new Nintendo 3DS

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام ، میخواستم بدون ایا nwe3ds از کارت های R4 پشتیبانی میکنه ؟و اینکه اگر بلی از چه نوع یا چه ورژنی .من فقدر R4را برای اجرای بازی های دی اس و گیم بوی ادونس میخوام ، ممنون میشم اگر راهنمایی کنید و حتی بگید از کجا میتونم تهیه کنم .
فقط این مدلها پشتیبانی میکنند: ---
Code:
http://www.r4wood.com/categories/For-3DS-%28XL-LL-new%29-2DS-to-10.3/

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
الان 3ds چی باید خرید که همه ی بازی ها هم اجرا کنه از همه کلا بهتر باشه؟

الان تقریبا کلیه 3ds ها هک میشه (آکبند) اما بعضی هاشون هکشون خطرناک تره مثل >> 3ds هایی که بالای 9.2 هست فریمورشون >> برای هکشون نیازه دانگرید بشند و بعد عملیات هک و دانگریدشون خطرناک میتونه باشه . (باید زیر 10.3 باشند برای این روش هک و دانگرید)
3ds های new بهترین نوع تری دی اس هستند در اصل اما خوب گرونترم هستند و هم هک اکثرشون خطرناک میتونه باشه (اگه 9.2 باشه فریمورشون خطرناک نیست خیلی هکشون)
3ds های قدیمی یعنی 3ds , 3ds xl که فریمورش زیر 9.2 هست هم هکشون چندان خطرناک نیست و برای هکشون احتمالا نیاز به یک کارت آبی گیت وی یا کارت آر 4 مخصوص تری دی اس میشه (برای این تری دی اس ها فکر کنم بین 4 به بالا تا 9.2 روش هکشون پیچیده نی خیلی) (نظر من فریمور 4.5 یا مثلا 4.3 خیلی خوبه برای هک تری دی اس های قدیمی)

یک روش خیلی آسون با حدود 350 تومن هزینه با خرید کارت sky 3ds هم هست که تا 10.5 روی هر کنسولی 3ds ی جواب میده و بازی کپی رو اکثرش رو میاره

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
الان تقریبا کلیه 3ds ها هک میشه (آکبند) اما بعضی هاشون هکشون خطرناک تره مثل >> 3ds هایی که بالای 9.2 هست فریمورشون >> برای هکشون نیازه دانگرید بشند و بعد عملیات هک و دانگریدشون خطرناک میتونه باشه . (باید زیر 10.3 باشند برای این روش هک و دانگرید)
3ds های new بهترین نوع تری دی اس هستند در اصل اما خوب گرونترم هستند و هم هک اکثرشون خطرناک میتونه باشه (اگه 9.2 باشه فریمورشون خطرناک نیست خیلی هکشون)
3ds های قدیمی یعنی 3ds , 3ds xl که فریمورش زیر 9.2 هست هم هکشون چندان خطرناک نیست و برای هکشون احتمالا نیاز به یک کارت آبی گیت وی یا کارت آر 4 مخصوص تری دی اس میشه (برای این تری دی اس ها فکر کنم بین 4 به بالا تا 9.2 روش هکشون پیچیده نی خیلی) (نظر من فریمور 4.5 یا مثلا 4.3 خیلی خوبه برای هک تری دی اس های قدیمی)

یک روش خیلی آسون با حدود 350 تومن هزینه با خرید کارت sky 3ds هم هست که تا 10.5 روی هر کنسولی 3ds ی جواب میده و بازی کپی رو اکثرش رو میاره

پس می گن sky 3ds به درد نمی خوره اپدیت براش نمیاد؟ اگه 5 تا 10 از تا از بهترین بازی هاش غیر rgp بهم بگید عالی می شه

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
یه سوال من 3dsمعمولی دارم به نظرتون بفروشم نیو بخرم یا فعلا نه؟
بازی هم یه تری دی لند ماریو بازی کردم کلا ورژنش پایینه

Sent from my ASUS_Z00ED using Tapatalk

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
یه سوال من 3dsمعمولی دارم به نظرتون بفروشم نیو بخرم یا فعلا نه؟
بازی هم یه تری دی لند ماریو بازی کردم کلا ورژنش پایینه

Sent from my ASUS_Z00ED using Tapatalk
به نظر من خیر. فعلا دلیل مهمی وجود نداره برای آپگرید.

Sent from my iPad using Tapatalk

MazyR

کاربر سایت
Apr 24, 2015
10
سلام دوستان
من قبلن 3دی اس ایکس ال قدیمی داشتم ولی پارسال فروختمش و الان میخوام یه دونه نیو 3 دی اس بخرم.
ممنون میشم به چند تا از سوال هام جواب بدین؟
1- الان قیمت آکبند و دست دوم نیو 3دی اس و نیو 3دی اس ایکس ال حدود چنده ؟
2- الان اگه بخوام آکبند بخرم واسه این که بتونم کپی نرم افزاریش بکنم باید چه ورژنی باشه؟
3- الان کپی نرم افزاری جوابگو هست واسه مولتی رام ( انلاین بازی کردن برام مهم نیست ) یا باز هم باید گیت وی بخرم؟
4- اگه کسی فروشگاه اینترنتی ( یا شخصی که توی تهران میفروشه ) واسه فروش نیو 3دی اس ایکس ال سراغ داره بی زحمت پی ام بده .

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
سلام دوستان
من قبلن 3دی اس ایکس ال قدیمی داشتم ولی پارسال فروختمش و الان میخوام یه دونه نیو 3 دی اس بخرم.
ممنون میشم به چند تا از سوال هام جواب بدین؟
1- الان قیمت آکبند و دست دوم نیو 3دی اس و نیو 3دی اس ایکس ال حدود چنده ؟
2- الان اگه بخوام آکبند بخرم واسه این که بتونم کپی نرم افزاریش بکنم باید چه ورژنی باشه؟
3- الان کپی نرم افزاری جوابگو هست واسه مولتی رام ( انلاین بازی کردن برام مهم نیست ) یا باز هم باید گیت وی بخرم؟
4- اگه کسی فروشگاه اینترنتی ( یا شخصی که توی تهران میفروشه ) واسه فروش نیو 3دی اس ایکس ال سراغ داره بی زحمت پی ام بده .

۱- n3ds xl نهصد تومنه. N3ds عادی تو آمریکا و امارات عرضه نشده، پس تو ایران هم نیست. میتونی سفارش بدی از اروپا بیارن که در میاد ۸۵۰ تومن
۲- تا وقتی زیر 10.3 باشه مشکلی نیست. البته انگار میشه بالای 10.3 هم دانگرید کرد.
آکبندها با ورژن 9.0 میان.
۳-جوابگو هست، ولی نظر شخصی من اینه که اگر گیت وی داشته باشید کلا همه چی ساده تر میشه.
۴- dcinpc میاره، ولی فعلا تموم کرده.

• Like
Reactions: MazyR

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
۱- n3ds xl نهصد تومنه. N3ds عادی تو آمریکا و امارات عرضه نشده، پس تو ایران هم نیست. میتونی سفارش بدی از اروپا بیارن که در میاد ۸۵۰ تومن
۲- تا وقتی زیر 10.3 باشه مشکلی نیست. البته انگار میشه بالای 10.3 هم دانگرید کرد.
آکبندها با ورژن 9.0 میان.
۳-جوابگو هست، ولی نظر شخصی من اینه که اگر گیت وی داشته باشید کلا همه چی ساده تر میشه.
۴- dcinpc میاره، ولی فعلا تموم کرده.

جناب کامکار الان بیشتر New 3DS هایی که میاد بالای 9.2 هست
خود من 6 ماه پیش گرفتم 9.5 بود
گیت وی هم با اینکه خبر داده تا 10.3 رو قصد داره هک کنه خبری نیست
در نتیجه فعلاً دو تا گزینه هست؛ اسکای یا دانگرید
اسکای هزینه اش بالاست ولی راحته
دانگرید هزینه اش پایینه ولی ریسکیه

• Like
Reactions: MazyR

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
جناب کامکار الان بیشتر New 3DS هایی که میاد بالای 9.2 هست
خود من 6 ماه پیش گرفتم 9.5 بود
گیت وی هم با اینکه خبر داده تا 10.3 رو قصد داره هک کنه خبری نیست
در نتیجه فعلاً دو تا گزینه هست؛ اسکای یا دانگرید
اسکای هزینه اش بالاست ولی راحته
دانگرید هزینه اش پایینه ولی ریسکیه

مطمئنی؟ من یه new 3ds از آمازون آلمان گرفتم، وقتی رسید دستم رو ۹ بود. بعد یه گیت وی دست دوم خریدم ۱۳۰ تومن و الان استفاده میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر