NFS Most Wanted 2012 | PS3

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,346
نام
امیر حسین
کسی این بازی رو آنلاین میزنه؟ :-"
برای یکی از تروفی ها نیازمند یاری سبز شما هستیم! :d
Nothing Personal
Takedown a friend in Multiplayer

البته بازی 2 گیگ آپدیت داره :-" اگر کسی آپدیت کرده که خبر بده،اگر هم نه،مزاحم نمیشویم! :d یکی رو توی بازی گیر میارم نفله ـش میکنم :-" :d

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
کسی این بازی رو آنلاین میزنه؟ :-"
برای یکی از تروفی ها نیازمند یاری سبز شما هستیم! :d
Nothing Personal
Takedown a friend in Multiplayer

البته بازی 2 گیگ آپدیت داره :-" اگر کسی آپدیت کرده که خبر بده،اگر هم نه،مزاحم نمیشویم! :d یکی رو توی بازی گیر میارم نفله ـش میکنم :-" :d

آره من هستم
دنبال یکی هم میگردم باهاش بازی کنم همه از PSN رفتن :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,860
نام
مرتضی
صرفا بخاطر تروفی هاش بازیو دانلود کردم وگرنه خیلی خوشم نیومد از بازی و بعید میدونم در اینده هم خوشم بیاد:d
جدا دو گیگ اپدیت داره؟!!:-o مولتیش ارزش این دو گیگ رو داره؟

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
صرفا بخاطر تروفی هاش بازیو دانلود کردم وگرنه خیلی خوشم نیومد از بازی و بعید میدونم در اینده هم خوشم بیاد:d
جدا دو گیگ اپدیت داره؟!!:-o مولتیش ارزش این دو گیگ رو داره؟
این 2 گیگابایت در واقع مربوط میشه به DLC های : TERMINAL VELOCITY-HEROES PACK-LEGEND MOVIE -ULTIMATE PACK
کلهم اطلاعات محتویات DLC ها با این آپدیت نصب میشه و پک های که می خرید،فقط یک UNLOCKER صد کیلوبایتی هست!:d
بعد از این آپدیت یک لوکیشن فرودگاه به نقشه اضافه میشه که راه ورودیش برای کاربرای بدون TERMINAL VELOCITY PACK بسته هست!
من خودم این پک رو خریدم و ویژگی های زیر رو داره:
1-اتومبیل ها:BMW M3-alpha romeo-AUDI-FORD FIESTA-PORSHE CONSPET(طراحی همشون عالی و بهتر از اکثر ماشینای بازی اصلی هست!:| EA خون خوار و پول پرست...)
2-آسفالت مشکی رنگ و لوکیشن شیک و بسیار زیبا که اصلاً کیفیت بصریش با سایر قسمت های نقشه،قابل مقایسه نیست!(EA خون خوار و پول پرست)
3-سه چهار تا تروفی
4-کلی چلنج و بیلبورد و ..
5-از باند فرودگاه می تونید سقف سرعت بوگاتی ویرون رو تجربه کنید!:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر