Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام.بچه ها توی چپتر 9 که توی آمریکای جنوبی هست اون ماهی های قرمزی رو که یه غده ی زردرنگ زیرشون هست رو باید چه طوری زد؟
این چپتر 8 خیلی سخت بود مخصوصا اولاش:((

با اون اسلحه که مثل مسلسل میمونه و توی آب کاربرد داره . فکر کنم توی چپتر 6 باید بگیریش .

M3hr@n_360

کاربر سایت
Jun 12, 2008
27
مي خواستم يك سوال از تون بپر سم . تو مرحله پنجم اگه توجه كرده باشيد طي دموهاي پخش شده كماندوهايي با آرپي جي و مسلسل ديده مي شدند و حال مي بينيم كه اين كماندوها در اين مرحله تبديل به گرگ شده اند (يعني به جاي كماندوها، گرگ جايگزين شده)به نظر شما اين از جذابيت بازي در اين مرحله كم نكرده است كه بعد از آن هم غولي را شاهد بوديم كه ان را هم حذف كردند ؟:confused::confused:اگه تبادل نظر كنيد ممنون ميشوم.:biggrin1::biggrin1::cheesygri

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این همینطوریش سخت است - اگه توش Machine Gun و Rocket Luncher بود با قابلیت قفل روی هدف که دیگه نمیشد بازی کرد !! 10-15 ثانیه میمردیم !

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
این همینطوریش سخت است - اگه توش Machine Gun و Rocket Luncher بود با قابلیت قفل روی هدف که دیگه نمیشد بازی کرد !! 10-15 ثانیه میمردیم !

دقیقا توی مرحله 7 و 8 این اسلحه هایی که میگید در دست دشمنا هست و حسابی آبکشتون میکنن واقعا سخت میشه :eek: چون کافیه گوشه ای از بدنتون رو ببینن اونوقت راکته که پشت سر هم میریزه تو سرتون .توی مرحله 7 و 8 چون تعداد انفجارها زیاده و این حجم دود و آتش باعث میشه gpu حجم کاریش بیشتر بشه وفشار بیشتری به gpu میاد و کنسول نسبت به مراحل دیگه بیشتر داغ میکنه .

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دقیقا توی مرحله 7 و 8 این اسلحه هایی که میگید در دست دشمنا هست و حسابی آبکشتون میکنن واقعا سخت میشه :eek: چون کافیه گوشه ای از بدنتون رو ببینن اونوقت راکته که پشت سر هم میریزه تو سرتون .توی مرحله 7 و 8 چون تعداد انفجارها زیاده و این حجم دود و آتش باعث میشه gpu حجم کاریش بیشتر بشه وفشار بیشتری به gpu میاد و کنسول نسبت به مراحل دیگه بیشتر داغ میکنه .
مهدي جان گفتي چپتر8 گريم دراومد :((اين ارپي جي زنا ادمو بيچاره ميكنن.:((بيشتر شبيه تانك ميمونن تا يه ادم تنها تفاوتشون اينه كه تانك تك تك گلوله ميزنه اينها مثل يك ماشين گان!
:biggrin1:

Last edited by a moderator:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,798
چيزی که باعث شگفتی من شده جديداً اين سلاح falcon هست ( چنگکه ) اولش فکر میکردم چيزه واقعاً مزخرفيه ولی بعد از يدونه level up کردن اين سلاح به طرز چشمگيری قدرتش رفت بالا...يدونه میزنه يکی از اعضا به راحتی قطع میشه..بيشتره اوقات که بلافاصله کلرو میندازه...انصافاً که سلاح مخربيه...
ولی فقط کاربردش بدرده آدما ميخوره ، بدرده جکو جونورا نمیخوره..حتماً توصيه میشه اول يدونه level up کنيد بعد باهاش بجنگيد تا بفهميد سلاح يعنی چی

bahramsony2006

کاربر سایت
Dec 24, 2006
215
نام
بهرام فرخی زاده
با سلام
من تو مرحله 7 گیر کردم اونجایی که هواپیما سقوط میکنه و اون غول لاکپشتی(مال ما قبل تاریخه)هست
میزنمش (میمیره)ولی منفجر میشه منم میمیرم؟
کممممممک کنید!:((:(

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
اسپویلر داخل اسپیلرزتگ، تو دونه دونه تاپیک ها که نباید بیام بگم. الان اگر بخوام اخطار بدم باید نصفتون بگیرید.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
با سلام
من تو مرحله 7 گیر کردم اونجایی که هواپیما سقوط میکنه و اون غول لاکپشتی(مال ما قبل تاریخه)هست
میزنمش (میمیره)ولی منفجر میشه منم میمیرم؟
کممممممک کنید!:((:(

موقعی که ضربه آخرو زدی یه کم ازش فاصله بگیر و کلید دفاع رو نگهدار تا منفجر بشه .

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
با اون اسلحه که مثل مسلسل میمونه و توی آب کاربرد داره . فکر کنم توی چپتر 6 باید بگیریش .
سلام.ممنون ولی این اسلحه واقعا به لعنت خدا نمیرزه شایدم مشکل منه چون دوتا دوتا تیر میزنه.
:arrowd:
راستی توی چپتر 12 اون 2 تا لاک پشت رو چه طوری باید زد؟من یکیشون رو میزنم هر چه قدر هم دور میشم بازم وقتی منفجر میشه منم میمیرم.بهتره که از زاویه ی دوربین تو این قسمت هم حرفی نزنم.....واقعا برای کسی که مسئول دوربین بازی بوده متاسفم...مثلا دارم ضربه ی آخر رو میزنم یکدفعه دوربین میاد روی اون لاک پشت دوم بعد میاد لهت میکه...:evil::biggrin1:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام.ممنون ولی این اسلحه واقعا به لعنت خدا نمیرزه شایدم مشکل منه چون دوتا دوتا تیر میزنه.
:arrowd:
راستی توی چپتر 12 اون 2 تا لاک پشت رو چه طوری باید زد؟من یکیشون رو میزنم هر چه قدر هم دور میشم بازم وقتی منفجر میشه منم میمیرم.بهتره که از زاویه ی دوربین تو این قسمت هم حرفی نزنم.....واقعا برای کسی که مسئول دوربین بازی بوده متاسفم...مثلا دارم ضربه ی آخر رو میزنم یکدفعه دوربین میاد روی اون لاک پشت دوم بعد میاد لهت میکه...:evil::biggrin1:

شما حنما یه بار دکمه شلیک رو میزنید ، باید پشت سر هم دکمه شلیک رو فشار بدید که تیر اندازی ادامه داشته باشه .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
:eek: من تازه بازی رو گرفتم فعلا Chapter 5 هستم !!!!!!!!!
:((پس چه شود مرحله7 و 8 !!!!!
فعلا برا من بدترین قسمت Boss مرحله دوم بود !!!!!! بقیه قسمتها رو رفتم -

bhz

کاربر سایت
Nov 29, 2007
36
منم به همون غول لاک پشتیه رسیدم .چرا بعد کشتن غول قبلیه save نمیکنه؟! این جوری خیلی سخت میشه!:biggrin1: راستی این لاک پشته یه کم شبیه اونایکه تو lost planet بودن نیست؟:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر