NFS Most Wanted 2012 | PS3

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
شما و همه اون های دیگه ... : زرشک ! :D

من اولین گیمر ایرانی هستم که نسخه اورجینال بازی رو دانلود و نصب می کنه و آنلاین بازیش می کنه !
اونایی که فیزیکی خریدند بمونن توی آب نمک تا بازی به دستشون برسه ! :D

داداش بچه ها سایت فیزیکی ارجینال رو توی دبی خریدن و بازی کردن....

از اون طرف تا شما دانلود کنی بر و بچ که کنسول کپی خور دارن دارن بازی میکنن!!!

خبر داری که 4.30 کاستوم هم اومده.....(فیکس 3.55 هم اومده)

در آخر هم یعنی چی فخر فروشی میکنید!:punish:

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555

من اولین گیمر ایرانی هستم که نسخه اورجینال بازی رو دانلود و نصب می کنه و آنلاین بازیش می کنه !
حامد جیک جیک نکن این وسط!:d
----------------------------------------
دوستانی که بازی کردند،یک توضیحی بدند!:(
پ.ن:پولش داره جور میشه،شاید خریدمش!>:d<

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,661
نام
hamid
اقا خواهشا بيا يه توضيحاتي بده ببينيم بازيش چقدر قشنگه؟:d

همه چیش عالیه مخصوصا گرافیکش .. بازیش از هر نظر عالیه و هیجانش خیلی بالاست داستان نداره فقط مسابقه و ماشین رانی هست.با هر ماشینی هم که مقام بیارید در مسابقات می تونید اون ماشین رو ارتقا بدبد یه چیز خوب هم داره که گاراج نداره دیگه با فلشهای دسته راحت ماشین عوض می کند ماشین کاستومیز می کنید هر ماشین هم مسابقات خاص خودشو داره .. امروز میخواستم انلاین بزنم دیدم سروراش هنوز راه نیوفتادن ... بازیش کن حتما خیلی عالیه

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد

حومب منم از ريجن يك گرفتم فردامي تونم دانلود كنم و نسخه اوريجينال بازيونصب مي كنم و انلاين بازي مي كنمش در هر صورت افرين بر اقا حامد گل

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
دوستان بازی اومده؟یعنی میشه نسخه اصلیش رو خرید؟بعد رو 3.55 اجرا میشه یا ابدیت میخواد؟کپیش که حتما نیومده؟ترو خدا مارو یاری بدید از کجا بگیرم این بازی رو,تشکر

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
چه جالب ! منم همون موقع ها آنلاین شدم و لینک گرفتم ولی ندیدم آنلاین شده باشی ! :D

4.5 گیگ است. یه دونه Add-on حدود 10 دلاری هم داره به نام Time Saver ، این به چه درد میخوره ؟ توی پک لیمیتد بازی بصورت مجازی است این ؟
موقعي كه من انلاين شدم زده بود ٧/٨ دقيقه پيش ان بودي

اره مثل اينكه كل ماشين هاي بازيرو باز مي كنه و...
نه تو ليميتدي كه من و تو ( پيش خريد كنندگان). داده. فقط بازي و دو تا ماشين و انلاين پس هست تو فيزيكيش هم بايد همينا باشه

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
دوستان من بالاخره دانلودش کردم و نصبش کردم. البته جریان داشت ها ! :D صبح ساعت 6 گذاشتم برای دانلود و رفتم بیرون ...
از 4.5 گیگ روی 36% ارور داده بخاطر قطع و وصلی و من ظهر که برگشتم دوباره ریسام کردم ... :(

بازی اش به نحوه عجیب و غریبی است ! :D
بیشترین موردش مربوط میشه به Real-Time Menu حین بازی که برای Tune-Up , Set Destination , Change Car و ... کاربرد داره ! کلاً همه کارها رو سریعتر کرده ! :D
گیم پلی بازی هم من رو خیلی راضی کرد. البته من از اونایی هستم که یه ماشین ورمیدارن و تا به Heat-Level 6 نرسند بیخیال نمیشن ! :D
لامصب روی لول 6 از این ماشین های ویژه حمل نیروهای ویژه میفتن دنبالت که فوق العاده سنگین هستند. یعنی یه ضربه به ماشین تون بزنه ، ماشین کلاً می پُکد ! :D

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
من فقط میایم تعریفهای شمارو میخونم و حسرت میخورم ... خیلی گرونه توانش ندارم بخرممممممممممممممممممم.... عاشق nfs هستم دارم سعی نمیکنم سرماه یه جوری بودجه اش توی مجلس تعریف کنم که تصویب بشه و من بخرمش:d

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
دوستان یه سوال باید ماشین بخری یا مثل نسخه های قبل میشه از همه ماشین ها Free استفاده کرد ؟
ماشینها همشون ازاد هستند منتها توی نقاط مختلف شهر رها شدن تا شما بری و پیداشون بکنی و کنار هر کدوم که پیدا کردی می ایستی کنارش و دکمه مثلث رو میزنی تا سوییچ بکنی بین اون ماشین و ماشین خودت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر