PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
اینجوری باشه باید 30 دلار بدم 3 تا dlc >؟! بی خیالش پس....ترجیح میدم nioh2 رو حداقل بازی کنم که برام تازگی داشته باشه تا همینو بازم 30 دلار بدم....
بهترین کار اینه که پولتو واسه nioh 2 نگهداری که کمتر از دو ماه دیگه عرضه میشه

• Like
Reactions: Mazi_z

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
لول 290 هستم....مراحل samurai و strong هم تموم کردم.....یکم برای این میگم سخته دوباره از اول شروع کردن....البته که با تجربه ای که پیدا کردم مطمینا خیلی خیلی زودتر میرسم به همین لول ولی خب بازم یکم کسل کننده و حوصله سر بره دیگه....حالا ببینم اصلا دیسک اش پیدا میشه یا نه....فعلا که نتونستم پیدا کنم....جایی اگر سراغ داری بگو//
لول 290 هستم....مراحل samurai و strong هم تموم کردم.....یکم برای این میگم سخته دوباره از اول شروع کردن....البته که با تجربه ای که پیدا کردم مطمینا خیلی خیلی زودتر میرسم به همین لول ولی خب بازم یکم کسل کننده و حوصله سر بره دیگه....حالا ببینم اصلا دیسک اش پیدا میشه یا نه....فعلا که نتونستم پیدا کنم....جایی اگر سراغ داری بگو//
lمن یه دوستی دارم ک میخواد بفروشه دیسکشو بهم پیام بده شمارشو بدم بهت

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
بیا من باهات میام چند تا مرحله رو برای فارم کردن آمریتا. البته یه مرحله هست که خوراک فارم کردنه وقت بزاری میتونی 2-3 روزه ماکس لول کنیش. اسم دقیق مرحله رو یادم نیست.ولی باید چند تا اسکیل رو استفاده کنی با سوجو

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
اینجوری باشه باید 30 دلار بدم 3 تا dlc >؟! بی خیالش پس....ترجیح میدم nioh2 رو حداقل بازی کنم که برام تازگی داشته باشه تا همینو بازم 30 دلار بدم....
نه بابا تو این تخفیفا میاد کامپلت ادیشنش الان 15 دلار شاید کمی بیشتر باشه . 30 دلار چیه. تو تخفیفات بگرد دنبالش. من چند سال پیش تو تخفیفات کامپلت ادیشن رو خریدم. 35 دلار . پارسالم تو پلاس ماهانه نسخه معمولیش امد. قاعدتا نباید زیاد گرون باشه دیگه. با اینکه من خودم نظرم اینه 2 رو بخری اگرم میخوای بخری

riden.17

کاربر سایت
Jul 25, 2012
272
نام
محمد
دوستان من نیاز به راهنمایی و کمک تو بازی دارم
اگه کسی وقتش رو داشت به من پیغام بده
این ایدی psn من هستش riden17
ممنون میشم

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
میخوام طریقه استفاده از جادوها روی شمشیر و شخصیت اصلی رو یاد بگیرم
و بهم کمک کنه تو فارم کردن.
به خاطر همین ای دی psn رو دادم

خب شماره 2 رو میگرفتی...الان بیشتر بچه های اینجا دارن 2 رو بازی میکنن .
جادو ها که خودشون اجرا میشن فقط باید استفاده کنی .
من نسخه هکی داشتم و تمومش کردم بعد هم پاکش کردم و الان 2 رو شروع کردم .
اما دوستمون
mei3am24
خیلی حرفه ایه ببین هنوز داره یا نه

• Like
Reactions: riden.17

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
کجا میخواید فارم کنید؟
منم یه چیزایی در حد خودم بلدم و بقولی میتونم گلیمم رو از آب بیرون بکشم و دست و پا شکسته کمکتون کنم :D
فعلا nioh2 چیز جدیدی واسم نداره و میتونم به یاد گذشته بعضی وقتا بیام nioh بازی کنم

• Like
Reactions: riden.17

riden.17

کاربر سایت
Jul 25, 2012
272
نام
محمد
من تا یه جاهایی رسیدم ولی دیگه جلوتر خیلی سخت شده برام
حقیقت تا اینجا از هیچکدوم از ایتم ها استفاده نکردم فقط مبارزه با شمشیر انجام دادم
کارکترم به شدت ضعیفه
کلا میخوام اصول استفاده از ایتم ها رو یاد بگیرم
چون چندتا ویدیو دیدم همه قبله مبارزه چندتا جادو استفاده میکنند بعد به سراغ مبارزه میرن

• Like
Reactions: .:Melkor:.

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
سیوهای نسخه complete edition و نسخه معمولی تفاوت دارن،چند وقت پیش تست کردم و خواستم روی کنسول خودم و با اکانت دوستم مراحل اول رو رد کنم ولی همینکه سیو رو بهش دادم چون نسخه بازیها متفاوت بود سیوی که واسش انجام داده بودم رو نمیخوند و دوستم مجبور شد از اول بازی رو انجام بده
ضمنا اگر درست یادم مونده باشه نسخه complete edition دیسک نداره و فقط بصورت دیجیتال عرضه شده
نسخه CE دیسک داره

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
منو تو psn اد کن برات توضیح میدم البته با یه سری از دوستام اشنات میکنم که همه دارن نیهو بازی میکنن کلا هارد کور بازی میکنیم. meisammir ایدی من هست در psn

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
خیلی سخته یکی دو مرحله رو انلاین رفتم ولی تو غول Umi-bozu موندم کلافه شدم

یکم باید بازی کنی تا قلقش دستت بیاد...سعی کن لولت هم از لول پیشنهادی بازی بیشتر باشه.
و در نهایت یا باید ده یا بیست باری باس ها رو بری تا پترن حمله هاش دستت بیاد یا تو یوتوب سرچ کنی و یه بار همه حمله ها رو ببینی و اصلحه مورد نیازشم برداری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر