NFS Most Wanted 2012 | PS3

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
مدت هاست یک بازی ریسینگ درست بازی نکردم!
حامد اگر مردی بیا تا کل کل کنیم در بازی؛ان شاء ا..!:d
------------------------------------------------------------------
مرتب از EA ایمیل میاد در مورد بخش مولتی پلیر..
یکسری چلنج های خاص داره به طور گروهی،مثلاً له کردن هم دیگه،جا خالی دادن و برخورد شاخ تو شاخ دوستاتون و از این دست شیرین کاریا!:d
هر کی می خواد بخره،ذره ای تردید نداشته باشه.

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
ايول ايول

مصطفي ايشالاه. هميشه خوش خبر باشي ٤/٤ گيگ تو كدوم استور. تو ريجن يك هيچ چيزي ننوشته راجب حجم !!
من رو ١٠ً گيگ حساب كرده بودم الا خيلي خوشحالم. هوهوووووو

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
بچه ها کسی هنوز خبری درباره کراس بای این عنوان نداره ؟
چون من قصد خرید نسخه PS VITA رو دارم ولی میخوام اگه کراس بای باشه نسخه PS3 رو بخرم که با 1 تیر 2 نشون زده باشم :)
خودتون میدونید با PS3 بازی کردن چقدر لذت بخشه :)

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
پیش خودشون چی فکر میکنن که Cross Buy رو این بازی نباشه ؟
یعنی کسی که تو بدترین شرایط ممکن زندگی هم باشه که اصلا وقت بازی کردن نداشته باشه هیچ وقت 2 بار این همه پول واسه یک بازی نمیده !

حالا Assassin Creed رو بگیم یه حرفی . داستانش و کاراکتر اش فرق داره و این حرفا
اما این یا بازی ای مثل فیفا اصلا معنی نمیده !

اون اوایل خیلی با این Most Wanted ای که میخواد بیاد مشکل داشتم اما الان تو اولین خریدم قرار گرفته :d

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان سلام
هر کسی که اول دیسک بازی رسید دستش یه زحمتی بکشیه و بگه که کد آنلاین داره با نه و اینکه چیزی درباره این که کدی مبنی براینکه بشه نسخه ویتارو هم فری دانلود کرد توش هست یا نه
از دست ما شهرستانی که به دوره :(
چون من میخوام هر جوری شده برای این ویتا NFS MW رو بگیرم ولی اگه کراس بای داشته باشه که دیگه عالی میشه :)و نسخه PS3 رو میخری و ویتا رو FREE دریافت میکنی
تا حالا که اینطور بوده

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
دوستان سلام
هر کسی که اول دیسک بازی رسید دستش یه زحمتی بکشیه و بگه که کد آنلاین داره با نه و اینکه چیزی درباره این که کدی مبنی براینکه بشه نسخه ویتارو هم فری دانلود کرد توش هست یا نه
از دست ما شهرستانی که به دوره :(
چون من میخوام هر جوری شده برای این ویتا NFS MW رو بگیرم ولی اگه کراس بای داشته باشه که دیگه عالی میشه :)و نسخه PS3 رو میخری و ویتا رو FREE دریافت میکنی
تا حالا که اینطور بوده
بازیای EA خون خوار، همشون کد دارند!:d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اولا" EA تا الان فكركنم فقط روي CRYSIS 2 كد نذاشته بود اون هم از دستش در رفته بود گمونم :d
بالاخره به يه نحوري يه كد مي چپونه توي بازي كه مجبور شي يه پولي اِخ كني بياد :d مثل BF:BC2 !
دوما" اين EA ايي كه من مي بينم امكان نداره كراس باي بذاره ! پول بيشتر ميخواد كسب كنه به فكر فروش ويتا و PS3 نيست كه !

سوما"
اينقدر از اين MW جديده بدم مياد كه توش بوي BURNOUT از هر جهتي به مشام ميرسه :d:d:d

پ.ن : انواع كامنت هاي انتقادي و پيشنهادي شما را پذيراييم :d

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
اولا" EA تا الان فكركنم فقط روي CRYSIS 2 كد نذاشته بود اون هم از دستش در رفته بود گمونم :d
بالاخره به يه نحوري يه كد مي چپونه توي بازي كه مجبور شي يه پولي اِخ كني بياد :d مثل BF:BC2 !
دوما" اين EA ايي كه من مي بينم امكان نداره كراس باي بذاره ! پول بيشتر ميخواد كسب كنه به فكر فروش ويتا و PS3 نيست كه !

سوما"
اينقدر از اين MW جديده بدم مياد كه توش بوي BURNOUT از هر جهتي به مشام ميرسه :d:d:d

پ.ن : انواع كامنت هاي انتقادي و پيشنهادي شما را پذيراييم :d

فن های گرامی،به ایشون حمله نکنید! در حال گذراندن دوران نقاهت به خاطر خرید شاهکار سال هستند!:d
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
متاسفانه بخاطر گرونی بازیا و تاریخ انتشار بازی که مصادف میشه با امتحانات میان ترم بنده،از همین جا اعلام می کنم که بازی رو در تابستان 92 و با قیمت دلار29.99 خواهم خرید..:(
نوب های گرامی(از جمله حامد-مهرداد و..)، شدیداً از این حیث شانس آوردید که من امسال گرفتارم..:d ایشالا سال دیگه طعم دست فرمون منو خواهید چشید!(البته جهت مزاح بود این جمله،فردا شاخ نشید برای من بی نوا!)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر