New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

خودشون داخل Inside نوشته بودند که بعد از این قطعی منتظر داشبورد جدید باشید. حتی داخل فروم خود XBox.com همه مبهوت مونده بودند که داشبورد جدید کجاست !

خودشون داخل Inside نوشته بودند که بعد از این قطعی منتظر داشبورد جدید باشید. حتی داخل فروم خود XBox.com همه مبهوت مونده بودند که داشبورد جدید کجاست !
چون داخل خود xbox.com هم ملت مثل شما خبرهارو دقیق دنبال نمی کنن و فقط دنبال دهن همدیگه هستن که ببینن بقیه چی می گن.
Major Nelson خیلی واضح قبل از قطع شدن Live نوشته بوده که این قطعی ربطی به آپدیت و داشبورد جدید نخواهد داشت و فقط برای یسری تعمیرات و آماده سازی Live برای آپدیت اصلی است که احتمالا در November امسال عرضه می شه.
[ltr]As I mentioned earlier in the week, tomorrow (Monday, 9/29/2008) from 12:01 AM PST for up to 24 hours, Xbox Live will be offline for maintenance. As a result, Xbox LIVE and the ‘My Xbox’ section of Xbox.com will be unavailable, and the Xbox forums will be in read only mode (you won’t be able to post.) The remainder of Xbox.com will be available with limited interruptions. When the service returns, you will not have any new features and you will not have the new Xbox experience update. That will happen later this Fall. I will update my Twitter when the service returns.[/ltr]

میگم آقای Lich King شما با اینکه مدیری ولی لحن صحبتات خیلی خیلی برخورنده است. پیشنهاد دوستانه براتون دارم که یکم روی خودتون کار کنید. البته حقیقت ممکنه برای شما تلخ باشه ولی ...

میگم آقای Lich King شما با اینکه مدیری ولی لحن صحبتات خیلی خیلی برخورنده است. پیشنهاد دوستانه براتون دارم که یکم روی خودتون کار کنید. البته حقیقت ممکنه برای شما تلخ باشه ولی ...
اصولاً از آدمایی که چون حرفی برای گفتن ندارن میان این جمله ها رو می نویسن تا شاید خودشونو توجیه کنن در دید دیگران زیاد دیدم.
من در پست قبلیم نه تند صحبت کردم، نه توهین کردم. مشکل اینجاس که حقیقتی رو گفتم که شما انگار بهت برخورده، چون نه شما، اکثراً همینطور هستن که فقط دوست دارن حرف خودشونو بزنن و حرف عامه بیشتر براشون ارزش داره تا حرف منطقی...
اینکه این آپدیت، داشبورد جدید داره حتی در یک سایت معتبر هم نوشته نشده بود، همش حرف هایی هست که اعضای معمولی فروم ها در موردش صحبت کردن. حالا این Inside از کجا اومده خدا می داند فقط.

اصولاً از آدمایی که چون حرفی برای گفتن ندارن میان این جمله ها رو می نویسن تا شاید خودشونو توجیه کنن در دید دیگران زیاد دیدم.
من در پست قبلیم نه تند صحبت کردم، نه توهین کردم. مشکل اینجاس که حقیقتی رو گفتم که شما انگار بهت برخورده، چون نه شما، اکثر ایرانی ها همینطور هستن که فقط دوست دارن حرف خودشونو بزنن و حرف عامه بیشتر براشون ارزش داره تا حرف منطقی...
اینکه این آپدیت، داشبورد جدید داره حتی در یک سایت معتبر هم نوشته نشده بود، همش حرف هایی هست که اعضای معمولی فروم ها در موردش صحبت کردن. حالا این Inside از کجا اومده خدا می داند فقط.

اشکان جان فکر کنم بچه ها این خبر رو دیده بودن که خیلی منتظر همچین چیزی بودن...

Code:
[I]Ok boys and girls, Xbox LIVE is having a scheduled downtime on Monday, September 29 starting at 12:01am Pacific Time. It will be down for 24 hours as we prepare for the cool new stuff coming your way in the new Xbox experience.

Keep checking back for more information on the goodies we have in store for you this holiday.

*To clarify, Xbox LIVE will be down as will those sections on Xbox.com that rely on the service such as "My Xbox". Also, the forums will be viewable but you won't be able to post in them.[/I]

این خبر رو تو XBox-Scene و XBox360-hacks.Com زده بود.البته انتظار هم نمیرفت به این زودی بخواد خبری باشه.
وقتی پارسال نوامبر عرضه شد مطمئنا امسال هم باید حدود همون موقع عرضه بشه... :love:

دوست عزیز من قصد دخالت ندارم و فکر نکنید چون اشکان حرفی زده من دارم دفاع میکنم تو صفحه قبل هم پستی دادم که میتونید ببینید --ایشون گفته اونجا هم دهن بینن و به شما بر خورده ؟؟؟؟ دوست عزیز مسئله اینه که دقیق به اخبار نگاه نمیکنید چون به وضوح گفته بودن که برایه آماده سازیه سرور دسترسی به لایو قطع میشه و چون کاربر ها بابت لایو پول میدن و اونجا برایه مشتری احترام قائل هستن گفتن که برایه آماده سازی برایه آپدیت جدید این قطعی صورت میگیره شما خودت یه کم فکر کن ببین چون تو فروم xbox.com یه عده مثل شما میان هی میگن خبری نبود---سرکار بودیم--آپدیتی در کار نبود. اینا دلیل میشه شما بیای اینطوری صحبت کنی ؟من که مدیر نیستم مثل شما کاربر عادی هستم .انشاله که دیگه بهت برنخوره consol جان تو اون متنی که نوشتی هم به هیچ وجه نگفته که آپدیت میخواد بیاد --خوب بود یکی متن رو درست ترجمه میکرد که دوستان به اشتباه نمیافتادن البته یه عده بدشون نمیاد عمدا به اشتباه بیوفتن:d:d موفق باشید

دوست عزیز من قصد دخالت ندارم و فکر نکنید چون اشکان حرفی زده من دارم دفاع میکنم تو صفحه قبل هم پستی دادم که میتونید ببینید --ایشون گفته اونجا هم دهن بینن و به شما بر خورده ؟؟؟؟ دوست عزیز مسئله اینه که دقیق به اخبار نگاه نمیکنید چون به وضوح گفته بودن که برایه آماده سازیه سرور دسترسی به لایو قطع میشه و چون کاربر ها بابت لایو پول میدن و اونجا برایه مشتری احترام قائل هستن گفتن که برایه آماده سازی برایه آپدیت جدید این قطعی صورت میگیره شما خودت یه کم فکر کن ببین چون تو فروم xbox.com یه عده مثل شما میان هی میگن خبری نبود---سرکار بودیم--آپدیتی در کار نبود. اینا دلیل میشه شما بیای اینطوری صحبت کنی ؟من که مدیر نیستم مثل شما کاربر عادی هستم .انشاله که دیگه بهت برنخوره consol جان تو اون متنی که نوشتی هم به هیچ وجه نگفته که آپدیت میخواد بیاد --خوب بود یکی متن رو درست ترجمه میکرد که دوستان به اشتباه نمیافتادن البته یه عده بدشون نمیاد عمدا به اشتباه بیوفتن:d:d موفق باشید

جناب پرفسور من نگفتم آپدیت می خواد بیاد.گفتم خیلی ها این متن رو خوندن که منتظر بودن.توجه کنی اون متن رو من ننوشتم.از اون سایت هایی که اسم بردم کپی شده تو تگ Code.
در ضمن شما Console رو Consol ننویس نیاز نیست به فکر این متن باشی...

خبر خوب

یک فلش در باره نحوه عملکرد سیستم experience (یا همون داشبورد جدید به قول خودمون) میتونین از طریق لینکی که به ایمیلتون ارسال شده اونو تجربه کنین

اینم از تصاویر که به ایمیل کاربران XBox Live میاد.البته 2 قسمتی شد عکس...

2w58z06.jpg

a3f638.jpg

راهنمایی شبیه ساز اکسپرینش

این فقط یک عکس نیست و شما میتونین با استفاده از فلش های سمت چپ منو ها رو عوض کنید و بین اونها بگردید
به هر حال اینم غنیمته دیگه!نیست؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or