Ninja Gaiden III همراه با Ryu تاریکتر از گذشته و بخش چند نفره پیچیده!

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
ninjagaiden3.jpg

مسئول پروژه Ninja Gaiden III جناب Yosuke Hayashi طی مصاحبه ای که با OPM داشت جزئیات جدیدی را از این بازی مشخص کرد و آنچه به نظر میرسد این است که بازیکن ها با Ryu ـی تاریک و تیره تر از گذشته روبه رو خواهند شد.

بر طبق اطلاعات مجله Ninja Gaiden III بر روی "نگاه عمیق تر به زندگی Ryu Hayabusa, شیوه زندگی, احساسات و افکار وی" فوکس خواهد کرد, هایاشی وی را "قهرمان تاریک (سیاه, تیره) ژاپن توصیف میکند".

او گفت "ما در حال تلاش برای پیاده سازی ایده های عمیق خشونت در بازی هستیم تا جایی که مردم متوجه شوند چه حسی دارد وقتی دل و روده کسی را به بیرون بریزند، این برای ما خیلی مهم هست که به مردم بفهمانیم خشونت تنها منتهی به Blood and Gore نیست"!

هایاشی اشاره کردند که "شخصیت قابل بازی دیگری در NG3 وجود نخواهد داشت و همچنین تیم NT در حال بکار گیری روش های مختلفی جهت سطح سختی یا دشواری بازی است".
"ما میدانیم که بسیاری از طرفداران احساس خوبی در مورد سطح سختی بازی دارند اما ما در حال بدست گرفتن رویکرد های متفاوتی در این زمینه هستیم البته این بدان معنی نیست که بازی آسان تر از پیش خواهد شد یا چیزی شبیه به آن، ما فقط در حال ساخت بازی هستیم که هرکسی بتواند از آن لذت ببرد در عین حال گیمیر های هاردکو نیز احساس بنیادین این مجموعه را درک خواهند کرد".

هایاشی در ادامه به بخش چند نفره بازی نیز اشاره میکنند و از آن به عنوان یک قسمت "مالتی پلیر پیچیده" نام میبرند همچنین از هر کلمه ای در مورد اینکه بازی از کنترلر حرکتی MOVE پشتیبانی خواهد کرد یا خیر اجتناب کرد.

هنوز تاریخ عرضه رسمی برای Ninja Gaiden III اعلام نشده است، اما انتظار میرود ماه ژوئن در نمایشگاه E3 امسال رونمایی کاملی را از بازی شاهد باشیم.
http://www.vg247.com/2011/04/02/nin...darker-ryu-includes-complex-mutliplayer-mode/

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
من نمیگم که بازی باید آسون شه ولی درجه سختی باید با تجهیزات و چند ضربها بخونه درست مث بایونتا که با وجود درجات سخت دست بازیکن حسابی بازه و میتونه پیش بره.:ninja::boxing:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من نمیگم که بازی باید آسون شه ولی درجه سختی باید با تجهیزات و چند ضربها بخونه درست مث بایونتا که با وجود درجات سخت دست بازیکن حسابی بازه و میتونه پیش بره.:ninja::boxing:
دست بازیباز رو باز بزارن یعنی بازی رو اسون کردن. همون بسته باشه بیـــتره :D.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
از نظر من درجه سختی شماره 2 روی ps3 خیلی خیلی کمتر از نسخه 360 این بازی بود. من در مجموع 3 boss پایانی ps3 روی هم فقط از 2 ایتم پرکننده خط جان استفاده کردم یکی کوچیک و یکی بزرگ. در حالی که در 360 واقعا تو دردسر افتادم.
این بازی هم امیدوارم همچنان سخت باشه.

• Like
Reactions: Bayonetta

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
از نظر من درجه سختی شماره 2 روی ps3 خیلی خیلی کمتر از نسخه 360 این بازی بود. من در مجموع 3 boss پایانی ps3 روی هم فقط از 2 ایتم پرکننده خط جان استفاده کردم یکی کوچیک و یکی بزرگ. در حالی که در 360 واقعا تو دردسر افتادم.
این بازی هم امیدوارم همچنان سخت باشه.
آره بابا .... نسخه 360 وحشتناک سخت تر از سیگما 2 بود .... مخصوصا باس آخر بازی!#:-s. اما در کل درجه سختی سیگما 2 خیلی معتدل بود و رو مخ نمیرفت.

• Like
Reactions: Kourosh

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
کلا چه تو سیگما ، چه تو 2 سختی بازی مشکل داشت و مناسب نبود ، و در اکثر شکست هایی که میخوردیم و مجبور بودیم صفحه گیم اُور رو ببینیم در اثر بد بازی کردن نبود ...
برعکس NGB .

• Like

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
ng3 سختيش کم شه که میشه بچه بازی..هرکی از را میرسه يه 360 بخره بازيرو زودی تا اخرش بره بعد بياد واسه اينو اون شاخ شه بگه اين بود میگفتين نينجا گايدن ، نينجا گايدن ؟

الان يه رفيق دارم بعد از 2 سال میگه هنوز نتونستم رو حالت normal نینجا گایدن 2 رو تموم کنم.

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
سیگما و اینا که کلا بچه بازی بودش در مقابل اصلی ها. چه از نظر درجه سختی، چه سره اون قضیه Sixasix و اینا :D! بعد دوستم اومده بود گفته این سیگما 2 چقدر سخته بیچاره شدم نمیتونم رو آسون ترینش تموم کنم :))! این ولی بدتر از همه اونا میشه. قول میدم بهتون.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
البته بنظر من خود بازی اصلا سخت نبود . البته درجه سختی بالاتر رو تست نکردم ولی برای کسانی که حتی یکبار هم نمی تونن تمومش کنن یا تو فلان مرحله گیر کردن میگم. کل سختی بازی برای من بعضی از باسها بودند مخصوصا 3 باس اخر در 360. خود بازی انصافا زیاد سخت نبود. البته بشرطی که نقطه ضعف حریفان رو پیدا میکردید. ولی اگه کسی بخواد مثلا به سبک بازیهای دیگه بازی کنه یا رفلکسش سریع نباشه اون موقع شاید به مشکل برخورد کنه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
البته بنظر من خود بازی اصلا سخت نبود . البته درجه سختی بالاتر رو تست نکردم ولی برای کسانی که حتی یکبار هم نمی تونن تمومش کنن یا تو فلان مرحله گیر کردن میگم. کل سختی بازی برای من بعضی از باسها بودند مخصوصا 3 باس اخر در 360. خود بازی انصافا زیاد سخت نبود. البته بشرطی که نقطه ضعف حریفان رو پیدا میکردید. ولی اگه کسی بخواد مثلا به سبک بازیهای دیگه بازی کنه یا رفلکسش سریع نباشه اون موقع شاید به مشکل برخورد کنه.
بعضی از دوستان عادت کردن به مربع،مربع،مثلث زدن و تا آخر بازی رفتن، این چیزا براشون سخته.

• Like

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
2 جور سختی داریم آخه ...
یه مدلش دشمن یه ضربه بهت میزنه هشت نهم خط سلامتیت میره ، یه مدل دیگه که توانایی های شما رو به چالش بکشه . نینجا گایدن 2 روی درجه سختی بالا دسته اول بود . یه سری از مرگ ها و سختی های بازی هم بر میگشت به دوربین نامناسب بازی !
بر خلاف نسخه اول که کاملا بر توانایی های گیمر و عکس العمل هاش تاکید داشت ...
البته این که بازی در شماره دوم هم لذت بخشه با این که میگیم سختیش بالانس شده نیست دو مقوله کاملا جداست !

• Like
Reactions: Robin Hood

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
2 جور سختی داریم آخه ...
یه مدلش دشمن یه ضربه بهت میزنه هشت نهم خط سلامتیت میره ، یه مدل دیگه که توانایی های شما رو به چالش بکشه . نینجا گایدن 2 روی درجه سختی بالا دسته اول بود . یه سری از مرگ ها و سختی های بازی هم بر میگشت به دوربین نامناسب بازی !
بر خلاف نسخه اول که کاملا بر توانایی های گیمر و عکس العمل هاش تاکید داشت ...
البته این که بازی در شماره دوم هم لذت بخشه با این که میگیم سختیش بالانس شده نیست دو مقوله کاملا جداست !
تایید میشه نافرم!
دوربین بازی که از عنوان اول همچنان رو اعصابه مشکل اصلیش هم سختی بالانس نشدشه که چند درصدش به طراحی محیطها و بازم دوربین بازی برمیگرده .
اینم fact قرار میدیم که بحثای الکی پیش نیاد :arrowd:
البته این که بازی در شماره دوم هم لذت بخشه با این که میگیم سختیش بالانس شده نیست دو مقوله کاملا جداست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر