PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
سلام دوست عزیز
خیلی عالیه که این پست‌های مفید رو میذاری که فکر کنم برای کانالت بود که بالاتر گفتی.
پیشنهادی که دارم اینه که اگه بتونی همهٔ نوشته هارو در قالب یه پست بذاری.
اینجوری خوندنشون هم یک جا راحت تره احتمالا. حتا اگه بشه از مدیر‌ها بخوایم که به پست اول اضافه کننش دیگه عالی می‌شه.

من چند روز پیش تریلر نسخه دوم رو دیدم و یه دفعه یادم اومد که اولی رو خریدم ولی هیچ موقع تموم نکردم. الان تصمیم دارم از اول بازی کنم. امروز فردا احتمالا شروع می‌کنم. یادمه قبلا تا بعد boss اول رفتم.
حتما اینکارو میکم
شما هم حتما حتما حتما بازی کنین. یه شاهکار تو گیمپلی هست این بازی

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Ali_Reza

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
این غول تو کشتی چقدر بی اعصابه...وقتی وار فاز دوم میشه هیچ جوره نمیشه ازش فرار کرد ...چکار کنم؟

یکی رو بخوام صدا کنم بیاد برام بازی کنه چطوریه؟ باید یه کیک ! داشته باشم تا بتونم کمک بگیرم؟

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
این غول تو کشتی چقدر بی اعصابه...وقتی وار فاز دوم میشه هیچ جوره نمیشه ازش فرار کرد ...چکار کنم؟

یکی رو بخوام صدا کنم بیاد برام بازی کنه چطوریه؟ باید یه کیک ! داشته باشم تا بتونم کمک بگیرم؟
این غول خیلی خیبی راحته نصبت به غولای دیگه. بعد یه بار تموم کردن بازی راحت میتونی بدون ضربه خودن تو 20 ثانیه بکشیش
اینم یه راهنمایی برا کو آپ بعدش هم یه راهنمایی میزارم برا همین باس
7- از بقیه کمک بگیر

بازی Nioh رو می شه کو آپ کرد و اتفاقا کو آپ بازی کردنش خیلی هم حال می ده. بعد از این که یه مرحله رو تموم کردی بازی میذاره که بری کمک بقیه کنی تو اون مرحله. اگه هم هنوز تموم نکردی و مشکل داری می تونی کمک بخوای تا یکی بیاد بهت کمک کنه.
برای کمک گرفتن باید Ochoko Cup داشته باشی. بهترین راه گرفتن Ochoko Cupها هم اینه که بری سر قبر پلیرهای دیگه ای که مردن (با رنگ قرمز تو بازی معلوم می شن و رو زمین افتادن) زنده شون کنی باهاشون بجنگی و بکشیشون تا برات Ochoko Cup بندازن. خیلی وقت ها هم البته نمی ندازن چون زندگی اون جوری که ما می خوایم پیش نمی ره. بعد بری تو Shrine و Ochoko Cup رو بذاری و منتظر باشی یکی بیاد کمکت.
برای کمک کردن هم وقتی مرحله تموم شد تو منوی اصلی باید بری روی Starting Point و بعد Tori Gate و بعد Random Co-op رو انتخاب کنی و مرحله ای که می خوای توش به یکی کمک کنی رو ست کنی. اگه هم می خوای حتما با یه آدم خاصی کو آپ کنین هر دوتون باید پسورد بذارین.

مبارزه با دومین باس بازی Nioh

اولین چالش بازی NiOh همین باس فایتیه که تو کشتی با Onryoki اتفاق می افته. اینجاست که به قول معروف سره رو از ناسره تشخیص می دن. اگه می خوای NiOh بازی کنی باید با این غول بی شاخ و دم دست و پنجه نرم کنی. این غول عزیز مثل بقیه ی باس های بازی الگوهای حرکتی بسیار بسیار ساده و قابل پیش بینی ای داره که فقط کافیه بهشون دقت کنی و هل نشی همین! کلا این باس رو هم رفته 5-6 تا حرکت بیشتر نمی زنه و به قول خارجی ها از قبل تلگراف می کنه بهت که الان چی کار می خوام بکنم. فقط کافیه الگوهای حرکتی شو یاد بگیری.
برای زدن باس Onryoki این نکات رو مد نظر داشته باش:
- این جونور مثل بقیه Yokaiهایی می مونه که تو اون مرحله باهاشون رو در رو شدی. یعنی سرش نقطه ی حساس بدنه شه. بتونی به سرش ضربه بزنی اتفاقات خوبی می افته. کلا تو بازی NiOh هر جای بدن دشمن ها به رنگ زرد می درخشید یعنی نقطه ی حساسیه و باید بهش ضربه زد.
- امن ترین جا همواره پشت سر باسه. هر وقت هم دیدی می خواد دور خودش بچرخه و ضربه بزنه یا سریع خودتو بکش عقب یا دفاع کن. هل نکن فقط! چیزی نمی شه!
- وقتی Onryoki رفت تو فاز دوم سعی کن خیلی بهش نزدیک نشی. اصلا عجله نکن و هر وقت فرصت شد برو جلو یه ضربه بزن و فرار کن بیا عقب. قرار نیست تند تند ضربه بزنی بهش تو فاز دوم چون گیرت بندازه تمومه.
- مثل همه ی دشمن های بازی، مهم ترین اولویت خالی کردن خط Ki باس هست که اگه بتونی خالیش کنی و بعد تند تند بهش ضربه بزنی بخش زیادی از جونش می ره و کاری هم از دستش برنمیاد.

- نکته ی آخر این که موقع جاخالی دادن اگه یه بار ضربدر بزنی عمل جهش انجام می شه و در این حالت ضد ضربه نیستی و دمیج می خوری. اگه می خوای با خیال راحت تر جاخالی بدی باید قل بخوری روی زمین. این کار با دو بار زدن ضربدر رخ می ده. تو این حالت ضربات دشمن بهت اثر نداره
#boss

• Like
Reactions: Mazi_z

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen

نقطه ضعف باسهای این بازی از اولی تا آخریشون پشتشونه،حتی همین دشمنای معمولی هم همین نقطه ضعف رو دارن
امتحان کن از پشت بهشون ضربه بزن ببین قدرت دمیجی که میزنی چند برابر میشه

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
نقطه ضعف باسهای این بازی از اولی تا آخریشون پشتشونه،حتی همین دشمنای معمولی هم همین نقطه ضعف رو دارن
امتحان کن از پشت بهشون ضربه بزن ببین قدرت دمیجی که میزنی چند برابر میشه
این غول خیلی خیبی راحته نصبت به غولای دیگه. بعد یه بار تموم کردن بازی راحت میتونی بدون ضربه خودن تو 20 ثانیه بکشیش
اینم یه راهنمایی برا کو آپ بعدش هم یه راهنمایی میزارم برا همین باس
7- از بقیه کمک بگیر

بازی Nioh رو می شه کو آپ کرد و اتفاقا کو آپ بازی کردنش خیلی هم حال می ده. بعد از این که یه مرحله رو تموم کردی بازی میذاره که بری کمک بقیه کنی تو اون مرحله. اگه هم هنوز تموم نکردی و مشکل داری می تونی کمک بخوای تا یکی بیاد بهت کمک کنه.
برای کمک گرفتن باید Ochoko Cup داشته باشی. بهترین راه گرفتن Ochoko Cupها هم اینه که بری سر قبر پلیرهای دیگه ای که مردن (با رنگ قرمز تو بازی معلوم می شن و رو زمین افتادن) زنده شون کنی باهاشون بجنگی و بکشیشون تا برات Ochoko Cup بندازن. خیلی وقت ها هم البته نمی ندازن چون زندگی اون جوری که ما می خوایم پیش نمی ره. بعد بری تو Shrine و Ochoko Cup رو بذاری و منتظر باشی یکی بیاد کمکت.
برای کمک کردن هم وقتی مرحله تموم شد تو منوی اصلی باید بری روی Starting Point و بعد Tori Gate و بعد Random Co-op رو انتخاب کنی و مرحله ای که می خوای توش به یکی کمک کنی رو ست کنی. اگه هم می خوای حتما با یه آدم خاصی کو آپ کنین هر دوتون باید پسورد بذارین.

مبارزه با دومین باس بازی Nioh

اولین چالش بازی NiOh همین باس فایتیه که تو کشتی با Onryoki اتفاق می افته. اینجاست که به قول معروف سره رو از ناسره تشخیص می دن. اگه می خوای NiOh بازی کنی باید با این غول بی شاخ و دم دست و پنجه نرم کنی. این غول عزیز مثل بقیه ی باس های بازی الگوهای حرکتی بسیار بسیار ساده و قابل پیش بینی ای داره که فقط کافیه بهشون دقت کنی و هل نشی همین! کلا این باس رو هم رفته 5-6 تا حرکت بیشتر نمی زنه و به قول خارجی ها از قبل تلگراف می کنه بهت که الان چی کار می خوام بکنم. فقط کافیه الگوهای حرکتی شو یاد بگیری.
برای زدن باس Onryoki این نکات رو مد نظر داشته باش:
- این جونور مثل بقیه Yokaiهایی می مونه که تو اون مرحله باهاشون رو در رو شدی. یعنی سرش نقطه ی حساس بدنه شه. بتونی به سرش ضربه بزنی اتفاقات خوبی می افته. کلا تو بازی NiOh هر جای بدن دشمن ها به رنگ زرد می درخشید یعنی نقطه ی حساسیه و باید بهش ضربه زد.
- امن ترین جا همواره پشت سر باسه. هر وقت هم دیدی می خواد دور خودش بچرخه و ضربه بزنه یا سریع خودتو بکش عقب یا دفاع کن. هل نکن فقط! چیزی نمی شه!
- وقتی Onryoki رفت تو فاز دوم سعی کن خیلی بهش نزدیک نشی. اصلا عجله نکن و هر وقت فرصت شد برو جلو یه ضربه بزن و فرار کن بیا عقب. قرار نیست تند تند ضربه بزنی بهش تو فاز دوم چون گیرت بندازه تمومه.
- مثل همه ی دشمن های بازی، مهم ترین اولویت خالی کردن خط Ki باس هست که اگه بتونی خالیش کنی و بعد تند تند بهش ضربه بزنی بخش زیادی از جونش می ره و کاری هم از دستش برنمیاد.

- نکته ی آخر این که موقع جاخالی دادن اگه یه بار ضربدر بزنی عمل جهش انجام می شه و در این حالت ضد ضربه نیستی و دمیج می خوری. اگه می خوای با خیال راحت تر جاخالی بدی باید قل بخوری روی زمین. این کار با دو بار زدن ضربدر رخ می ده. تو این حالت ضربات دشمن بهت اثر نداره
#boss

اون کانال شما رو راهنماهاش رو خوندم...وقتی وارد فاز دوم میشه سخت میشه...البته تا نصف بردم جونش رو ولی نشد هرکار کردم....الان یکی رو بخوام صدا کنم بیاد کمک کنه چطوریه؟ باید حتما کیک داشته باشم؟ اون ادمایی که مردن هم هرکدوم رو احضار میکنم بجنگم بلکه کیک بدن بهم اونا هم همه قوی نمیدونم یدونه لول 4-5 گیر نمیاد اصلا همه قوین...چکار کنم

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
از دوستان اگه کسی کمک خواست توی PSN ما رو با این اسم اد کنه ASITOH
هم توی نسخه اول در خدمتم هم ایشالا در آینده توی نسخه دوم
سلام
شما هم انگار عین من عاشق این بازی هستین. برا من یه زمانی زندگی شده بود این بازی. یعنی بیشتر از همه بازیا منتظر شماره دوم این هستم حتی بیشتر از لست دو.
بازی رو خیلی خیلی بازی کردم، پلتش کردم و الان باز دلم میخواد بازیش کنم. ولی میترسم زیاد بازیش کنم شماره دوش نچسبه بهم. حتی بتای دو رو زیاد بازی نکردم تا بازی برام تازگی داشته باشه.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
اون کانال شما رو راهنماهاش رو خوندم...وقتی وارد فاز دوم میشه سخت میشه...البته تا نصف بردم جونش رو ولی نشد هرکار کردم....الان یکی رو بخوام صدا کنم بیاد کمک کنه چطوریه؟ باید حتما کیک داشته باشم؟ اون ادمایی که مردن هم هرکدوم رو احضار میکنم بجنگم بلکه کیک بدن بهم اونا هم همه قوی نمیدونم یدونه لول 4-5 گیر نمیاد اصلا همه قوین...چکار کنم
از این دوستمون بخوا بیاد کمکت ASITOH
من الان بازی نصب نیست رو کنسولم وگرنه میومدم راحت میزدم.
یه ایتم هست تو بازی ببین داریش
اسمش یادم نیست. به شکل بشکه بنفش هست. اگه داری بردارش و هرموقع زدی رو باس کل ki خالی میشه و تو حالت قرمز در میاد و راحت میتونی بزنی

• Like

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
از دوستان اگه کسی کمک خواست توی PSN ما رو با این اسم اد کنه ASITOH
هم توی نسخه اول در خدمتم هم ایشالا در آینده توی نسخه دوم
داداش گلم این mazi_z انگار تو باس کشتی مونده. بتونی برو کمکش. من که بازی رو پاک کردم از کنسول

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
از این دوستمون بخوا بیاد کمکت ASITOH
من الان بازی نصب نیست رو کنسولم وگرنه میومدم راحت میزدم.
یه ایتم هست تو بازی ببین داریش
اسمش یادم نیست. به شکل بشکه بنفش هست. اگه داری بردارش و هرموقع زدی رو باس کل ki خالی میشه و تو حالت قرمز در میاد و راحت میتونی بزنی

برای کمک از یه نفر دیگه باید حتما کیک داشته باشیم؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
برای کمک از یه نفر دیگه باید حتما کیک داشته باشیم؟
اره حتما ochoko cup باید داشته باشی اونم از شمشیر های قرمز که زدنده میکنی و میکشی دراپ میشه برات

• Like

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
اره حتما ochoko cup باید داشته باشی اونم از شمشیر های قرمز که زدنده میکنی و میکشی دراپ میشه برات

ده دفعه گفتم کیک! نگو کاپ بوده=))

اقا این بازی عجب بازی هست خدایی...من تازه اولاشم ولی اصلا نمیشه ولش کرد...من میدونستم اینطوریه همون 2 سال پیش بازی رو دیسک میخریدم والا.....چه اشتباهی کردم8->

کمی به اونیمیوشا و یکم هم به نینجا گایدن شبیه هست ولی گیم پلی فوق العاده اس واقعا.....دمشون گرم این تیم نینجا همه بازیهاشون عالیه

• Like
Reactions: .:Melkor:.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
ده دفعه گفتم کیک! نگو کاپ بوده=))

اقا این بازی عجب بازی هست خدایی...من تازه اولاشم ولی اصلا نمیشه ولش کرد...من میدونستم اینطوریه همون 2 سال پیش بازی رو دیسک میخریدم والا.....چه اشتباهی کردم8->

کمی به اونیمیوشا و یکم هم به نینجا گایدن شبیه هست ولی گیم پلی فوق العاده اس واقعا.....دمشون گرم این تیم نینجا همه بازیهاشون عالیه
خوب کاپ هم همون کیکه دیگه
بله این بازی شاهکاره. حالا بری جلو و حس کنی که قوی تر شدب ببین چی میشه.
جزو بهترین های عمر گیمریم هست.
اینو تموم کن آماده شماره دو شو

• Like

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
5-6 نفر از قبر کشیدم بیرون جنگیدم یدونه هم ochoko cup نداد بهم...~X(

چکار میشه کرد راه دیگه برای به دست اوردن ochoko cup هست یا باید انقدر بجنگم تا بلاخره یکی بهم بده؟:-?

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
5-6 نفر از قبر کشیدم بیرون جنگیدم یدونه هم ochoko cup نداد بهم...~X(

چکار میشه کرد راه دیگه برای به دست اوردن ochoko cup هست یا باید انقدر بجنگم تا بلاخره یکی بهم بده؟:-?
مطمعنی نداده. شاید اشتباه میکنی، از 5شش نفر که زدی حداقل باید 2سه تا دراپ میشد.

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
اره والا تو اون قسمت دعوت ویزیتور که میرم مینویسه هیچی ochoko cup ندارید!

ایتمی که به دست اوردنش فقط یه راه تو بازی داره خب باید درصد دراپ شدنش بیشتر باشه قاعدتا...نمیدونم چرا نداد....یدونه لول 8 کشتم 3 تا لول 6 یدونه هم لول 1 ....

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر