...Nier Replicant Ver.1.22474487139

135029

• NieR Replicant ver.1.22474487139 نه ریمیک و نه یک ریمستر ، بلکه نسخه آپگرید شده بازی اصلی می باشد
  • ساخت بازی بر عهده Toylogicو PlatinumGames خواهد بود ، همچنین آقای Takahisa Taura گیم دیزاینر ارشد نسخه Automata در ساخت بازی همکاری خواهد داشت
  • تمامی دیالوگ های بازی به صورت کامل صداگذاری شده اند
  • المان های جدیدی به این نسخه اضافه شده تا بازی برای کسانی که نسخه اصلی را تجربه کرده اند نیز جدید باشد
  • کاراکترهای جدید در بازی وجود خواهند داشت
  • موسیقی های بازی دوباره ضبط شده و آهنگ های جدید به رهبری کئیچی اوکابه برای بازی در نظر گرفته شده
  • صداگذاران 2B و 9S نقش های کوچکی در بازی خواهند داشت
  • حتی تهیه کننده سری نیز نمی داند که برای این نسخه پایان جدیدی وجود داشته باشد یا خیر

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
بازی رسما ریمیک شده عالیه همه چیزش

View attachment 168765

حرف خاصی نیست فقط به امید یه روزی که اینجا گیم پلی drakengard 4 رو بزاریم

واااای
اسم Drakengard رو آوردی... x_x
چقدر من شماره 3اش رو RePlay کردم- فقط اون باس معروف و فریم ریت یکم زیادی رو مخ بود مثل قضیه Deadly Premontion 2 روی سویچ...

میگما من همیشه دلم میخواست ورژن جوون و خوشگل Nier 2009 رو بازی کنم و دارم به آرزوم میرسم...

اینجا مشکل ساز میشه چندتا آرت نیمه-یائویی اپلود کنم ازش ؟ :D:D

پ.ن: من کاور ژاپنیشو میخوام. سر FF XIII-2 هم خودم رو عهه کردم تا نسخه ی ژاپنی با کاور بانو لایت رو پیدا کنم...

~___~

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
Nier Automata راحت دیوانه ترین بازی کل عمرم بود . بحث خوب بودن المان های بازی نیست ، کلیت دنیاش و به نمایش دراوردنش ، به چیز عجیب غریب و روانی بود که از ذهنم بیرون نمیره . اون فایت آخر بازی و فریاد زدن های 9S واقعا هاج و واج گذاشته بود منو ، یادمه تا ۱ ماه اصلا سمت کنسول نمیرفتم چون حس میکردم بعد نیر تمام گیم ها بی معنا هستن ..

نسخه اصلی رو بازی نکردم اما از شات های Replicant پیداست همون دیوونگی رو تو خودش داره ، نمی‌دونم چقدر میتونه به اون فضای روانی Automata نزدیک بشه اما بشدت منتظرشم حتی بیشتر از انحصاری های بزرگ کمپانی ها .

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
کماکان بازی از نظر فنی فاجعه است. البته همیشه خودم رو با این که بازی‌های ژاپنی معمولا از نظر فنی یه نسل عقبتر هستن گول می‌زنم اما بعد یاد Ico می‌افتم که ۲۰ سال پیش اومده و BotW

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
کماکان بازی از نظر فنی فاجعه است. البته همیشه خودم رو با این که بازی‌های ژاپنی معمولا از نظر فنی یه نسل عقبتر هستن گول می‌زنم اما بعد یاد Ico می‌افتم که ۲۰ سال پیش اومده و BotW
فقط یک نسل؟ اون مال زمان PS3 بودا :-"

پ.ن: البته این از اونا نیست که دوران PS2 گیر کرده باشه، ولی خیلییی از بازی هاشون مال همون زمانه:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر