Nintendo در E3 2015

دوست دارید کدام بازی در کنفرانس نینتندو معرفی شود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    68

pania

کاربر سایت
Jul 21, 2014
29
9
منم امیدوارم نینتندو به گیمراش پاتک نزنه و پای قولش بایسته....منظورم اینه که زلداشو برا ویو بده و به کنسول NX موکول نکنه...:bighug:

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,849
3,227
منم امیدوارم نینتندو به گیمراش پاتک نزنه و پای قولش بایسته....منظورم اینه که زلداشو برا ویو بده و به کنسول NX موکول نکنه...:bighug:
Nintendo کلا سابقه همچین کارایی رو نداره

از NX هم در E3 خبری نیست ، کل تمرکز نینتندو روی Wii U و 3DS هست

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,304
2,456
Nintendo کلا سابقه همچین کارایی رو نداره
البته اگر اشتباه نکنم و تاجایی که میدونم pikimin 3 اول برای وی معرفی شد اما برای وی یو منتشر شد .من احتمال میدم شبیه به twilight بشه که برای هم wii و هم gamecube اومد.
ممنون

Wii U

کاربر سایت
Feb 23, 2015
10
2
معرفی متروید و f-zero میتونه کل شرایط کنسول رو تغییر بده. من خودم امیدوارم Metroid جدید معرفی بشه.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,849
3,227
البته اگر اشتباه نکنم و تاجایی که میدونم pikimin 3 اول برای وی معرفی شد اما برای وی یو منتشر شد .من احتمال میدم شبیه به twilight بشه که برای هم wii و هم gamecube اومد.
ممنون
قاعدتا Zelda شوخی بردار نیست :d
حرف شما درسته Pikmin 3 برای Wii معرفی شده بود اما سر از Wii U در آورد
منتها فن بیسی که زلدا داره قابل قیاس با Pikmin نیست ، سر Zelda همچین بلایی بیارن طرفدار ها خیلی شاکی می شن

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,304
2,456
قاعدتا Zelda شوخی بردار نیست :d
حرف شما درسته Pikmin 3 برای Wii معرفی شده بود اما سر از Wii U در آورد
منتها فن بیسی که زلدا داره قابل قیاس با Pikmin نیست ، سر Zelda همچین بلایی بیارن طرفدار ها خیلی شاکی می شن
دقیقا همینطوره تعداد و حتی تعصب طرفدارای سری افسانه ی زلدا قابل قیاس با پیکیمین نیست و اصلا شوخی بردار نیست
نهایت میاد به نظرم هم برای wii u و هم برای nx منتشر میکنه

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,304
2,456
خوب دوستان نظر سنجی هم اضافه شد , باتشکر از Frobary محترم .
اگر علاقه دارید دوستان حتما شرکت کنید .
باتشکر فراوان
از همه بیشتر چه بازی را دوست داشتید معرفی بشود در e3 نینتندو امسال ؟

(منظور از جدید یک بازی هست که هنوز حتی معرفی نشده)

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,356
6,420
اگر رویداد دیجیتالی امسال هم مثل پارسال باشه که معرکه میشه. پارسال که ترکونده بودن و چپ و راست فقط و فقط بازی معرفی میکردن :bighug:

من نظرم روی متروید جدید هست هرچند گالکسی 3 هم بسیار هایپ برانگیز هست. ولی خب فکر کنم Wii U و حتی 3DS به یک متروید جدید نیاز دارند. امیدوارم نینتندو بتونه کنسول Wii U رو احیا کنه که البته بعید میدونم با توجه به جریان NX و باقی ماجرا. فکر کنم امسال بیشترین تمرکزشون روی 3DS باشه

pania

کاربر سایت
Jul 21, 2014
29
9
اگر نینتندو این سیاستی که تازه شروع کرده رو ادامه بده و بازی های first party بیشتری برا ویو بده مطمئنا کنسول wii U احیا میشه....چجورکه با دادن Xenoblade Cronicles فروش ویو کلی در ژاپن بالا رفت.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,304
2,456
اگر نینتندو این سیاستی که تازه شروع کرده رو ادامه بده و بازی های first party بیشتری برا ویو بده مطمئنا کنسول wii U احیا میشه....چجورکه با دادن Xenoblade Cronicles فروش ویو کلی در ژاپن بالا رفت.
اره به نظرم اما واقعیت خیلی از رقباش عقبه به نظرم
البته در اصل اون افزایش فروش هم به یکی از dragon quest ها ربط داشت که برای وی یو اومده بود و هم به xenoblade chronicles x
ممنون

آخرین ویرایش:

pania

کاربر سایت
Jul 21, 2014
29
9
اره به نظرم اما واقعیت خیلی از رقباش عقبه به نظرم
البته در اصل اون افزایش فروش هم به یکی از dragon quest ها ربط داشت که برای وی یو اومده بود و هم به xenoblade chronicles x
ممنون
این حرفتو قبول دارم اما خواب در اصل نینتندو میتونه با دادن بازی های first party زیبا و خلاقانه این فاصله رو با رقبا به حداقل برسونه انشالله....:d

pania

کاربر سایت
Jul 21, 2014
29
9
البته امیدوارم این سیاست رو ادامه بده:d

- - -ویرایش - - -

در نظرسنجی هم به ماریو گلکسی 3 رای دادم که امیدوارم برا ویو معرفی بشه....

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
197
نام
پویا
البته کل کنفرانس نینتندو تحت تاثیر NX هستش و کلا با وجود نبودش تو این E3 بازم رو کنسول های حال حاضر سایه انداخته.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,194
836
با اجازه صادق جان
این هم از امضا

فقط دوستان لطف کنن وقتی امضا رو می ذارن روی گزینه لینک کلیک کنن و ادرس تاپیک رو وارد کنن.
ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟