Ninja Gaiden VS God Of War

کدام ؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    44

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
حسین کاش یه نظر سنجی هم می ذاشتی واسش.
بصورت مجموعه ای اگر در نظر بگیریم خب گاو بهتره. اما نینجا گایدن بلک از هر سه تا گاو بهتره؛ ازون ور گاو 1 هم توی گاوا از همشون بهتره. از گاو 3 هم اصلا خوشم نیومد و گـند زده بودن تو فضاسازی و لول دیزاین بازی بجز یک ساعت اول.
سلیقه ایه در کل؛ سیستم مبارزاتی که گاو در اختیار گیمر می ذاره یه سیستم آزاد و همه پسند و خوش ساخته اما نینجا گایدن مثل یه کلاس درس می مونه که شاگرد بار میاره. هر کسی هم نمی تونه خیلی باهاش ارتباط برقرار کنه. فوق العاده بی رحم، سخت و دقیق.

Last edited by a moderator:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
حسین کاش یه نظر سنجی هم می ذاشتی واسش.
بصورت مجموعه ای اگر در نظر بگیریم خب گاو بهتره. اما نینجا گایدن بلک از هر سه تا گاو بهتره؛ ازون ور گاو 1 هم توی گاوا از همشون بهتره. از گاو 3 هم اصلا خوشم نیومد و گـ*ـه زده بودن تو فضاسازی و لول دیزاین بازی بجز یک ساعت اول.
سلیقه ایه در کل؛ سیستم مبارزاتی که گاو در اختیار گیمر می ذاره یه سیستم آزاد و همه پسند و خوش ساخته اما نینجا گایدن مثل یه کلاس درس می مونه که شاگرد بار میاره. هر کسی هم نمی تونه خیلی باهاش ارتباط برقرار کنه. فوق العاده بی رحم، سخت و دقیق.
متاسفانه یادم رفت.حالا به امین گفتم.به زودی اضافه میشه.
پستت هم فوق العاده بود.در مورد بلک هم شدید باهات موافقم.مشکل اینه که قشر کثیری از عزیزانی که مقایسه این 2 رو مسخره میدونن،سعادت نداشتن که بلک رو بازی کنن.تموم کردن نینجا بلک روی master ninja،نیازمند صبر ایوب بود.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
چقدر احساس مزخرف و بدی هست که یک عده فکر میکنند فقط خودشون یه بازی رو انجام دادند و بقیه اصلا نمیدونند اون بازی چی بوده !!!

درسته Black بازی بسیار فوق العاده ای بود و حس بسیار خوبی هم داشت وقتی بازیش میکردم چون اون موقع هنوز gow ها بدستم نرسیده بود و بعدشم ps2 رو گرفتم ولی واقعا هیچ جوره نمیتونم گیم پلی فوق العاده سری gow رو با چیز دیگه ای عوض کنم !!

در ضمن هرچی میخواید بگید و فکر میخواید بکنید بکنید ولی درجه سختی NG1,2 خیلی مسخره و بی منطق هست و همین باعث میشه اصلا جز لیست مورد علاقم نباشه .

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
ولی درجه سختی NG1,2 خیلی مسخره و بی منطق هست و همین باعث میشه اصلا جز لیست مورد علاقم نباشه .
این دیگه مشکل از بازی بلد نبودن توئه! :D وگر نه درجه سختی نینجا گایدن بخصوص بلک از بالانس ترین های تاریخه.
گردن بازی ننداز نوب بودن خودت رو؛ چه با اطمینان هم حرف میزنه:D! برو 4 تا نقد بخون بجای این کار و فکت صادر کردن.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
این دیگه مشکل از بازی بلد نبودن توئه! :D وگر نه درجه سختی نینجا گایدن بخصوص بلک از بالانس ترین های تاریخه.
گردن بازی ننداز نوب بودن خودت رو؛ چه با اطمینان هم حرف میزنه:D! برو 4 تا نقد بخون بجای این کار و فکت صادر کردن.
اقا هرجوره بخوای حساب بکنی درجه سختی این بازی فوق العاده مسخره و بی منطق و از سر عقده طراحی شده :d

درجه سختی منطقی داریم و غیر منطقی !!!! یه چیرایی منطقی هست و با فکر و راه حل میشه اونها رو حل کرد !! مثال واضح نسخه اول HITMAN هست و با اینکه برای خیلی ها سخت هست ولی با منطق حل میشه و یا اکثر بازی های ادونچر !! ولی اینکه بیای یه درجه سختی الکی بندازی تو بازی و بازیت رو هاردکور بنامی الکی هست !! :d

مثلا درجه سختی منطقی به درجه سختی Demon Souls یا Darksouls میگند نه NG 1,2 !!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
به نظرم این دو بازی خیلی باهم متفاوت هستن
من به شخصه GOW رو ترجیح میدوم ولی NG هم خیلی بسیار دوست دارم..

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,695
نام
امیر
GOWداستان عالی+اتمسفر عالی+باس فایت عالی +گرافیک عالی واقعا تو این موارد از تمام هک &اسلش های حاضر قوی تره ولی خب من NG blackرو به تمام سری GOWترجیح میدم البته NG2هم تو این نسل رو بهتر از GOW3قبول دارم لدتی که در کمبو زدن های سریع سلاح های فوق العاده و ریختن خون و سختی در NGBو NG2هست رو با عقل و منطق بشر نمیشه توصیفش کرد که حالا اینجا بحث بکنیم چرا NGبهترینه.

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
گیم پلی GOW بر خلاف تمامی این چیز ها یه گیم پلی اعتیاد اور همراه با کمبو های فوق العاده فان که به بازیباز واقعا حس دلپذیر و منحصر بفردی میده که تو هیچ بازی نمیتونید پیدا کنید !! در واقع میشه گفت تو GOW در عین سخت بودن بازی بازیباز در هر لحظه احساس قدرت تام میکنه و این حس فوق العاده ای هست !!

در اینکه GOW در اکثر ابعاد تونست عالی و بهتر از NG ظاهر بشه که شکی نیست ( اینو گفتم یه وقت نگین یارو می‌خواد ترول کنه و این حرفا)، اما تو GoW از نظر سیستم مبارزات، عمق کمتری نسبت به NG داره. رفیق اگه NG2 رو هم حتی بازی کرده باشی می‌تونی این موضوع رو درک کنی، هر دشمنی رو باید با روش خاصش بکشی و اینجوری نیست که مثلاً داد بزنه تو منو با این اسلحه بکش یا این دکمه رو بزن من بمیرم، کاملاً خودت باید بفهمی. حتی امکان داره با یه اسلحه بتونی بکشیش، اما راه حل اصلیش نیست. این یک. دو، نگاه کن رفیق، تو NG 1 و 2 ( فرض کنیم سه اصلاً وجود نداره، اینجوری بهتره) مبارزات بسیار سریع هستن. هم خودت سریعی، هم اونا سریعن پس هر حرکت اشتباهی می‌تونه خون خیلی زیادی رو ازت کم کنه، پس تو باید از این سرعت نهایت استفاده رو ببری و از هر دکمه‌ای به موقعش استفاده کنی. اسلحه‌های بازی خیلی زیادن، هر کدوم استایل خودشونو دارن اما به‌طور کلی اگه با هرکدوم راحت‌تری می‌تونی با اون استفاده کنی، هر اسلحه هم اگه تو مهارت زیادی داشته باشی نیازی نیست برای کشتن دشمن از اسلحه‌ی دیگه استفاده کنی، خودت می‌تونی از نهایت پتانسیل اسلحه استفاده کنی و برنده شی. تو باس‌ها هم، NG واقعاً قوی‌تر عمل کرده. هر کدومشون یه استایل خاص دارن برای کشتن، که از نظر عمق خیلی بهتر از دشمن‌های معمولی عمل کرده. سرعت سر سام آوره و تو این مبارزات یا باید خیلی سریع بمیری یا خیلی سریع ببری. بعد یه نکته مثبت توی بازی نقش بسیار مهم‌ آیتم‌ها هستش، امکان داره بدون آیتم‌های که برای Health استفاده می‌شه نتونی بازی رو بری، و هر کدوم رو هم بی‌موقع استفاده کنی باختی. تو GOW من شخصاً یه Blade of Chaos تو دستم می‌گیرم می‌زنم دهن همه دشمنارو سرویس می‌کنم، نیازی نیست خیلی به خودم سختی بدم مگر مواقع خاص. البته بی‌انصافی نکنیم GOW مبارزاتش خیلی جذابه اما از نظر عمق NG سرتره، و بازیبازای حرفه‌ای قطعاً با NG بیشتری می‌تونن حال کنن. حتی GOW تو درجه‌های سخت اونقدر نمی‌تونه برای یه NG باز سخت باشه، چون خود NG از سخت‌ترین بازی‌های این چند نسل به شما میاد.

باز هم می‌گم، GOW از نظر داستان، شخصیت‌پردازی، گرافیک، طراحی مراحل، اتمسفر و طراحی بصری فوق‌العادش تونسته از NG جلو بزنه، و گیم‌پلی جذابش که هر کسی می‌تونه ازش لذت ببره تونسته قشر بیشتری رو پوشش بده، اما NG از نظر مبارزات و عمقش تونسته بهتر عمل کنه. شرمنده سرتو درد آوردم، ولی بخون تا آخر:d

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
در اینکه GOW در اکثر ابعاد تونست عالی و بهتر از NG ظاهر بشه که شکی نیست ( اینو گفتم یه وقت نگین یارو می‌خواد ترول کنه و این حرفا)، اما تو GoW از نظر سیستم مبارزات، عمق کمتری نسبت به NG داره. رفیق اگه NG2 رو هم حتی بازی کرده باشی می‌تونی این موضوع رو درک کنی، هر دشمنی رو باید با روش خاصش بکشی و اینجوری نیست که مثلاً داد بزنه تو منو با این اسلحه بکش یا این دکمه رو بزن من بمیرم، کاملاً خودت باید بفهمی. حتی امکان داره با یه اسلحه بتونی بکشیش، اما راه حل اصلیش نیست. این یک. دو، نگاه کن رفیق، تو NG 1 و 2 ( فرض کنیم سه اصلاً وجود نداره، اینجوری بهتره) مبارزات بسیار سریع هستن. هم خودت سریعی، هم اونا سریعن پس هر حرکت اشتباهی می‌تونه خون خیلی زیادی رو ازت کم کنه، پس تو باید از این سرعت نهایت استفاده رو ببری و از هر دکمه‌ای به موقعش استفاده کنی. اسلحه‌های بازی خیلی زیادن، هر کدوم استایل خودشونو دارن اما به‌طور کلی اگه با هرکدوم راحت‌تری می‌تونی با اون استفاده کنی، هر اسلحه هم اگه تو مهارت زیادی داشته باشی نیازی نیست برای کشتن دشمن از اسلحه‌ی دیگه استفاده کنی، خودت می‌تونی از نهایت پتانسیل اسلحه استفاده کنی و برنده شی. تو باس‌ها هم، NG واقعاً قوی‌تر عمل کرده. هر کدومشون یه استایل خاص دارن برای کشتن، که از نظر عمق خیلی بهتر از دشمن‌های معمولی عمل کرده. سرعت سر سام آوره و تو این مبارزات یا باید خیلی سریع بمیری یا خیلی سریع ببری. بعد یه نکته مثبت توی بازی نقش بسیار مهم‌ آیتم‌ها هستش، امکان داره بدون آیتم‌های که برای Health استفاده می‌شه نتونی بازی رو بری، و هر کدوم رو هم بی‌موقع استفاده کنی باختی. تو GOW من شخصاً یه Blade of Chaos تو دستم می‌گیرم می‌زنم دهن همه دشمنارو سرویس می‌کنم، نیازی نیست خیلی به خودم سختی بدم مگر مواقع خاص. البته بی‌انصافی نکنیم GOW مبارزاتش خیلی جذابه اما از نظر عمق NG سرتره، و بازیبازای حرفه‌ای قطعاً با NG بیشتری می‌تونن حال کنن. حتی GOW تو درجه‌های سخت اونقدر نمی‌تونه برای یه NG باز سخت باشه، چون خود NG از سخت‌ترین بازی‌های این چند نسل به شما میاد.

باز هم می‌گم، GOW از نظر داستان، شخصیت‌پردازی، گرافیک، طراحی مراحل، اتمسفر و طراحی بصری فوق‌العادش تونسته از NG جلو بزنه، و گیم‌پلی جذابش که هر کسی می‌تونه ازش لذت ببره تونسته قشر بیشتری رو پوشش بده، اما NG از نظر مبارزات و عمقش تونسته بهتر عمل کنه. شرمنده سرتو درد آوردم، ولی بخون تا آخر:d
با این موردی که قرمز کردم اصلا موافق نیستم تقریبا طراحی باسای NG2 همه یه شکل بود و حالا غیر از اونایی که پرواز میکردن همه فقط یه کار انجام میدادن رو زمین و فقط حرکاتشون فرق میکرد و هیچ المان متفاوتی برای کشتنشون وجود نداشت غیر از باس آخر بازی که خوب طراحیش و مبارزه با تیرکمون واقعا عالی بود و تنها باس متفاوت همون باس غول پیکر پایانی بود (البته بلک از این نظر بهتر بود) در حالی که طراحی باسای GOW واقعا بهتر صورت گرفته و خیلی متنوع ترن در کل GOW یه بازی که سعی میکنه تو همه ی جهات بهترین باشه و اون حس حماسی بودن رو داره اما NG اون زمانی که ایتاگاکی کارگردانش بود بیشتر رو همون عمق مبارزه ها تمرکز کرده بود که باعث شد هیچ بازی از این نظر نتونه بهش برسه هر چند تو سایر موارد جلو سری GOW ضعیف تره

ANDM

کاربر سایت
Mar 31, 2012
178
نام
آرمان
بدون هيچ شكي God of War تمامي نسخه هاش از NG بهتره.

گرافيك بهتر ، گيم پلي بهتر و جذابيت بيشتر + درجه سختي متناسب

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
من تمام نسخه های سری God of War رو بازی نکردم اما با توجه به این که بعضی از نسخه هاش رو تجربه کردم گیم پلیش یک سرو گردن بالا تره..

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
به نظرم پست اول رو باید تغییر بدی یه چیزی بزاری که مفهمومش بشه "این دو بازی رو با هم مقایسه کنید"

با این سوال در واقع داری بحث رو جهت دار میکنی به سمت چیزی که خودت دوست داری بهش برسی ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر