19, 2012
61
نام
مهرداد
سلام

بدنیست که اینو بگم تراکم موٍر در حالت دوبعدی و سه بعدی یکی هست تا اونجا که من میدونم . یعنی مثلا در 3ds وقتی از حالت دو بعدی به سه بعدی بروید تفاوتی را در تراکم پیکسل احساس نخواهید کرد (تا اونجا که من میدونم اینطوری هست )

اشخاصی که 3ds دارند نظر بدهند

باتشکر

درسته، من از نظر عددی بررسی کردم، ولی وقتی توی بازی به حالت 3D میرم، تفاوت تراکم خیلی کمتر از عددهاییه که نوشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر