PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
میشه بگید برای ابیس باید چیکارای رو انجام بدیم که راحت بشه رد کرد
اول اینکه باید ست لباس رو جمع کنی ترکیبش هم از اوکناناشی و سوسانو هست. دوم اینکه باید سبک باشنیه کلک داره برای سبک ترین لباس بازی وزن لباس خیلی مهم هست در دمیجی که میزنی ۳ اینکه لیچینگ استفاده کنی ۴ اینکه اسکیلت رو جوری بچینی که بیشترین اتک رو بده. تو psn منو اد کن من بتونم میام کمکت میکنم و بهت توضیح میدم برای بالا رفتن در ابیس. meisammir

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
اول اینکه باید ست لباس رو جمع کنی ترکیبش هم از اوکناناشی و سوسانو هست. دوم اینکه باید سبک باشنیه کلک داره برای سبک ترین لباس بازی وزن لباس خیلی مهم هست در دمیجی که میزنی ۳ اینکه لیچینگ استفاده کنی ۴ اینکه اسکیلت رو جوری بچینی که بیشترین اتک رو بده. تو psn منو اد کن من بتونم میام کمکت میکنم و بهت توضیح میدم برای بالا رفتن در ابیس. meisammir
اوکونینوشی و سوسانو grace محسوب میشن نه ست لباس

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
این نسخه بازی nioh که برای پلاس رایگان شد نسخه معمولی بود و ظاهرا فقط 1 درجه سختی جدید باز میکنه و الباقی رو باید با خریدن DLC رفت....حالا سوال من اینه که باید هر 3 تا DLC رو خرید تا کلا بشه تا abyss رفت یا نه؟

بعد یه سوال دیگه اگر دیسک Nioh complete edition رو بخرم ایا این سیو بازی دیجیتالی که مال نسخه عادی nioh هست بهش میخوره یا باید از اول شروع کنم؟!

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
این نسخه بازی nioh که برای پلاس رایگان شد نسخه معمولی بود و ظاهرا فقط 1 درجه سختی جدید باز میکنه و الباقی رو باید با خریدن DLC رفت....حالا سوال من اینه که باید هر 3 تا DLC رو خرید تا کلا بشه تا abyss رفت یا نه؟

بعد یه سوال دیگه اگر دیسک Nioh complete edition رو بخرم ایا این سیو بازی دیجیتالی که مال نسخه عادی nioh هست بهش میخوره یا باید از اول شروع کنم؟!
بستگی داره . اگر رجینشون یکی باشه احتمال زیاد میخوره .

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251

Abyss فکر کنم تو DLC اخری به بازی اضافه شده. برای باز کردن تمام درجه های سختی و Abyss باید همه DLC ها رو داشته باشی.
بله کار میکنه ولی باید ریجن بازی ها یکی باشه.

• Like
Reactions: Mazi_z

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
Abyss فکر کنم تو DLC اخری به بازی اضافه شده. برای باز کردن تمام درجه های سختی و Abyss باید همه DLC ها رو داشته باشی.
بله کار میکنه ولی باید ریجن بازی ها یکی باشه.
خب ریجن بازی دیجیتالی از کجا مشخص میشه؟ چون رایگان پلاس بوده منم دانلود کردم از کجا بفهمم ریجن اش چیه؟

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
اکانت پلاس من مال امریکا هست پس یعنی الان nioh رایگان شده که دانلود کردم ریجن اش 1 هست؟ در نتیجه باید دنبال یه nioh complete edition ریجن 1 باشم؟

بعد ریجن all اگر گیر بیاد بازم با سیو ها مشکل دارم یا ریجن all بهش میخوره؟

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
all همون یکه ولی سیوهاش بخوره یا نه را نمیدونم بعضی بازی ها میخوره بعضی نمیخوره لول چندی دلت میسوزه سیو هات بپره؟یکی از بچه های فروم را پیدا کن ظرف یکی دو روز با هم بازی کردن لولت به دویست سیصد میرسه فقط باید یکی را پیدا کنی اون بزنه تو هم پشتش لول اپ شی من خودم پلاس ندارم وگرنه اینکار را با هم میکردیم هم فان هست هم سریع لولت میاد بالا

• Like

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
all همون یکه ولی سیوهاش بخوره یا نه را نمیدونم بعضی بازی ها میخوره بعضی نمیخوره لول چندی دلت میسوزه سیو هات بپره؟یکی از بچه های فروم را پیدا کن ظرف یکی دو روز با هم بازی کردن لولت به دویست سیصد میرسه فقط باید یکی را پیدا کنی اون بزنه تو هم پشتش لول اپ شی من خودم پلاس ندارم وگرنه اینکار را با هم میکردیم هم فان هست هم سریع لولت میاد بالا
لول 290 هستم....مراحل samurai و strong هم تموم کردم.....یکم برای این میگم سخته دوباره از اول شروع کردن....البته که با تجربه ای که پیدا کردم مطمینا خیلی خیلی زودتر میرسم به همین لول ولی خب بازم یکم کسل کننده و حوصله سر بره دیگه....حالا ببینم اصلا دیسک اش پیدا میشه یا نه....فعلا که نتونستم پیدا کنم....جایی اگر سراغ داری بگو//

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
لول 290 هستم....مراحل samurai و strong هم تموم کردم.....یکم برای این میگم سخته دوباره از اول شروع کردن....البته که با تجربه ای که پیدا کردم مطمینا خیلی خیلی زودتر میرسم به همین لول ولی خب بازم یکم کسل کننده و حوصله سر بره دیگه....حالا ببینم اصلا دیسک اش پیدا میشه یا نه....فعلا که نتونستم پیدا کنم....جایی اگر سراغ داری بگو//
سیوهای نسخه complete edition و نسخه معمولی تفاوت دارن،چند وقت پیش تست کردم و خواستم روی کنسول خودم و با اکانت دوستم مراحل اول رو رد کنم ولی همینکه سیو رو بهش دادم چون نسخه بازیها متفاوت بود سیوی که واسش انجام داده بودم رو نمیخوند و دوستم مجبور شد از اول بازی رو انجام بده
ضمنا اگر درست یادم مونده باشه نسخه complete edition دیسک نداره و فقط بصورت دیجیتال عرضه شده

آخرین ویرایش:

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
سیوهای نسخه complete edition و نسخه معمولی تفاوت دارن،چند وقت پیش تست کردم و خواستم روی کنسول خودم و با اکانت دوستم مراحل اول رو رد کنم ولی همینکه سیو رو بهش دادم چون نسخه بازیها متفاوت بود سیوی که واسش انجام داده بودم رو نمیخوند و دوستم مجبور شد از اول بازی رو انجام بده
ضمنا اگر درست یادم مونده باشه نسخه complete edition دیسک نداره و فقط بصورت دیجیتال عرضه شده
اینجوری باشه باید 30 دلار بدم 3 تا dlc >؟! بی خیالش پس....ترجیح میدم nioh2 رو حداقل بازی کنم که برام تازگی داشته باشه تا همینو بازم 30 دلار بدم....

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
خیلی راحت تر از اولین بار هست در ضمن اسلحه های جدیدی که میگیری از یکنواختی واست در میاره یکی دو جا میبینم اگر نسخه کامل را پیدا کردم بهت میگم هر چند خودم عادی داشتم و سیزن پس گرفتم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر