Ninja Gaiden II

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
پیداش کردم !! تو جپتر 1 جا مونده بود :cheesygri

=====================
Feat of a Hundred Slashes

با هر اسلحه ای که میتوانید "100 ضرب" بزنید
.

اگه اینو گرفتین که هیچ ...! اگرنه بهترین جا برای گرفتن این اچیومنت درست بعد از کشتن غول استخونیس ... بعد از کشتنش وبالا رفتن از راه باز شده 1مقدار که جلو رفتین میرسین به 1 تونل که توش جونورای کوچیکه استخونی به سمتتون میان انتهای تونل باید روی دیوار راه برید و برسید به تونل بعدی ... ولی اینکارو نکنین !
SHURIKDEN از Projectile Weapons (اسلحه جانبی -دکمه B ) رو انتخاب کنین و انتهای تونل که وایسادین به جونورایی که اونور منتظرن با دکمه ی B اینقد بزنین تا نمره ی کمبو از 100 بگذره .

توی مبارزه های عادی تهش کمبورو تا 75 تونستم برسونم ... اینجوری تا 200 هم میرسه :biggrin1:

GL

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
توی مبارزه های عادی تهش کمبورو تا 75 تونستم برسونم
میشه عزیزم کا نشد نداره:D. یادم نیست فصل چند بود ولی قبل از رسیدن به اژدهای ابی رو یادتون هست؟ بعد که یک Save هم داره؟ اونجا چند تا جونور میریزن سرتون که با استفاده از Lunar میتونید 100 ضرب بزنید :D. خودم همونجا این اچیومنت رو گرفتم.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
توی مبارزه های عادی تهش کمبورو تا 75 تونستم برسونم
میشه عزیزم کا نشد نداره:D. یادم نیست فصل چند بود ولی قبل از رسیدن به اژدهای ابی رو یادتون هست؟ بعد که یک Save هم داره؟ اونجا چند تا جونور میریزن سرتون که با استفاده از Lunar میتونید 100 ضرب بزنید :D. خودم همونجا این اچیومنت رو گرفتم.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
یعنی توی اون مرحله ی آخر حدود هفت هشت تا اچیومنت می گیری ؟
نمی دونم یادم نیستش دقیق ولی یک چیزی تو همین مایه ها. بر میبینی چه جوری میشه دیگه:biggrin1: ولی یادم هست باهمشون تو یک مرحله نمی جنگیدی که یک هو بخواد باز بشه

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
من که تو این مرحله آخر هنوز اچیومنتی برای غول ها برام باز نکرده
شاید با کشتن این غول آخر که انگار باید با تیر و کمان کشتش اچیومنت های تمام غول ها را بده

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من که تو این مرحله آخر هنوز اچیومنتی برای غول ها برام باز نکرده
شاید با کشتن این غول آخر که انگار باید با تیر و کمان کشتش اچیومنت های تمام غول ها را بده
من که همه رو گرفتم. فکر نکنم به Boss آخر بازی ربطی داشته باشه. در جریان بازی میگیری اون ها رو

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
TEST OF VALOR
من کلید ورود رو دارم همون طلایی هست ولی نمیدونم کجای مرحله باید برم .نه دری نه پورتالی.
مرحله 3 رو تموم کردم ولی نبود

dante2008

عضو جدید
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
نوشته شده توسط [DOG];902271:
TEST OF VALOR
من کلید ورود رو دارم همون طلایی هست ولی نمیدونم کجای مرحله باید برم .نه دری نه پورتالی.
مرحله 3 رو تموم کردم ولی نبود

عکس از جایی که گیر کردی بگذار اینجوری راحتر میتونن بچه های سایت کمکت کنن

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
عکس از جایی که گیر کردی بگذار اینجوری راحتر میتونن بچه های سایت کمکت کنن

گیر نکردم .نمیدونم از کجا وارد این TEST OF VALOR بشم. دری چیزی نیست ما بریم توش؟

DOOm_Hammer

کاربر سایت
Sep 21, 2009
18
نام
نیما
کمک

سلام
ممنون از راهنمایی های ارزشمندتون.
من تو chapter 6 اونجایی که باید با یک نیمچه غول اسکلتی بجنگی گیر کردم.
میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر