NFS Most Wanted 2012 | PS3

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
نوب های گرامی(از جمله حامد-مهرداد و..)، شدیداً از این حیث شانس آوردید که من امسال گرفتارم..:d ایشالا سال دیگه طعم دست فرمون منو خواهید چشید!(البته جهت مزاح بود این جمله،فردا شاخ نشید برای من بی نوا!)
من بدبخت که همجا سعی کردم نامردی نکنم و پرچم ایران (فقط ایران) رو با افتخار بالا ببرم نوبم :(.

من از اونجایی خیلی دلم گرفته اصلا دستم به دسته به زور شاید:(، از خیر بازی گذشتم ولی من حتما یه روزی می گیرمش الان که دانشگاه کیسه ما رو خالی کرده :(.

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
بچه ها انصافا اوضاع ما PS3 ارجینال دارها دیدن داره :)=))=))=))
ههممون یه عالمه بازی تو لیست خرید داشتیم که بخریم ولی با این اوضاع پیش اومده حتی اگه 1 دونه =)) رو هم بخریم بازم بدهکار میشیم=))=))
کلا فیلمی شده
دیگه بنظرم PS3 ارجینال ماله از ما بهترون هاست :(
من فقط در 1 صورت میتونم این شاهکار رو همین الان و به هر قیمتی بخرم اونم اینه که خود EA ( نامرد جهان خوار =))) بیاد و این قابلیت کراس بای رو برای این بازی در نظر بگیره که بتونم برای ویتا نسخه مخصوصش رو فری دانلود کنم :)
اون موقع برام ارزش خریدن داره در غیر اینصورت مثل ادمی که از اینور رانده و از اونور مانده میشم و میرم یه نسخه برنر مکس 360 میخرم و با خجالت بازی میکنم =))

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
بچه ها انصافا اوضاع ما PS3 ارجینال دارها دیدن داره :)=))=))=))
ههممون یه عالمه بازی تو لیست خرید داشتیم که بخریم ولی با این اوضاع پیش اومده حتی اگه 1 دونه =)) رو هم بخریم بازم بدهکار میشیم=))=))
کلا فیلمی شده
دیگه بنظرم PS3 ارجینال ماله از ما بهترون هاست :(
من فقط در 1 صورت میتونم این شاهکار رو همین الان و به هر قیمتی بخرم اونم اینه که خود EA ( نامرد جهان خوار =))) بیاد و این قابلیت کراس بای رو برای این بازی در نظر بگیره که بتونم برای ویتا نسخه مخصوصش رو فری دانلود کنم :)
اون موقع برام ارزش خریدن داره در غیر اینصورت مثل ادمی که از اینور رانده و از اونور مانده میشم و میرم یه نسخه برنر مکس 360 میخرم و با خجالت بازی میکنم =))

اكثرا به اين وضع دچار شديم..من آخرين بازيم darksider2 بود كه تونستم 100 بگيرم.قصد داشتم..evil 6...moh...NFS.رو بلافاصله با عرضشون بگيرم كه باوضع موجود دستم به هيچ كومشون نرسيده...:(:d....شيت باكس هم ندارم كه 2 تومني بازي كنم..لنگ در هوا موندم دارم mw3 مولتي خودمو سرگرم ميكنم:d

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
حجم دقیق بازی 4,352 مگه تو استور UK .

و اینم لینک دانلود بازی برای UK :
Code:
[URL]http://zeus.dl.playstation.net/cdn/EP0006/NPEB01042_00/FFFvqobJddFdQKFtnXeSCCLRFIfiZWQIMCZqSpWrdcChIlzEIWfoPPVlYMNyFXCuSXgVoaCFiPtdBsFCYNKtTSoToSZOmFryejigf.pkg?product=008A&country=gb[/URL]

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
انگار تا چند ماه تنها گیمر ایرانی هستم که میتونه پرچم کشورمون روی توی MW 2012 Online بالا نگه داره ! /:)
البته اگر اون علیرضای بازیخور نیاد از روی لج و لجبازی ، بازی رو مثل من بگیره ! البته من همیشه از وجود رقیب استقبال می کنم ، چه برسه که طرف دشمن ِ خونی ات باشه ! >:d<

برای دستگرمی هم که شده دارم مافیا 2 بازی می کنم و ماشین های عتیقه رو قفل هاشون رو هک می کنم و Speed Limit رو Off می کنم می زنم توی جاده هاش ! :x

پ.ن. حالا که پی به هویت وجودی شما بُردم که منتظر بودید تا دو تا امتیاز بد از بازی بیاد و بزنید کُن فَیکون ـش بکنید ،
من ، حامد ، اولین گیمر ایرانی که این بازی رو انجام میده و به عنوان داعیه دار این تاپیک بهتون دستور میدم که اگر بازی رو نگرفتید اینجا پست الکی ندهید
و اذهان عمومی رو متشوّش نکنید !!! باشد که رستگار شوید ...

نشان مخصوص میتی کومان توی حلق ِ همتون ! هار هار هار !!! :d>:)
خيلياي ديگه غير از تو بازيو دارن يا پيش خريد كردن

آخرین ویرایش:

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
یه سوالی واسم پیش اومده
تو gamespot تاریخ عرضه بازی رو زده 30 oct در حالی که الان (29Oct) خیلی از دوستان این بازی رو تهیه کردن و دارن بازی میکنن ، حتی واسه CFW 3.55 هم فیکس شده
چجوری هست قضیه؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,860
نام
مرتضی
یه سوالی واسم پیش اومده
تو gamespot تاریخ عرضه بازی رو زده 30 oct در حالی که الان (29Oct) خیلی از دوستان این بازی رو تهیه کردن و دارن بازی میکنن ، حتی واسه CFW 3.55 هم فیکس شده
چجوری هست قضیه؟

خب بازی لیک شده یجورایی یعنی لو رفته!!

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
شما و همه اون های دیگه ... : زرشک ! :D

من اولین گیمر ایرانی هستم که نسخه اورجینال بازی رو دانلود و نصب می کنه و آنلاین بازیش می کنه !
اونایی که فیزیکی خریدند بمونن توی آب نمک تا بازی به دستشون برسه ! :D

یعنی جر دادین خودتونو تا خرخره ! :d
دوستم دیروز بازی رو گرفت و داره بازی میکنه :p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر