Neo:The World End with You

Neo:The World Ends with You​

2 (2).jpg

داستان

بازی با دعوت فرت از ریندو برای دیدنش در ساختمان 104 شروع میشود, هر چند مدتی نمیگذرد که انها (Reaper Pins) را پیدا میکنند و در Scramble Crossing با نبردی روبرو میشوند. این منجربه این میشوند این دو وارد بازی به نام بازی Reapers شوند. بازی در UG (Underground) انجام میشود, یه بعد دیگر که شباهت زیادی به دنیای واقعی دارد. بازیکنان در این جا تیم های خودشون رو تشکیل میدهند و باید ماموریت هایی که توسط گیم مستر بازی یعنی Shiba مشخص شده اند رو به پایان برسونند , ماموریت های این بازی از حل پازل ها شروع میشود تا شکست دشمنانی که به نام Noise شناخته میشوند , تیم ها ممکن هست حتی با تیم های دیگه برای کنترل شیوبا وارد مبارزه بشن. ریندو و فرت با دختر جوانی به نام ناگی و مرد جوانی به نام شو مینامیموتو اشنا میشوند و این چهار نفر گروه خودشون به نام Wicked Twisters رو تشکیل میدن.

این بازی فقط برای ۷ روز طول میکشد. گفته میشود تیمی که بیشترین امتیاز رو کسب کند هر ارزویی که داشته باشند براورده خواهد شد و تیم بدشانسی که برنده نشود از دنیا محو میشود و خواهد مرد. ایا ریندو و اعضای دیگر Wicked Twisters میتوانند با متحد شدن با هم بقیه تیم ها رو در راه بقاء خودشون شکست دهند؟

معرفی کل شخصیت های بازی

تیم (Wicked Twisters )

تیمی که از چهار نفر تشکیل شده است. اسم تیم رو فرت از روی محبوبترین باند موسیقی ایش گذاشته

تیم (Ruinbringers)
تیم مرموزی که فعلا چیز زیادی در مورد انها معلوم نیست به جز اینکه به قویترین تیم معروف هستن

تیم (Deep Rivers Society)
تیم دیگه که روش برد انها در این بازی محتاط بودن است

تیم (Variabeauties)
تیمی که شیک پوش هستن و به مد اهمیت میدن.رهبر انها کانون هست

تیم (Purehearts)
----------------------------

ریپرهای بازی

Shinjuku Reapers

Shibuya Reapers

تریلر ها

معرفی بازی
3.JPG
تریلر کامل گیم پلی
1.JPG
اپنینگ بازی
2.JPG

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
خوب دمو رو گرفتم ( 2GB ) ، روز اول داستان رو پوشش میداد... روز دوم خواست شروع بشه خاموش کردم(بسی خسته بودم:-" ) ولی بعید میدونم جلو بره دیگه :-"

گیم پلی و دنیای بازی همون حس قبل رو داره...
البته از یک طرفایی هم شدیدا حس پرسونا5 رو میده :-" (شاید همین که سرشون تو گوشیه و در حال چتن:-" ، البته کلا شماره قبلی و این و پرسونا5 همشون تو یک منطقه هستن هم بی تاثیر نیست:-" )

غیر از گرافیک که در مقابل بازی های موبایل هم شکست میخوره:-" ، از بقیه موارد راضی بودم:D
کاراکترها رو دوست داشتم :x

و به امید تخفیف 50% هرچه سریعتر بعد از اومدنش:))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,379
نام
محمد
حوصله ندارم اسکرین شات رو انتقال بدم، ولی اینو با موبایل گرفته بودم.‌ و حیفه اینجا نزارم:D

یه دلیل بیارید من عاشق بازی و این کاراکتر نشم:-"

View attachment 215286
خطر مبتلا بودن به کرونا، ماسک صورت رو نگرفته!:D

• Like
Reactions: ShahryR and Z-fan

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
Square Enix Says NEO TWEWY Sales 'Underperformed'

خب این ای پی هم همینجا داستانش تموم میشه

بازی ای که تو e3 کلا 8 ثانیه تریلر داشت اونم تو نمایش ژاپنی نیتندو مثل اینکه نتونست خوب بفروشه

بازی اصلا مارکتینگ نداشت تو اون e3 اومدن 40 دقیقه صرف نمایش بازیهای استدیو های غربی شون و مارول گذاشتن ولی این بازی کلا یه تریلر 8 ثانیه ای داشت بعد انتظار داشتن بیاد بفروشه مشکل اینجاست اینا انتظار معجزه ای مثل Automata داشتن ولی بدون اون تبلیغات

چیزی که بیشتر از همه ادمو اذیت میکنه حماقت بیش از حد اسکوئر که هنوز هم گیر داده به این انحصاری های احمقانه اش با شرکت ها بازی چرا نباید رو استیم عرضه میشد؟ یه پولی که از اپیک گرفتن اینقدر ارزش داشت فروش بازی رو به *نا بدن؟ کی اینا از این حماقتشون دست بر میدارن

به شدت ناراحتم حیف این ای پی

امیدوارم یه روز همین تیم بتونه یه بازی دیگه بسازه

View attachment asusabaa1 on Twitter- -sad day https-__t.co_UtIWMLEXRl- _ Twitter.mp4

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
تو سایت فکر کنم کلا فقط من و تو و نهایت یکی دو نفر دیگه اصلا اینو میشناختیم یا دموش رو زدیم ... یا خریدید:-" (در انتظار تخفیف خوب :( )

تبلیغات و اینا فاجعهههه بود!
و البته خدایی با هر متر و معیاری حتی اگر به خاطر سوئیچ بوده باشه هم، بازی از نظر تکنیکی خدایی فاجعه بود!
یعنی نمیشه به غیر فن بازی پیشنهادش بدی و نگه آخه بازی با گرافیک عهد عتیق؟ :| (تک همون دمو ماشین ها رو فقط بنگرید...سوژه تروله قشنگ:| )

کلا بدون هیجگونه سرمایه گذاری نه رو ساخت و نه تبلیغات، انتظار خفن دارن!

در کل هم غیر از FF VII R فکر کنم اسکوئر برای تماااااااااااام بازی هاش این نسل گفته از حد انتظارمون پایین تر بوده فروش! :| ( و البته FF XIV و احتمالا DQ XI :-" )
بخش زیادیشم تقصیر خودشونه:|

اون GOTGشون هم که خیلی ها تعریفش میکنند قشنگ فدای اونجرز شد ،تریلرها هم برعکس چیزایی که ملت میگن یه فاجعه تمام عیار بودن :| و تبلیغ برای کار مارولی که الان مدیا رو گرفتن خیلی خیلی بد بوده،:|

اونجرز هم که مشخصه جای ساپورت درست و زنده کردنش، کلا 4نفر گذاشتن برای ساپورتش واقعا:)) پیش خودشون چی فکر میکنند که به این فجایعی که دارن میدن میگن بازی GAAS ! اونم 60$ی!
یه نگاه کنند یه شرکت چینی فقط با سابقه چن تا بازی موبایل، چجوری گنشین ایمپکت رو ساپورت میکنه و هر 40روز چه محتوایی میده!
بعد خودشون :|

خوبه اینا FF XIV داشتن و حداقل باید شعورشون برسه ساپورت یعنی چی! :| (و جالبه همون FF XIV هم لانچش یه اتفاق فاجعه بوده و تونستن نه تنها برگردونند که موفق ترین MMO چند سال اخیر بشه:| )

خلاصه...اسکوئر خره:|

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
خوب بالاخره بازی رو گرفتم:-" دانلود هم شده و آماده ی شروع‌.‌‌..

ولی دیگه گفتم ایندفعه واقعا بشینم پای شماره قبل و تمومش کنم:D

در حال بازی بودم که میدیدم عجبا! من این همه pin (ابیلیتی) دارم که زده evolve میشن! ولی حسش رو ندارن و نمیشن! چرا واقعا؟
دیگه دیدم تعداد انقدر زیاده، بالاخره سرچ نمودم!
دیدم به به! دمشون گرم :|
دو نوع xp گذاشتن! یکی از طریق مبارزه بگیری
یکی ... از طریق بازی نکردن:| وقتی از پای بازی بلند میشی، pinهایی که دستت هستن به ازای ساعاتی که بازی نمیکنی xp میگیرن!
بعد برای evolve کردن یک سریشون، نیاز داری اکثرا از این نوع دومی xp بگیری:|
خو چه کاریه؟؟؟؟ من اون ابیلیتی رو چون استفاده میکنم میخوام evolve بشه! این که تو مبارزات نبرم تا xp ازش نگیره، و با بازی نکردنم xp بگیره دیگه چه تفکر و ایده ی داغونیه؟ :|

این ها در مورد شماره اول بازیه... (و تقریبا من یادم نمیاد تو بازی توضیحی در موردش دیده باشم:-" )
گویا شماره دوم چنین حرکت زیبایی دیگه نزدن شکر خدا :-"
هیچی انقدر ایده مضحک بود، باید غر میزدم:-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
این یکی از بازی هایی بود که با شبیه ساز نتونستم انجامش بدم. این نسخه جدید هست یا صرفا بازسازی نسخه اول برای سوئیچ؟ :D

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
این یکی از بازی هایی بود که با شبیه ساز نتونستم انجامش بدم. این نسخه جدید هست یا صرفا بازسازی نسخه اول برای سوئیچ؟ :D

نه این دنباله بازی اوله. روی PS4 و PC هم هست (که به طرز عجیبی هیچ کسی از همچین حقیقتی مطلع نیست :| )

بازی اول چند سال پیش ریمسترش رو همه پلتفرم ها اومد
که اصن ریمستر خوبی نبود

• Like
Reactions: ce7en44

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
نه این دنباله بازی اوله. روی PS4 و PC هم هست (که به طرز عجیبی هیچ کسی از همچین حقیقتی مطلع نیست :| )

بازی اول چند سال پیش ریمسترش رو همه پلتفرم ها اومد
که اصن ریمستر خوبی نبود
اونوقت اینو بدون دونستن بازی اول میشه بازی کرد؟

• Like
Reactions: Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر