NFS Most Wanted 2012 | PS3

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
دوستان من یه مشکلی دارم اونم این که هر موقع توی مولتی پلیر وقتی چلنج ها تموم میشه
میخواد امتیاز بده کنسول فیریز میکنه ! یه چند روزی این مدلی شده به همچین مشکلی برنخوردین ؟!

اینترنتم که سرعتش افت می کنه،این طوری میشه.
البته ممکنه با آپدیت های آینده رفع بشه.

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
بازی هیچی کم نداره. گیم پلی عالی.گرافیک خیلی عالی. طراحی محیط واقعا بی نظیر. از موست وانتد 1 هم بهتره. فقط نمی دونم چرا همه چی رو ساختن ولی تبدیل به یه بازی نکردن!! انگار بازی رو فقط مهندس های فنی ساختن و خبری از کارگردان هنری و داستان نبوده!! کاش کارگردان های شیفت میومدند و یه هیجان درست حسابی به گیم پلی بازی می دادند و بعد کارگردان های Run یه داستان درست و حسابی و آخر هم کارگردان های کنترل کیفیت EA هم می ریختند سر بازی و پر می کردند از میان پرده های پر خرج کربن و موست وانتد!!
به نظر من قضیه ی خراب شدن این عنوان از وقتی که تعدادی از سازنده ها بعد از کربن جدا شدند و رفتند سراغ پرو استریت آغاز شد. چون اگه دقت کرده باشید خصوصیات هیجان انگیز کربن و موست وانتد در پرو استریت هست و از اونطرف بعد از کربن از بازی های Black Box حذف شده. اگه درست گفته باشم انگار خصوصیات بازی نصف شده و نصفش تو Black Box مونده!! البته این نظر شخصه و شاید اساسا اشتباه باشه. قضیه ی کریتریون هم که جداست. اون فقط می تونه یه برن اوت خوب بسازه نه NFS.
راستی این بازی شیفت خیلی حال و هوای NFS های قدیم رو داره!! از تیزر اول بازی آدم حال میاد!! ابهت یه NFS رو داره.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
عمرا اون جو Most wanted اولیه رو نداره اصلا خنده داره مقایسه کنیم
اما خیلی عالی کار شده مشکلش اینهکه خیلی کوچیک و محدوده نگفتن یکم چالش بدیم به گیم پلی یکم گسترده باشه...

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
چشم نواز ترین عنوان آرکیدی هست که روی PS3 بازی کردم!
گیم پلی معرکه ای داره که سال هاست در سری های مختلف دنبالش می گشتم و حالا پیداش کردم..
از همون اول قرار نبود که دنباله ی most wanted باشه و صرفاً بازسازی یک عنوان قدیمی به سبک کریتریون بود که از این حیث، بازی بسیار خوش ساختی در این سبک هست.
صحنه های تصادف هم اون قدر حاد نیست که بعضی دوستان خودشون رو به هلاکت رسوندند!:d هر چی هست ، از THE RUN که بدتر نیست!
هر وقت فرصت بشه،مولتی پلیر میزنم، اد کنید شاید قسمت شد کورس بذاریم!:d
PSN ID : jomonj

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
ای بابا!:|
کجایند رانندگان بی ادعا!:d
-------------------------------------------------
پک های جدید بازی که روی استور آمریکا اومده:
  • Booster Pack ($4.99) – Get ahead in Most Wanted’s multiplayer with early access to upgraded versions of the Maserati GranTurismo MC Stradale, Porsche 911 Carrera S, Mercedes Benz SL65 AMG Black Series, Caterham Superlight R500 and Ford F-150 SVT Raptor all in exclusive satin black liveries.
  • Mod Unlock 1 ($2.99) – Get ahead of your friends and rivals with Mod Unlocks. Mod Unlocks mean you’ll instantly own Pro Mods for your favorite Grand Tourer and Sports Cars in both singleplayer and multiplayer. To activate, please ensure you have installed the latest update.
  • Mod Unlock 2 ($2.99) – Get ahead of your friends and rivals with Mod Unlocks. Mod Unlocks mean you’ll instantly own Pro Mods for your favorite Muscle, Track and SUV Cars in both singleplayer and multiplayer. To activate, please ensure you have installed the latest update.
  • Mod Unlock 3 ($2.99) – Get ahead of your friends and rivals with Mod Unlocks. Mod Unlocks mean you’ll instantly own Pro Mods for your favorite Exotic and Everyday Cars in both singleplayer and multiplayer. To activate, please ensure you have installed the latest update.
  • Movie Legends Pack ($9.99) – Always wanted to drive like your favorite action movie stars? Well now you can in five of the world’s hottest cars, from your favorite movies. Master these classics to take on the classic muscle of the Shelby GT500 1967 in an all new Most Wanted List event to access extra rewards and unlocks.
  • NFS Heroes Pack ($9.99) – Take a trip down memory lane in five of Need for Speed’s most famous cars. Drive these cars in new high speed Races and Speed Runs, the perfect test for these Need for Speed throwbacks. Then take on Razor’s famous BMW M3 GTR, in an all new Most Wanted List event and personalize your ride with exciting new liveries.
  • Terminal Velocity Pack ($14.99) – The most extensive pack yet! Introducing a huge new world expansion Hughes International Airport, giving you more opportunity race, jump and drift your way to being Most Wanted. Reach Terminal Velocity with some awesome new cars and milestones, new single player game modes and additional multiplayer speedlists.
  • Deluxe DLC Bundle ($24.99) – This bundle contains 3 packs: Terminal Velocity, Movie Legends & NFS Heroes, as well as access to multiplayer with the Online Pass. Expand your game with Hughes International Airport to play all new events including game modes Drift Attack and Smash & Grab. Equip new mods, sport hot new liveries, and challenge new rivals in 15 new cars.
  • Premium Mod Unlock ($6.99) – Get ahead of your friends and rivals with the Premium Mod Unlock. Premium Mod Unlock means you’ll instantly own Pro Mods for every car in the game in both singleplayer and multiplayer. To activate, please ensure you have installed the latest update.
  • Premium Timesavers Pack ($9.99) – Get ahead of your friends and rivals with the Premium Timesavers Pack (unlock Mod 1, 2, 3 and TimeSaver) . You’ll unlock nearly every car in-game. You’ll also instantly own Pro Mods for every car in both singleplayer and multiplayer. To activate, please ensure you have installed the latest update.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,346
نام
امیر حسین
بخش SP کلا تموم شد، فقط 3تا Security Gate مونده! :| الان من دقیقا برای پیدا کردن این 3تا باید چه خاکی به سرم بریزم؟ :(( کاش توی بازی حداقل مثل بیلبوردها یه نقشه ای چیزی داشت...
---
در کل بازیش خوب بود، ولی من ترجیه میدادم به جای این، یه چیزی مثل Burnout Paradise میدیدم که حداقل وقتی تصادف میکنم،یا کسی رو میکوبونم دیوار،روح و روانم شاد بشه از متلاشی شدن ماشین:-" ااینجا تصادفاش بعضا روی اعصاب بود! :| یه جوری صحنه آهسته نشون میداد که انگار چه تصادف خفنی شده!!! ولی اصلا اتفاق خاصی نمیفتاد :|

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
بخش SP کلا تموم شد، فقط 3تا Security Gate مونده! :| الان من دقیقا برای پیدا کردن این 3تا باید چه خاکی به سرم بریزم؟ :(( کاش توی بازی حداقل مثل بیلبوردها یه نقشه ای چیزی داشت...
---
در کل بازیش خوب بود، ولی من ترجیه میدادم به جای این، یه چیزی مثل Burnout Paradise میدیدم که حداقل وقتی تصادف میکنم،یا کسی رو میکوبونم دیوار،روح و روانم شاد بشه از متلاشی شدن ماشین:-" ااینجا تصادفاش بعضا روی اعصاب بود! :| یه جوری صحنه آهسته نشون میداد که انگار چه تصادف خفنی شده!!! ولی اصلا اتفاق خاصی نمیفتاد :|

منم SP رو تموم کردم ، فقط دو تا Security Gate مونده ، نقشه Security Gate ها تو اینترنت هست ، میتونی بگیری و استفاده کنی ، البته من که با نقشه هم نتونستم اون 2 تا رو پیدا کنم!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,346
نام
امیر حسین
منم SP رو تموم کردم ، فقط دو تا Security Gate مونده ، نقشه Security Gate ها تو اینترنت هست ، میتونی بگیری و استفاده کنی ، البته من که با نقشه هم نتونستم اون 2 تا رو پیدا کنم!
آخه مشکل اینه باید 135 تا رو برم چک کنم، تا شاید پیدا شد! :-" خیلی وقت گیره این حرکت! :-" اونم توی نقشه ای که نمیشه اونقدر روش زوم کرد که دقیقا معلوم بشه کجاست! :d
کلا خیلی دردسر داره پیدا کردنش:((

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
آخه مشکل اینه باید 135 تا رو برم چک کنم، تا شاید پیدا شد! :-" خیلی وقت گیره این حرکت! :-" اونم توی نقشه ای که نمیشه اونقدر روش زوم کرد که دقیقا معلوم بشه کجاست! :d
کلا خیلی دردسر داره پیدا کردنش:((

من از رو بیکاری نقشه رو با paint باز کردم ، هرچی که میرفتم رو خط میزدم :p، ولی بازم همشو رفته بودم :d فک کنم باگ داشت اون دوتا رو نفهمید!

moein111

کاربر سایت
May 3, 2013
4
سلام
تروخدا دستور کامل بازی دونفره رو با تصویر واسه most wanted 2012 بزارید...
کابل شبکه هم داریم...
2تا لپ تاپ میخوایم با هم بازی کنیم ولی اصلا بلد نیستیم...
دهنمون سرویس شد

---------- نوشته در 04:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:16 PM ارسال شده بود ----------

واسه
get 2 crash escapes with impact protection
body equipped
باید چیکار کرد؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر