Ninja Gaiden Sigma 2 Plus

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من بازی رو گرفتم .
کلا من که فن بازی هستم هیچ
اما اگر NG1 رو روی ویتا دوست داشتید 100% از این بازی هم خوشتون میاد. NG2 در واقع ادامه بازی قبلی هست و از نظر gameplay تفاوت انچندانی با نسخه قبلی نداره ... الا اینکه روی درجه سختی پایینتر مقداری اسونتر هست و البته اکشن بازی هم مقداری جالب تر هست. بعضی مرحله های بازی هم خیلی به یاد موندی هستش. هرچند نسخه Sigma از نسخه xbox خیلی بهتر tweek شده بود ...
در بازی به جز خوده ryu با 3 شخصیت دیگه هم بازی مکنید که gameplay رو خیلی بیشتر متنوع میکنن.
بازی طولانی هست
تعدادی از چیزهای بازی تغییر کرده . بر فرض مثال دیگه نیاز به رفتم به منو ایتمها نیست و شما میتونید همه ایتمهای خود رو با توسط arrow keys استفاده کنید . خیلی از ایتمهای که پیشتر بایستی توسط منو اونها رو استفاده میکردید حالا دیگه در لحظه ای که برشون میدارید اتوماتیک استفاده میشن. نشونه گیری خیلی بهتر شده البته auto lock اضافه شده که چاره ای هم جز این نبود به دلیل سختی بیش از حد تیر اندازی توی ng1 .... برای همین چندتا از باسها کشتنشون ساده تر شده !!!!
دوربین بازی همچنان همون هست .
گرافیک بازی مقداری بهتر شده .. مخصوصا بعضی مراحل جزییات بالا خیلی بیشتر توی دید هستن .... مخصوصا پس زمینهای زیباتر ...
بازی خون و خون ریزش چندین برابر شده !
متاسفانه online نداره که اصولا بخش tag mode نیازمندش هست اما خب اینطوری الان بخش tag mode صرفا حوصله سر بر هست !
متاسفانه بعضی موقعها بازی دچار مشکلات فریم ریت هستش ... مخصوصا مواقعی که بیش از 5 دشمن به شما حمله میکنن. گاهی اوقات AA خاموش میشه که فریم بهتر بشه اما متاسفانه مقداره زیادی از زیبایی تصویر کم میکنه که توی ذوق میزنه ... معلوم نیست دلیل این مشکلات چی هست چون پیشتر ng1 فریم لاک روی 30 رو داشت. بخش campagin به طور معمول مشکلات افت فریم کم داره ... اما بخشهای ninja race, chapter challenege -tag mode دچار مشکل هستش .... فریم بین24 تا 26 میاد ... وقتی aa خاموش میشه فریم بالا میره اما گرافیک نابود میشه !
امتیاز من 7

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
من بازی رو گرفتم .
کلا من که فن بازی هستم هیچ
اما اگر NG1 رو روی ویتا دوست داشتید 100% از این بازی هم خوشتون میاد. NG2 در واقع ادامه بازی قبلی هست و از نظر gameplay تفاوت انچندانی با نسخه قبلی نداره ... الا اینکه روی درجه سختی پایینتر مقداری اسونتر هست و البته اکشن بازی هم مقداری جالب تر هست. بعضی مرحله های بازی هم خیلی به یاد موندی هستش. هرچند نسخه Sigma از نسخه xbox خیلی بهتر tweek شده بود ...
در بازی به جز خوده ryu با 3 شخصیت دیگه هم بازی مکنید که gameplay رو خیلی بیشتر متنوع میکنن.
بازی طولانی هست
تعدادی از چیزهای بازی تغییر کرده . بر فرض مثال دیگه نیاز به رفتم به منو ایتمها نیست و شما میتونید همه ایتمهای خود رو با توسط arrow keys استفاده کنید . خیلی از ایتمهای که پیشتر بایستی توسط منو اونها رو استفاده میکردید حالا دیگه در لحظه ای که برشون میدارید اتوماتیک استفاده میشن. نشونه گیری خیلی بهتر شده البته auto lock اضافه شده که چاره ای هم جز این نبود به دلیل سختی بیش از حد تیر اندازی توی ng1 .... برای همین چندتا از باسها کشتنشون ساده تر شده !!!!
دوربین بازی همچنان همون هست .
گرافیک بازی مقداری بهتر شده .. مخصوصا بعضی مراحل جزییات بالا خیلی بیشتر توی دید هستن .... مخصوصا پس زمینهای زیباتر ...
بازی خون و خون ریزش چندین برابر شده !
متاسفانه online نداره که اصولا بخش tag mode نیازمندش هست اما خب اینطوری الان بخش tag mode صرفا حوصله سر بر هست !
متاسفانه بعضی موقعها بازی دچار مشکلات فریم ریت هستش ... مخصوصا مواقعی که بیش از 5 دشمن به شما حمله میکنن. گاهی اوقات AA خاموش میشه که فریم بهتر بشه اما متاسفانه مقداره زیادی از زیبایی تصویر کم میکنه که توی ذوق میزنه ... معلوم نیست دلیل این مشکلات چی هست چون پیشتر ng1 فریم لاک روی 30 رو داشت. بخش campagin به طور معمول مشکلات افت فریم کم داره ... اما بخشهای ninja race, chapter challenege -tag mode دچار مشکل هستش .... فریم بین24 تا 26 میاد ... وقتی aa خاموش میشه فریم بالا میره اما گرافیک نابود میشه !
امتیاز من 7

چه عجب بالاخره یه بازی ای اونجا ممنوع نبود!!:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چه عجب بالاخره یه بازی ای اونجا ممنوع نبود!!:d
لول دیگه از این خبرا نی ! ;)
رسما از امسال درجه بندی +18 اضافه شده ... بازیا ممنوع نمیشه ! :d
ظاهرا MK هم برای ویتا امسال میاد اینجا با اینکه همه import کردن رفته لول

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
گفته می شه در آپدیت فرم ویر جدید مشکل فریم ریت این بازی حل شده، یک تستش بکنید کسایی که دارید
چشم من تست میکنم تا اخره شب خبر میدم ببینم چی جوره !!!!
----------------------------
خیر فرقی نکرده...به نظره من اگر قرار باشه مشکل افت فریم حل بشه باید براش پچ بدن !
بازی وقتی دشمنانش از 4 بیشتر میشن افت فریم میگیره ... 5-6 تا باشن بسته به مدل دشمنان یا فریم میره در حده 25 اینا یا aa قطع میشه که پایینتر از این نیاد ... بیشتر به خاطره اپتیمایز نشدنه فکر کنم ... باز نمیدونم چرا با اینکه performance اولی عالی بود روی این مشکل داره ! تو تریلرها همچی خوب بود ... امیدوارم مشکلی توی DOA5+ نباشه حداقل
توی single بازی زیاد مشکلی نداره اما بقیه مدها مشکل داره !_!

آخرین ویرایش:

sohyl

کاربر سایت
Oct 1, 2011
17
نام
sohyl
سلام يك سؤال داشتم از دوستان چرا اين بازي تو المان نيست هر چي دنبالش گشتم نيست يكي ميتونه كمك كنه كه از چه رآه ديگه ايي ميتونم به دستش بيارم ؟؟؟

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
سلام يك سؤال داشتم از دوستان چرا اين بازي تو المان نيست هر چي دنبالش گشتم نيست يكي ميتونه كمك كنه كه از چه رآه ديگه ايي ميتونم به دستش بيارم ؟؟؟

تا اونجایی که من می دونم خیلی از بازی ها توی آلمان ممنوع هست، به Gamestop مراجعه کنید اگه نداشت بدونید نیست (که توی سایتش نیست البته)

فکر کنم بتونید از فروشگاه های اینترنتی مثل آمازون سفارش بدید براتون بیارن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی خون و خون ریزش زیاده ! احتمال بن شدنش هست .... ! لول ... چک کن سایتههای محلی ببین تاریخ انتشار کی هست . میل هم بزنی جوابگو هستن ... اگر نه که بن شده ... از gamestop ماله UK وارد کن ... اون موقع که استرالیا هم بازیا رو بن میکردن من از UK وارد میکردم .... 2 هفته میومد .. الان دیگه بن اینا نیست !

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
منم بازیو گرفتم ! در نهایت تعجب بنظرم گرافیکش از ng2 ـیه ایکسباکس بالاتره ! لباس سونیا هم فکر کنم همون اول بازی تو 360 فرق داشت یادم نیست !
خیلی حال میده بخصوص اینکه من قطع کردن کله رو تو این بازی خیلی دوست دارم :D میپری و مثلثو میزنی :D عالیه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر