Ninja-Blade عنوان انحصاری جدید 360

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
تنها یک ماه مونده به آغاز TGS مایکروسافت با یک عنوان جدید طرفدارای 360 رو سورپرایز کرد!!
Ninja Blade عنوان جدید 360 هست که توسط From Software و انحصارا برای 360 ساخته میشه تیم سازنده بازی همون تیم سازنده بازی Otogi هست.

تریلر خیلی کوتاه بازی رو میتونید از لینک زیر DL کنید:
http://www.gamersyde.com/news_7061_en.html

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
فکر نکنم موتور ut3 باشه شما چی دیدی که همچین حرفی میزنی این بازی زیادی براق هست و رنگهاش اصلا شبیه ut3 نیست ut3 رنگ های اکثرا مات هست

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
تیزر بازی به سکانس آغازین شینوبی که برای پلی استیشن 2 عرضه شد شبیهه!
مخصوصا اون لحظه که با شمشیری که توی ساختمون فرو کرده میاد پایین :)
به هر حال امیدوارم چیز خوبی از اب در بیاد

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
درود :D
امیدوارم مثل "تنچو زد" گندکاری نکنه :D.
تشکر بابت این خبر خوب ^.^
تیم سازنده این بازی تیم سازنده tenchu نیست این بازی رو همون تیم ماسانوری تاکٍئوچی میسازه که Otogi رو هم اونا ساخته بودن و جدا یکی از بهترین گرافیکهای نسل قبل بود.

آخرین ویرایش:

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
گرافیکش خوب ولی نمیشه فقط روی این حساب کرد.امیدوارم توی TGS بیشتر در موردش اطلاعات بدن.
ولی منم فکر کنم بازی بدی نشه.امیدوارم

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود :D
تیم سازنده این بازی تیم سازنده tenchu نیست این بازی رو همون تیم ماسانوری تاکٍئوچی میسازه که Otagi رو هم اونا ساخته بودن و جدا یکی از بهترین گرافیکهای نسل قبل بود.
که اینطور... اومیدوار شدیم :biggrin1: انصافا Otogi: Myth of Demons خیلی خوب بود. گیم پلی درست درمونی داشته باشه دیگه حله :smile:.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
فريدون چقدر به سبك نينجا و شمشير اينا علاقه داري اخه :biggrin1:
من تو تائيد اين خبر فهميدم كه اول از همه تو پيدات ميشه تا خوشحاليت را نشون بدي :biggrin1:
راستش را بخواي من تا حالا از هيچ سبكه شمشير زني اينا خوشم نيومده . حتي بازي dmc4 را هم كه بازي كردم حالم بهم خورد .
به جزء بازي Heavenly Sword كه متاسفانه انحصاري براي ps3 هست .

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
تیم سازنده این بازی تیم سازنده tenchu نیست این بازی رو همون تیم ماسانوری تاکٍئوچی میسازه که Otogi رو هم اونا ساخته بودن و جدا یکی از بهترین گرافیکهای نسل قبل بود.

خيلي از Tenchu ها و از جمله Tenchu Z كار همين From Software هستش.

WiiMan

کاربر سایت
Nov 24, 2007
41
راستش را بخواي من تا حالا از هيچ سبكه شمشير زني اينا خوشم نيومده . حتي بازي dmc4 را هم كه بازي كردم حالم بهم خورد .
به جزء بازي Heavenly Sword كه متاسفانه انحصاري براي ps3 هست .
اقا فرخ شما از چیزی خوشت نمیاد لازم نیست بگی. کافی شما در یک تاپیک پست بدی تا اونجا یا قفل بشه یا 200 پست بیهوده زده بشه. خواهشا رعایت کنید.

p.s: فریدون دیوانه این سبکه!. همین Heavenly Sword رو روی درجه Hell Mode تونسته 95 تا مدال از 125 تا رو بگیره :love:.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
عادت کردین به فرخ گیر بدین ها!
اومد گفت از سبک شمشیری خوشم نمیاد خب خوشش نمیاد و نظرش رو گفته مطمئن باش کسی هم گیری نمیده!!;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر