Neil Druckmann تصویر کاملی که گفته می‌شود The Last of Us 2 باشد را منتشر نمود

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
35844947056915889277.jpg

درود.

چندی پیش آقای Marek Okon طراح هنری بازی The Last of Us عکسی را منتشر نمود که همگان آن را The Last of Us 2 می‌خواندن. در این فن آرت شخصیت الی بزرگتر از قبل شده بود و گیتاری در دست داشت. چیزی خواصی در عکس مشخص نبود تا امروز که آقای Neil Druckmann عکس کامل این کانسپت آرت را نشان داد. در این عکس الی بر روی سنگی نشسته است و گیتاری در دست دارد سزبازانی نیز در پشت اون نشان داده می‌شوند که در حال نزدیک شدن به وی هستن. تیز و کمان او نیز در در عکس دیده می‌شود

این در حالی‌ست که Okon پیش‌تر گفته بود این تصویر ربطی به بازی خواصی ندارد و فقط یک فن مد است ولی امروز Druckmann با انتشار این عکس اذعان کرد:

" الی بعد از گذشت سال‌ها همچنان شجاع و باهوش است. البته شما نسخه مسن شده الی را در تصویر شاهد هستید. فن آرتی که Marek Okon خلق کرده، فوق العاده است-به شخصه بازی می‌کنمش."

Okon و Druckmann هر دو این نصویر یک فن آرت می‌خوانند ولی Okon در فیس بوک خود عنوان می کند:

"آیا در مورد The Last of Us 2‌ست؟ ...نه واقعا...شاید...جزو موارد طبقه بندی شدست..."

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
این معرفی بشه یعنی فعلا بیخیال U4 شدن..؟
خیر !! تیم سازنده اشون هیچ ربطی به هم ندارن :D
U4 که تو E3 نمایش داره ، شک مکن :D این بازی هم تا نسخه ی Remasteredــش نیاد بعید میدونم شماره دویی هم ازش معرفی بشه :-? البته رسماً !! عملاً که معرفی شده :D

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
نمیدونم اینجا کسی گفته یا نه ولی یه dlc داره برای لست اف اس میاد به اسم reclaimed territories که اخرین dlc بازی هست این عکسه هم برای همونه فکر کنم .

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,989
نام
مهدی
Okon :
ما همه درباره این دختر داستان های زیادی شنیده ایم !داستان های یک دختر که با این نا هنجاری ها نا آشناست . و می دونیم که همه ی آنها فقط یک قصه هست اما همه داستان ها و افسانه های قدیمی به همراه نور آتش سپری شده. باور کردن اون افسانه ها مثالی بس بجا برای درک اوضاع وخیم من هست! من باید اون دختر رو پیدا میکردم
شما، کسایی که من رو باور داشتید. خیلی هاتون بهای زیادی رو متحمل شدین اما! همینه! ما اون دختر رو پیدا کردیم. ما اون امید رو یافتیم...
مراقب باشید و نگذارید که اون نیشتون بزنه !
اینکه بر روی یک فن آرت کار کنید بسیار التیام بخش هست. مخصوصا اگر اون فن آرت از یکی از بهترین بازی هایی باشه که تا حالا بازی کردین !!
من سعی کردم آینده Joel و Ellie رو تصور کنم و اون رو با این تصویر نشان دهم. الی چند سال بزرگ تر شده، گیتار تمرین می کنه و توسط یک زن که برای رسیدن به درمان و علاج از هیچ کاری دریغ نمیکنه تحت تعقیب هست.
دوباره اعلام میکنم. این فن آرت تنها تصورات شخص بنده بوده و نگین "TLoU 2 تایید شد!" این فقط یک اثر شخصی هست .

The Last of Us: Beautiful Grown Up Ellie Is Complete: it’s Fanart but Neil Druckmann “Would Play it” | DualShockers

Fan Art خیلی خوبی هست. اما طبق گفته طرف فقط یک اثر شخصی هست.هنوز Gameplay از Uncharted نشون ندادن، انتظار دارین Bruce و Neil بیان پروژه بعدیشون رو تایید کنن :D

آخرین ویرایش:

oldashkan

کاربر سایت
Oct 15, 2010
202
نام
اشکان
خب اینم جواب اونایی که ناراحت بودن چرا طراح هنری بازی رفته این نشون میده ناتی داگ اینقدر استعداد داره که یکی بره یکی بهتر میاد خدایی از هرچی طرح که دیدم قشنگ تره حالا که فکرشو میکنم میگم بهتر قبلی رفت:))
ولی الان با دیدن این عکس خیالم راحت شد از آنچارتد 4 که امی هنینگ رفته حتما یکی بهتر میاد جاش ND معدن استعداد های شکفته و نشکفته است

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
من فکر کنم همون فن آرت باشه ، درضمن ساخت قسمت دوم TLOU عین هفت خان رستم شده و با این همه موفقیت و بالا رفتن زیاد انتظار ها ، به این زودی ها شاهد قسمت بعدی نیستیم یا نخواهیم بود ، حداقل نه به این زودی.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
یک IP جدید میسازن, میانگین امتیازاتش میشه 95, بیش از 6 میلیون نسخه فروش میکنه, بهترین بازی سال و پر افتخار ترین عنوان تاریخ میشه و... ! یعنی یک درصد هم میشه شک کرد که نسخه بعدی در کار نباشه ؟!

آخرین ویرایش:

oldashkan

کاربر سایت
Oct 15, 2010
202
نام
اشکان
الان من با اون آقایی که اومد Left Behind رو برای من سپویل کرد چیکار کنم؟ شما بگید.

شما که دستت بازه ناظمم هستی
منه بد بخت الان چی کار کنم؟واقعا این چندمین باره اسپویل تو سایت میبینم
جدی نمیتونید از اسپویلر استفاده کنید؟:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر