Multi Platform Need For Speed

89255804931288694524.jpg

نام: Need For Speed
سازنده: Ghost Games
ناشر: EA Games
تاریخ انتشار: 3 نوامبر 2015

در 18 می اعلام شد که عنوان جدید سری در 21 می پس از یک سال غیبت به صورت رسمی رونمایی می شود. بازی همانند عناوین قبلی سری ریسینگ آرکید خواهد بود و گفته شده این عنوان یک Reboot است. بازی فاقد Title و اسم کامل بازی Need for Speed است. همچنین بازی فقط در شب و متمرکز بر روی مسابقات شبانه خواهد بود. تایید شده بازی دارای امکان تیونینگ کامل ماشین است که تقریبا مدت زیادی در سری نبود این ویژگی حس میشد. سازنده بازی Ghost Games (سازنده Rivals، عنوان قبلی سری) است و بازی در پاییز 2015 منتشر خواهد شد.

*** آپدیت:
-در بازی BMW E46 معروف سری وجود دارد و قابل خریدن است.
-بازی دارای پنج بخش Speed ، Style ، Built ، Crew و Outlaw هست که هر بخش دارای ایکون مخصوص به خود هست که همگی در دنیای واقعی بسیار معروف هستن..
-ایکُن بخش Speed ،ایکن معروف magnus walker هست.
-ایکُن بخش Style ، راننده معروف Ken Block هست.
-ایکن بخش Crew هم Risky Devil
-ایکن بخش Built هم Akiro Nakai
-ایکن بخش Outlaw هم که بخش خطرناک بازی هست، Morohoshi San هست
-گاراژ بازی محدود به 5 ماشین است.
-دنده دستی (Manual) در بازی وجود نداره و همینطور مسابقات Drag نیز نیستند.
-هندلینگ بازی قابل تغییر هست و میتوان Driftی و یا با حالت Grip بازی کرد (یا حتی بین اینها)

82057742499115661368.jpg

Need for Speed Teaser Trailer - PC, PS4, Xbox One
1080p
-------------------------------------------------

14459437905599105348.jpg

Need For Speed Gameplay Gamescom 2015 | 720 60fps

39887996201813851719.jpg

Need for Speed 2015 Gameplay | SUBARU BRZ CUSTOMIZATION & RACING EXCLUSIVE GAMEPLAY!!! (DIRECT FEED) | 720

11792629993179168736.jpg

Need for Speed 2015 Drifting Gameplay, 180sx Customization & Drift Tunin | 720

85198137177006692969.jpg

Need for Speed 2015 Grip Gameplay, 1974 Porsche 911 RSR Customization & Tuning | 720

43003509089695262232.jpg

Need For Speed | Rocket Bunny 240sx Build | 720

00876024195243061226.jpg

Need For Speed Gameplay & Customization : ROCKET BUNNY SUBARU BRZ DRIFT BUILD!!! (NFS 2015 Gameplay) | 720

08784486677456530421.png

***آپدیت خواهد شد.

- - -ویرایش - - -

با تشکر از @FLAWL3SS و @KiLL3R/4/Ev3rبابت تریلر هاو همینطور @.DcoY. عزیز که در بروز رسانی تاپیک نقش عمده داشت.

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,481
نام
Nightwing
اینترنتت حتما باید پینگ مناسبی داشته باشه.
تمامی کارهایی که تو بازی انجام میدی، حتی کوچیک ترین حرکات مثل نیترو زدن روی سرور های Ea ثبت میشه
اگه اینترنت درست حسابی نداشته باشی، وارد بازی میشی ولی همه جای بازی لگ میخوری.
خب اینی که شما میفرمایی برای مولتی پلیر هست بازی Solo چه لگی داره آخه ؟

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
خب اینی که شما میفرمایی برای مولتی پلیر هست بازی Solo چه لگی داره آخه ؟

اینی که من گفتم مربوط به بخش Solo بود من در مورد مولتی پلیر اطلاعی ندارم.

ویدیوی زیر رو مشاهده بفرمائید همه چیز به وضوح معلوم هست.
Nfs Camaro Sprint-1

اگر اینترنت درست حسابی نداشته باشید، Event ها با تاخیر شروع میشه، نقشه با تاخیر لود میشه، چک پوینت ها با تاخیر ثبت میشه، در انتهای Event اتمامش با تاخیر انجام میشه، امتیازاش با تاخیر لود میشه و ...

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,481
نام
Nightwing
آقا چندتا سوال
یکی اینکه بهترین راه پول درآوردن تو بازی چیه؟ من نمیتونم زیاد جمع کنم این سوبارو برای ریس های اصلی کم میاره
- دوم اینکه بهترین هندلینگ رو چه حالتیشه؟ هندلینگ الان من برای دریفت افتضاح:|

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
آقا چندتا سوال
یکی اینکه بهترین راه پول درآوردن تو بازی چیه؟ من نمیتونم زیاد جمع کنم این سوبارو برای ریس های اصلی کم میاره
- دوم اینکه بهترین هندلینگ رو چه حالتیشه؟ هندلینگ الان من برای دریفت افتضاح:|

برای سوال اول مراحل فرعی رو برید، ماشین دلخواهتون رو که خریدید، بعد مراحل اصلی رو برید.
-سه گزینه اول رو دو Level به سمت چپ بکشید، (باد لاستیک جلو، باد لاستیک عقب، سرعت پاسخگویی فرمان) باقی همه در وسط.

نگران دریفت نباشید یکم تمرین کنید راه میوفتید. اصول کلی دریفت رو هم توی یکی از پست هام در صفحات قبل توضیح دادم. ;)

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,481
نام
Nightwing
برای سوال اول مراحل فرعی رو برید، ماشین دلخواهتون رو که خریدید، بعد مراحل اصلی رو برید.
-سه گزینه اول رو دو Level به سمت چپ بکشید، (باد لاستیک جلو، باد لاستیک عقب، سرعت پاسخگویی فرمان) باقی همه در وسط.

نگران دریفت نباشید یکم تمرین کنید راه میوفتید. اصول کلی دریفت رو هم توی یکی از پست هام در صفحات قبل توضیح دادم. ;)
ممنون عزیز
مراحل فرعی تو مپ همونان که سفید رنگن دیگه درسته؟

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
ممنون عزیز
مراحل فرعی تو مپ همونان که سفید رنگن دیگه درسته؟

بله همون سفید رنگان، نگران پول کمشون هم نباش خیلی زود به چیزی که میخوای میرسی فقط یهو جوگیر نشی یه ماشین خیلی خفن برداری، مراحل بازی خیلی اسون میشن جذابیتشو از دست میدن
انصاف و میانه روی رو رعایت کن.

این بازی پلاس میخواد یا نه؟(دو بار سوال کردم چندین چند صفحه رفت جلو کسی جواب نداد .ممنون میشم جواب بدید )

دوست عزیز من سوال شما رو ندیده بودم اگه میدیدم جواب میدادم. البته سوال شما بیشتر از شش هفت بار تکرار شده.

برای SOLO یا تک نفره خیر پلاس نمیخواد ولی اینترنت واجبه، برای مولتی پلیر پلاس واجبه

Mr.bi

کاربر سایت
Nov 29, 2015
7
خب من ٦٨٪ بازي رو تو xbox one رفتم جلو.
اول از همه براي اينترنت :
دفعه اول خيلي سخته كانت شدن ( نزديك ٤٠ ، ٥٠ بار اول ارور داد تا كانت شد ولي دفعه هاي بعدي هيچ مشكلي نبود.
من خودم با نت 3g رايتل وصل شدم ( hotspot كردم ) فقط دفعه اول ٢،٣ بار وسط بازي بيرون پريد. سرورهاي بازي خوبن حداقل براي نت ايران. مولتي پلير نرفتم ولي وسط بازي ماشينا رو ميديدم با پينگ ٣٥٠،٤٠٠ لگ خيلي كم داشتن. تو بازي يسري ماشين ميگردن كه هوش مصنوعي هستن فلش اونا تو نقشه تو خاليه ولي ماشينايي كه انلاين هستن تو نقشه با فلش سفيد تو پر نشون ميده. مصرف ساعتي هم براي من رو xbox بيشتر از ٧٠ مگ نشد ( بعضي اوقات ٣٠ مگ بعضي اوقات تا ٧٣ مگ ). دوستاني كه نت ضعيف با پينگ بالا دارن زياد اذيت نميشن نگران نباشن.
خب حالا خود بازي و گيم پلي :
يه چيزيو همين اول بگم ؛ درست بازي كامل سليقه اي هست منم خودم طرفدار ٨ اتيشه nfs هستم :دي ولي جدي اختلاف متا با نظر شخصي من ٣ ،٤ نمره بالا تر هست.
گرافيك كه تو xbox واقعا تو ذوقم زد. به نظرم امكان نداره رزولوشن 900p باشه ( قبلش forza 6 رو بازي كردم. دوستان تو pc اگه بازي انجام داده باشن ميدونن 1080 با 900 واقعا اختلافش كم هست.) يه جورايي به نظرم متغير اومد رزولوشن. تو بعضي از مناطق شهر و زمان طلوع خورشيد كيفيت بازي بهتر ميشه ( نسبتا ) ولي تو وسط شهر يا منطقه گاراژمون واقعا داغون هست. تنها نكته مثبت گرافيك تو xbox انعكاس نور روي اب هاي كفه خيابون هست. سازنده ها واقعا كم كاري كردن هم تو گرافيك هم تو بهينه سازي هم براي خوده بازي تو ٢ سال و عنواني كه reboot محسوب ميشه. اوايل بازي افت فريم خيلي كم هست ولي واي از وقتي يه چنتا پليس بيفتن دنبالتون يا مسابقه شلوغ باشه يه ذره، راحت تا ٢٠ مياد پايين ( شايدم بيشتر ). اين از گرافيك و بهينه سازي. توي گيم پلي ميشه گفت با يك عنوان خوب طرف هستيم. به همه ي سليقه ها و خواسته هاي طرف دارا احترام گذشتن. هندلينگ كامل قابل شخصي سازي هست ميشه مثل carbon يه هندلينگ كاملا grip ساخت ( خودم عاشق اين هندلينگ هستم ولي محيط خود شهر و مراحل دريفت ، grip زياد به درد نميخوره) ميشه هم يه هندلينگ وحشتناك دريفتي ساخت كه كلا ماشين انگار روي يخ هست :دي . شخصي سازي رو ميشه گفت محدود. براي ماشين هايي كه روشون تو تريلر هاي تبليغ كردن شخصي سازي ميشه گفت تنوع داره ولي براي خيلي از ماشين ها مثلا يه بادي كيت بيشتر نداره ( بقيه چيزارم كه كلان نداره رو بعضي از ماشين ها ) اينجا واقعا كم كاري كردن. مدركم هم بازي nfs no limits روي گوشي شخصي سازيش ١٠٠ برابر بهتر از يه عنوان ريبوت شده ي كنسولي هست. مثلا Toyota gt 86 تو nfs no limits نزديك ١٠ تا يا بيشتر بادي كيت اماده داره به غير از سپر هاي جدا و قطعات ديگه ولي تو اين nfs كنسولي ٤ يا ٥ بادي كيت اماده داره رو قطعات ديگه هم كه بيشتر از ١، ٢ تا نيس تازه اين خيلي خوبه و رو ماشيني هست كه خيلي روش تبليغ كردن ( gt 86) خلاصه كه وحشتناك روي شخصي سازي هايپ كردن، ولي تو قسمت طرح و برچسب ها خيلي دست ادمو باز گذشتن تقريبا ميشه هر طرحي روي ماشين زد. گاراژ محدوديت ٥ تا ماشين رو داره. قيمت اپگريد و خود ماشين ها كم و خوب هست راحت ميشه بهشون رسيد. تمام ماشين ها هم از همون اول در دسرس هستن. سختي بازي كه خيلي از دوستان ازش ميگن چيز خاصي نيس واقعا ( ماشينت قوي باشه كه ديگه كلا سختي مفهوم نداره تو بازي ). پليس هاي بازي داغونن يعني براي مني كه عشق اينم پدر اينارو در بيارم خيلي بد هست از كار كه نميفتن ، پيچوندنشون از اب خوردن راحت تر هست كلا بود و نبودش هيچ فرقي نداره. داستان بازي هم خوب. كم كاري هايي كه گفتم سازنده ها براي يه عنوان ريبوت كردن ، اينا چنتا مثال : موقع ترمز لنت هاي ماشين داغ نميشه ( قرمز شدن ) تو بخش هاي محدود بازي كه خاكي هست توش بيريد بچرخيد ماشين كثيف نميشه ( مثل چند نسخه قبل نيست ) شرايط هوا ميشه گفت عملا دايناميك نيس. مسخره ترين بخش اين هست كه تو يه قسمت شهر هوا تاريك ١ كيلومتر بريد جلو تو يه بخش ديگه هوا درجا روشن ميشه :| دوباره برگرديد به همون بخش قبلي شهر هوا درجا شب ميشه :| خلاصه اين كه براي يك ريبوت واقعا كم گذشتن. تنها اميدم اين كه با اپديت حل شه مثل خيلي از بازي هاي اين نسل كه زمان لانچ كمبود داشتن ولي الان بينظير شدن به لطف اپديت ها. در كل بازي رو به xbox دار ها پيشنهاد نميكنم. براي ps4 دار ها هم بنظرم صبر كنيد ارزون شه بعد بخريد. ببخشيد طولاني شد خواستم كامل باشه غلط املايي هم اگه داره ببخشيد ديگه

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر