PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
ببخشید دوباره مزاحم شدم. شما هم تو نیوه این مشکل و داشتید؟ وقتی یکی می اومد کمک بازی رو درو می‌کرد؟ مثل بلاد بورن نبود. تو بلاد اونی که می اومد کمک لولش هم اندازه خود آدم میشد. یعنی یارو می اومد کمکت اینقدر قوی بود من و تنها میذاشت همه رو میکشت تو یه دقیقه. ولی تو بلاد اگه اون طرف لولش سیصد بود مال من بیست بازی اون رو اندازه من ضعیف می کرد. ولی نیوه اینطور نبود.

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: KiDD

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,525
بلاد بورن رو پلات کردم و عاشقشم.
اینم یه کپی خوب از چند تا بازیه و با اینکه سر باس ها زیاد میمیرم اما نمیتونم بیخیالش بشم.
بهتره این بازیو دور اول تنهایی تموم کنین تا لذت اصلیش رو ببرین روی new game + با دوستان برین

• Like

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
212
ببخشید دوباره مزاحم شدم. شما هم تو نیوه این مشکل و داشتید؟ وقتی یکی می اومد کمک بازی رو درو می‌کرد؟ مثل بلاد بورن نبود. تو بلاد اونی که می اومد کمک لولش هم اندازه خود آدم میشد. یعنی یارو می اومد کمکت اینقدر قوی بود من و تنها میذاشت همه رو میکشت تو یه دقیقه. ولی تو بلاد اگه اون طرف لولش سیصد بود مال من بیست بازی اون رو اندازه من ضعیف می کرد. ولی نیوه اینطور نبود.

اینم یکم از قدرت طرف کم میکنه اندازش خیلی خیلی نیست ولی طرف را ضعیف میکنه البته اگر تو یک رده باشید کم نمیکنه مثلا اگر جفتتون در وی اف نیو باشید یعنی new game ++++ بازی شما را را در یک رده حساب میکنه و قدرت طرف را کم نمیکنه

• Like
Reactions: KiDD and Syamak8808

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
بلاد بورن رو پلات کردم و عاشقشم.
اینم یه کپی خوب از چند تا بازیه و با اینکه سر باس ها زیاد میمیرم اما نمیتونم بیخیالش بشم.
بهتره این بازیو دور اول تنهایی تموم کنین تا لذت اصلیش رو ببرین روی new game + با دوستان برین
اگه برای پلاس رایگان شد میگیرمش. اون وقت شما یه کاراکتر جدید بساز. بیا کمکم. دوست دارم اونی که میاد کمکم مثل خودم ضعیف باشه

• Like

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
سلام. اگر پایه هستید تو psn منو اد کنید. میتونم کمکتون کنم تو بازی. البته خودم زیاد قوی نیستم. تو abyss ولی مراحل بازیرو میتونم براتون بیام جمع کنم تقریبا. meisammir آیدی من در psn هستش. من بازی رو پلات کردم.

• Like

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
راستی دوستان یه بار بازی رو شروع کردم اون باس اول تو کشتی هزار بار مردم. چجوری کشته میشه؟

Sent from my BND-L21 using Tapatalk
منو اد کن تو بازی. بیام کمکت. برای کشتن بعضی از باس ها باید نقاط ضعفشونو پیدا کنی. بیشترشون پشتش هست بعضی اسپرید لازم هستن برای زدنشون. و البته باید سلاح مناسب هم انتخاب کنی برای زدن باس.

• Like

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
منو اد کن تو بازی. بیام کمکت. برای کشتن بعضی از باس ها باید نقاط ضعفشونو پیدا کنی. بیشترشون پشتش هست بعضی اسپرید لازم هستن برای زدنشون. و البته باید سلاح مناسب هم انتخاب کنی برای زدن باس.
ببین استاد من بازی رو ندارم. گفتم اگه تو پلاس رایگان شد میگیرم بعد خبرت میکنم. بیایی کمکم.

• Like
Reactions: mei3am24 and KiDD

KiDD

کاربر سایت
Dec 26, 2012
63
نام
AmiR
كلن اين يه چيزه خيلى اعصاب خورد كن داره اونم اينكه بعد مردن دوباره بايد از اول شروع كنى كه خيلى رو اعصابه
يه ساعت پلى ميكنى ميرى جلو يه حركت اشتباه ميميرى و بيا دوباره از نو شروع كن خيلى رو اعصابه

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
كلن اين يه چيزه خيلى اعصاب خورد كن داره اونم اينكه بعد مردن دوباره بايد از اول شروع كنى كه خيلى رو اعصابه
يه ساعت پلى ميكنى ميرى جلو يه حركت اشتباه ميميرى و بيا دوباره از نو شروع كن خيلى رو اعصابه
یه جادو داره که نامرئی میکنه یه جادو داره که وقتی کشته بشی با یکم خون همونجا در جا ظاهر میشی. این دوتا رو آزاد کن. البته این برای کسای هست که میخوان تک شمشیر بکشن برن جلو ولی میتونی موقعیکه مرد و گاردن رو جا گذاشتی استفاده کنی تا برسی به همونجا بدون کشتن ححریف از کنارشون رد بشی. البته بعضی از دشمنا قابلیت دیدن رو دارن که اونام سرباز های معمولی هستن.

• Like

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
ببین استاد من بازی رو ندارم. گفتم اگه تو پلاس رایگان شد میگیرم بعد خبرت میکنم. بیایی کمکم.

عزیزم. شک دارم بازی رو رایگان کنن.حداقل امسال.به نظرم تو تخفیفا نسخه کامپلت رو بخر. من 34 دلار خریدم. ولی این اواخر دیدم. 24 دلار بود یا 19دقیق یادم نیست.دیسکشم زیاد ندیدم تو سایتا اونای که بود نسخه معمولیش بود که همون حدود 200 بود.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: KiDD and Syamak8808

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
من تو کیوشو ریجن هاتوری هانزوو هم کشتم ولی مرحله جدید باز نمیشه! ساب میشن هم رفتم
اسکرین بفرست. اگر رو کنسول بازی میکنی هم منو اد کن ببینم کجارو میگی. اگر تو سیستم هست احتمالش هست بخاطر آپدیت باشه

• Like
Reactions: B-King and KiDD

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
اسکرین بفرست. اگر رو کنسول بازی میکنی هم منو اد کن ببینم کجارو میگی. اگر تو سیستم هست احتمالش هست بخاطر آپدیت باشه

این قسمت / البته اسکرین شات رو از یوتیوب گرفتم من هر دو این مرحله هارو رفتم حتی sub mission

Opera Snapshot_2019-04-13_082202_www.youtube.com.png

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
این قسمت / البته اسکرین شات رو از یوتیوب گرفتم من هر دو این مرحله هارو رفتم حتی sub mission

View attachment 104623

تو خونه dojo رو برو. ولی چون مطمئن نیستم. باید کنترول شیرینگ بدی بیام رو کنسولت. ببینم. از یوتویوب عکس فرستادی هم نمیشه نظر داد.قاعدتا باید وقتی باس مرحله رو میزنی مرحله ها باز بشه.مربع رو بزن ببین لیست منطقه ها میاد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر