NeverWinter Night 2

سلام

میدونم زمان زیادی تا انتشار این بازی مونده.ولی به قول اقا عماد حیفه توی بازی سنتر از این بازی شاهکار بگذریم.

آخرین کار استودیوی Obsidian که این بازی دومین بازیش محسوب میشه.حالا میخواد با تغییر نما در دوربین و استفاده از دوربین در نمای پرسپکتیو حالی به همه RPG باز ها بده.

تا حالا از بازی حدود 20 تا شات منتشر شده و 2 تا تریلر.

سایت بازی هم راه افتاده.

اینم سایت بازی :

سایت رسمی بازی

این آخرین مصاحبه عوامل بازی هستش که تا حدودی دارن با بازی Oblivion کل میندازن.

سعی میکنم بازم مثل تاپیک Oblivion در مورد بازی و کرکتر ها و نکات بازی مطالبی رو بنویسم.

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
لینک تورنتش اومده
http://www.bitenova.nl/cat/4/0/

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا چکار کنیم با این همه rpg :eek:

سلــــــــــــــــــــام

It is FAKE

I am Sure.

بهتر بود حداقل توی اون لینک رو یه نگاه میکردین.

قرار نیست با این همه بازی کاری بکنیم.خب بازی میکنیم میره دیگه.

خداحافـــــــــــــظ

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
سلــــــــــــــــــــام

It is FAKE

I am Sure.

بهتر بود حداقل توی اون لینک رو یه نگاه میکردین.

قرار نیست با این همه بازی کاری بکنیم.خب بازی میکنیم میره دیگه.

خداحافـــــــــــــظ

من adsl نداشتم که دانش کنم که توشو ببینم
:-"

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
من adsl نداشتم که دانش کنم که توشو ببینم
:-"

ُسلـــــــــــــــــــــــــام

عزیز دلم منم دانلودش نکردم که.فقط کافیه توی اون لینک رو نگاه کنی.توش نوشته it Is Fake.

مگه من سرعت جت دارم که اون حجم رو در عرض 10 ساعت داناود کنم.نه.فقط کافی هستش توی اون لینک رو ببنی.

همین.

خداحافــــــــــــــــظ

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلـــــــــــــــــــــــام

تورنت این بازی اومده و 5 سایت به این بازی نمره هاشونو دادن.از همه مهم تر این GS که تازگیا سرش دعوا شده و همه داشتن میگفتن این درست همیگه اون اشتباه میگه.من کلا در این جور مسائل وارد بحث نمیشم.ترجیح میدم بازی کنم و بعد ببینم دنیا دسته کیه.

خب این بازی از GS نمره 8.6 گرفته.خوب به نظر من که نمره خوبیه.

تقریبا همون مشکلی که Obsidian با گرافیک بازی SWKoOR:the Sith Lord داشت توی این بازی هم هست.یعنی گرافیک پایین.بازی از نقطه نظر گرافیکی نمره 6 رو از GS گرفته.نمره گرافیک این بازی رو با بازی SW مقایسه کنین.نمیدونم چرا وقتی Obsidian داره از موتور BioWare استفاده میکنه نمیتونه از تمام قدرت گرافیکی این موتور سود ببره.و کاری که BioWare در شماره اول SW داد از نظر گرافیکی زمین تا اسمون با SW که Obsidian داد فرق میکنه.البته فعلا بحث GamePlay رو نکردما.

این نمره بازی SW از تیم Obsidian,.ببینین هر دو بازی گرافیک 6 گرفته.!!!!!!!!!!!!!

ولی از نظر Value هر دو شماره عالی بودن.که البته توی این بازی ها داستان و گیم پلی هست که میتونه بیشتر palyer رو جذب کنه.همون نکته ای که در بازی NWN2 رعایت شده.

این جوی که GS گفته این بازی از نظر داستان عالی به نظر می رسه.و شما رو 50 ساعت سر جاتون میخ کوب میکنه.و باز هم مثل شماره اول NWN این بازی هم از ToolSet بسیار خوبی برای خلق محیط مورد نظرتون بهره میبره.از نظر موسیقی و صدا گذاری از بازی تعریف شده. و سیسنم دیالوگ های بازی و فعال بودن اون هم خوب کارشده.

اما نکات بد بازی: AI در کار های Co-Op خوب نیست.و دوربین بد و البته ....

خب باید منتظر این کار Obsidian باشیم.

خداحافـــــــــــــظ

آخرین ویرایش:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
خبر های بدی میرسه!کسی با این سیستم:

Nov 2, 2006 12:19 am PT
Intel® Core™ 2 Duo E6400 processor (2.13GHz, 1066MHz, 2MB cache)
2048MB Dual Channel DDR2 533MHz,
512MB nVidia™ GeForce 7900GTX graphics card,
128MB Ageia™ PhysX™ PCI Card
داره از فریم بازی میناله!میگه وقتی حتی رو Quality نرمال اجرا میکنه،فریم حداکثر به 10 میرسه!امیدوارم مشکل از خودش باشه!

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
خبر های بدی میرسه!کسی با این سیستم:

Nov 2, 2006 12:19 am PT
Intel® Core™ 2 Duo E6400 processor (2.13GHz, 1066MHz, 2MB cache)
2048MB Dual Channel DDR2 533MHz,
512MB nVidia™ GeForce 7900GTX graphics card,
128MB Ageia™ PhysX™ PCI Card
داره از فریم بازی میناله!میگه وقتی حتی رو Quality نرمال اجرا میکنه،فریم حداکثر به 10 میرسه!امیدوارم مشکل از خودش باشه!

نه عماد جان این خبری که دادی کاملا درسته.اگه توی GS هم بخونی اونا هم شدیدا از FR بازی نالیدن.این خبر متاسفانه درسته و کاریش نمیشه کرد.البته باید منتظر پچی برای این بازی باشیم.این نظر منه.

خبر دردناکیه.ولی کاملا صحت داره.متاسفــــــــــــانه. اخ قلبم درد گرفت.:(( :(( :((

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان

تورنت این بازی اومده و 5 سایت به این بازی نمره هاشونو دادن.از همه مهم تر این GS که تازگیا سرش دعوا شده و همه داشتن میگفتن این درست همیگه اون اشتباه میگه.من کلا در این جور مسائل وارد بحث نمیشم.ترجیح میدم بازی کنم و بعد ببینم دنیا دسته کیه.

خب این بازی از GS نمره 8.6 گرفته.خوب به نظر من که نمره خوبیه.

خوب دیگه با توجه به نمره این بازی و اینکه گیم پلی 8 و گرافیک 6 گرفته فکر کنم دیگه تکلیف بهترین rpg سال هم تعیین شد و همانطور که می شد پیش بینی کرد همون oblivion هست. ولی باید حتما این بازی رو هم امتحان کرد.

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
خوب دیگه با توجه به نمره این بازی و اینکه گیم پلی 8 و گرافیک 6 گرفته فکر کنم دیگه تکلیف بهترین rpg سال هم تعیین شد و همانطور که می شد پیش بینی کرد همون oblivion هست. ولی باید حتما این بازی رو هم امتحان کرد.

سلــــــــــــــــام

به خودم اجازه نمیدم روی حرف اشکان عزیز حرف بزنم.و نمیخوام بحث کنم که نه اون بهتره به این دلایل و این بهتره به این دلایل.

ولی خاطره ای که با بازی NWN دارم و خواهم داشت و Race ها و SubRace ها و محیط بازی و تمام نکاتی که باعث شد این بازی NWN بهترین بازی اون سال بشه و روش لول آپ شدن NWN اون رو نمیشه به خیلی بازی ها مقایسه کرد.ولی در خوب بودن Oblivion هیچ شکی نیست.شدیدا منتظراین بازی هستم .شما هم باشین.ضرر نمیکنین.

خداحافظ

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
به خودم اجازه نمیدم روی حرف اشکان عزیز حرف بزنم
این حرفا چیه بابا!:-"
ولی خاطره ای که با بازی NWN دارم و خواهم داشت و Race ها و SubRace ها و محیط بازی و تمام نکاتی که باعث شد این بازی NWN بهترین بازی اون سال بشه و روش لول آپ شدن NWN اون رو نمیشه به خیلی بازی ها مقایسه کرد.ولی در خوب بودن Oblivion هیچ شکی نیست.شدیدا منتظراین بازی هستم .شما هم باشین.ضرر نمیکنین.
البته اینو بگم که من منظورم اصلا این نبود که nwn بازی خوبی نیست. خود من واقعا از شماره 1ش لذت بردم و جز معدود rpg هایی بود که انقدر سرش حول زدم که نفهمیدم چجوری تموم شد! ولی در کل من oblivion رو کلی گفتم چون با این نمره هایی که از سایت ها این بازی گرفته قطعا چه ما ازش خوشمون اودمه باشه و چه نیومده باشه اول خواهد شد. البته من که خیلی حال کردم:love:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
البته من نقدشو خوندم.
جز گرافیکش،که اونم گفته بیشتر تو زوم معلوم میشه،مخصوصا وقتی میخواین با یکی صحبت کنین،دوربین میاد نزدیک چاله چوله ها رو نشون میده!
ولی در مورد گیم پلی،یه اشکال گنده از دوربین گرفته،یه اشکال کوچیک هم هوش مصنوعی،اونم فقط وقتی تو جاهای تنگ Dungeon ها هستین.
از نکات مثبتشم یکی اینه که میگه کاملا خودتونو توی دنیای بازی احساس میکنین،که واسه خود من خیلی اهمیت داره،یعنی گفته که فکر نمیکنین یه قهرمانی هستین که از نا کجا اومده،همه چی رو حل کنه و دوباره به نا کجا بره.
یکی داستان عالیشو گفته!
یکی این که میتونین هر کدوم از همراهاتونو به عنوان شخصیت اصلی باهاش بازی کنین،یعنی اگه یه اکیپ از کلاس های مختلف داشته باشین،میتونین تو یه دور بازی کردن،با چنتا کلاش مختلف بازی کنین.
یکی اینکه میتونین بازی رو Pause کنین،واسه هر کدوم از شخیصت ها تا 5 تا عمل رو پشت سر هم بچینین،بعد ولشون کنین ببینین چیکار میکنن واستون!(که مشکل هوش مصنوعی رو پوشش میده)یا هم میتونین ولشون کنین تا با هوش مصنوعیشون خودشون کارشونو بکنن(که فقط تو محیطای گل و گشاد جواب میده!)گموزیک و کلا صداش رو خیلی تعریف کرده.
مولتی پلیر(من آخرش نفهمیدم این مولتیه یا مالتی!)هم خیلی تعریف کرده.
Toolset هم که شاهکاره گویا.
بعد گفته واثعا تاثیر خودتونو حس میکنین،مثلا موقع صحبت کردن اگه به یکی بگین ریختم از حالت بهم میخوره در جا دعواتون میشه،ولی بعضی وقتا به تدریج طرف کرمشو میریزه!بعضی وقتا یکی از اعضای تیمتون یه پیشنهادی میده،اگه چند بار به پیشنهاداش عمل نکنین،باهاتون چپ میفته،کمکتون نمیکنه،و بعدا شاید بهتون حمله هم بکنه!
یه مشکل دیگه هم اینه که نسبت به Performance و Quality که میده،سیستم یکم بالاتری میخواد.
در ضمن اون مشکلی که اون بالا گفتم گویا به خاطر اینه که با CPU های Dual Core مشکل داره.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
امتیاز خیلی کمی گرفت اینم مشکل فریم ریت که تو هر جا دارن میگن ولی خیلی ناراحت شدم به هر چی دل بستیم کم شد اون از دارک مسیا اینو از نوروینتر
امسال یا Oblivion یا FFXII یا Blue Dragin بهترین هستن

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
سلــــــــــــــــام

به خودم اجازه نمیدم روی حرف اشکان عزیز حرف بزنم.و نمیخوام بحث کنم که نه اون بهتره به این دلایل و این بهتره به این دلایل.

خداحافظ

منم با محمدرضا جان موافقم، گرچه برای من یکی هیچ بازی RPG ئی خاطره انگیز تر از Divine Divinity نبوده و نیست. NwN هم برای جایگاه بسیار ویژه تری رو نسبت به باقی بازیهای این سبک داره. Oblivion گرچه بازیه بزرگیه... اما برای من بقدر NwN جذاب نبود.

I'm come from the world that's forgotten long ago, The Forgotten realms!!

یادش بخیر حتی یه زمانی داشتم یه داستان مینوشتم که در این دنا اتفاق می افتاد :( ...

پ.ن: استاد من بشدت منتظر خبرهای خوش شمام :love:

آخرین ویرایش:

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
ببخشین یک سوال یکم عجیب:-" :-" :-" من توی دمویی که در نمایشگاه ای 3 دیدم دیدم که کسی که بازی میکنه بیشتر حرکاتش با موس هست حالا سوال من اینه که سیستم حرکتی بازی چجوری مثل گوتیک 3 یا مثل بازیSWKoOR:the Sith Lord یا اینکه شبیه پارادایس(که فقط از موس استفاده میشد) ...موفق باشید:cheesygri :cheesygri :cheesygri

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
ببخشین شما فکر می کنین با سیستم من چجوری اجرا بشه؟
My System:
Cpu:P4 3.2Gh (LGA-HT,64-bit. 2MB cache)
Ram:2x 1024 DDR2 (kingstone.Dual channel)
VGA:Geforce 7900GTX (512MB Ram.DDR3,256 bit)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
ببخشین یک سوال یکم عجیب:-" :-" :-" من توی دمویی که در نمایشگاه ای 3 دیدم دیدم که کسی که بازی میکنه بیشتر حرکاتش با موس هست حالا سوال من اینه که سیستم حرکتی بازی چجوری مثل گوتیک 3 یا مثل بازیSWKoOR:the Sith Lord یا اینکه شبیه پارادایس(که فقط از موس استفاده میشد) ...موفق باشید:cheesygri :cheesygri :cheesygri

آره با Gothic خیلی فرق میکنه بیشتر مثل Dungeon Siege روی Mouse ـه از کلیدهای دیگه بیشتر بعنوان شرتکات استفاده میشه. برای فهمیدن اینکه سیستمت جوابگو هست برو به سایت SRL

خودت ببین. :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر