Multi Platform Need For Speed

89255804931288694524.jpg

نام: Need For Speed
سازنده: Ghost Games
ناشر: EA Games
تاریخ انتشار: 3 نوامبر 2015

در 18 می اعلام شد که عنوان جدید سری در 21 می پس از یک سال غیبت به صورت رسمی رونمایی می شود. بازی همانند عناوین قبلی سری ریسینگ آرکید خواهد بود و گفته شده این عنوان یک Reboot است. بازی فاقد Title و اسم کامل بازی Need for Speed است. همچنین بازی فقط در شب و متمرکز بر روی مسابقات شبانه خواهد بود. تایید شده بازی دارای امکان تیونینگ کامل ماشین است که تقریبا مدت زیادی در سری نبود این ویژگی حس میشد. سازنده بازی Ghost Games (سازنده Rivals، عنوان قبلی سری) است و بازی در پاییز 2015 منتشر خواهد شد.

*** آپدیت:
-در بازی BMW E46 معروف سری وجود دارد و قابل خریدن است.
-بازی دارای پنج بخش Speed ، Style ، Built ، Crew و Outlaw هست که هر بخش دارای ایکون مخصوص به خود هست که همگی در دنیای واقعی بسیار معروف هستن..
-ایکُن بخش Speed ،ایکن معروف magnus walker هست.
-ایکُن بخش Style ، راننده معروف Ken Block هست.
-ایکن بخش Crew هم Risky Devil
-ایکن بخش Built هم Akiro Nakai
-ایکن بخش Outlaw هم که بخش خطرناک بازی هست، Morohoshi San هست
-گاراژ بازی محدود به 5 ماشین است.
-دنده دستی (Manual) در بازی وجود نداره و همینطور مسابقات Drag نیز نیستند.
-هندلینگ بازی قابل تغییر هست و میتوان Driftی و یا با حالت Grip بازی کرد (یا حتی بین اینها)

82057742499115661368.jpg

Need for Speed Teaser Trailer - PC, PS4, Xbox One
1080p
-------------------------------------------------

14459437905599105348.jpg

Need For Speed Gameplay Gamescom 2015 | 720 60fps

39887996201813851719.jpg

Need for Speed 2015 Gameplay | SUBARU BRZ CUSTOMIZATION & RACING EXCLUSIVE GAMEPLAY!!! (DIRECT FEED) | 720

11792629993179168736.jpg

Need for Speed 2015 Drifting Gameplay, 180sx Customization & Drift Tunin | 720

85198137177006692969.jpg

Need for Speed 2015 Grip Gameplay, 1974 Porsche 911 RSR Customization & Tuning | 720

43003509089695262232.jpg

Need For Speed | Rocket Bunny 240sx Build | 720

00876024195243061226.jpg

Need For Speed Gameplay & Customization : ROCKET BUNNY SUBARU BRZ DRIFT BUILD!!! (NFS 2015 Gameplay) | 720

08784486677456530421.png

***آپدیت خواهد شد.

- - -ویرایش - - -

با تشکر از @FLAWL3SS و @KiLL3R/4/Ev3rبابت تریلر هاو همینطور @.DcoY. عزیز که در بروز رسانی تاپیک نقش عمده داشت.

آخرین ویرایش:

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
بازی رو روی وان دارم,اولین چیزی که تو ذوق میزنه گرافیک و باگ های بازیه یعنی کاملا لذت بازی رو از ادم میگیره. گرافیک یه چی در حد اوایل نسل 7 عه

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
اقا چقد سخت گيرين بعضيا:D بازي كاملكامل نيس ولي خوبه. باد هندلينگ رو دريفت بايد باشه خوبه كلن ماشينا رو چه حالتي بهتره بزارم سردرگرمم تو اين. ايت كه از فيلم وسطش استفاده كرده باحاله از افتضاح rival يه سر و گردن بالاتره من كه ارشيوش ميكنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
2
اینا توی پک بودن :

مشکلی نداره دوست عزیز. هر دو بازی برای EA هستند تبلیغات و کدهای همدیگه رو به عنوان گیفت به مشتریا میدن. منم بازی یوبی سافت میگرفتم یا دی ال سی یا بتا کد بازی دیگه یوبی سافت رو میداد.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بازی رو روی وان دارم,اولین چیزی که تو ذوق میزنه گرافیک و باگ های بازیه یعنی کاملا لذت بازی رو از ادم میگیره. گرافیک یه چی در حد اوایل نسل 7 عه

عاشق اینجور نظراتم :bighug: یادم نمیره که یه زمانی وقتی DriveClub اومده بود هم شاهد همچین پست هایی بودیم. :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
عاشق اینجور نظراتم :bighug: یادم نمیره که یه زمانی وقتی DriveClub اومده بود هم شاهد همچین پست هایی بودیم. :D
دقیقا :D یادمه همون اوایل میگفتن گرافیک محیط درایوکلاب در حد PS2 هست!!

این بازی دیگه اگه هرچیش بد باشه انصافا گرافیکش بخصوص ماشینا عالیه

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بازي رو امشب منم خريدم.. گرافيكش محشره ولي بازيش زياد بهم نچسبيد:-/ يه نيم ساعتم بيشتر بازي نكردم.. به نظرتون بفروشم يا بيشتر بازي كنم بهتر ميشه؟ بازي همش تو شبه؟

ميخاستين ريبوت كنيد همون ان اف اس ١ رو ريمستر ميكردين والا بخدا بيشتر حال ميداد :d

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
بازي رو امشب منم خريدم.. گرافيكش محشره ولي بازيش زياد بهم نچسبيد:-/ يه نيم ساعتم بيشتر بازي نكردم.. به نظرتون بفروشم يا بيشتر بازي كنم بهتر ميشه؟ بازي همش تو شبه؟

ميخاستين ريبوت كنيد همون ان اف اس ١ رو ريمستر ميكردين والا بخدا بيشتر حال ميداد :d

اون سه چهار ساعت اولش تو ذوق میزنه.ولی بعدش میشه بهترین ریسینگ آرکیدی که تو نسل هشت تجربه کردی:d
بفروشیش خودت ضرر میکنی;)

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
کلا بازی روی وان مشکل داره ولی روی پلی ۴ من بشخه همین مشکلاتی ندیدم

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
امروز فرصت کردم حدود چهل دقیقه بازی کنم ! جدا از ضعیف بودن گرافیک خدایی فیزیک ماشین ها هم خیلی بده !!! انگار که یه قوطی کبریت افتاده توی یه رودخونه فقط یه صدای گاز ازش در میاد !! شهر هم خیلی خلوته خیلی ! آدم یاد بازی مدمکس می افته ! توروخدا یه سری تعصبات رو بزارید کنار نقاط ضعف بازی رو هم بگید تا دوستان توی انتخاب بازی (اونم با این قیمتهای نجومی) بیشتر دستشون باز باشه . در کل خیلی وقته که هیچ بازی ریسینگی به من حال نمیده باید منتظر همون GT باشم

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra

اول بازي همينجوريه بعدا ك بريد جلوتر اصن ميشه يه بازي ديگ...

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
بین اینی که گفتم چیزیه که واقعا هست.حالا نمی دونم رو پلتفرم من فقط اینجوریه یا نه.شما رو وان بازی کردی؟وقتی از کات سین هاش می خواد ماشین تو بازی رو نشون میده کیفیت به طور قابل ملاحظه ای افت میکنه.فیزیک ماشین ها خوب نیست.تنها نکته مثبت گرافیک انعکاس نور رو کف خیابونه بقیه جزیات اواقعا در سطح نسل الان نیست.به خاطر این میگم نسل 7 چون یادمه گرافیک میدنایت کلاب یکم از این کمتر بود.باگ هم که نمی دونم شما باهاش برخورد نداشتی یا چی,تو همون اول بازی یکی از ماشین ها به صورت چند ثانیه رفت هوا. تازه فقط گرافیک بازی نیست که رو اعصابه مشکلات دیگه هم هست ولی گرافیک واقعا اذیت میکنه
من قصدم ترول نبود فقط چیزی رو میگم که می بینم

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
شهر خلوته بخاطر اینه فک کنم داون تاون لس انجلس واقعا خلوته شباش! شب میگم منظورم ۳ ۴ نصف شب نیست از ساعت ۸ و ۹ برید توش هیچکس توش نیست و بجز چند تا بی خانمان تو چادر عملا کسی رو نمیبینه ادم و خواستن شبیه سازی کرده باشن مثلا.

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
شهر خلوته بخاطر اینه فک کنم داون تاون لس انجلس واقعا خلوته شباش! شب میگم منظورم ۳ ۴ نصف شب نیست از ساعت ۸ و ۹ برید توش هیچکس توش نیست و بجز چند تا بی خانمان تو چادر عملا کسی رو نمیبینه ادم و خواستن شبیه سازی کرده باشن مثلا.

این بهانه ها چیه خدایی ؟!! اگه واقعا کارشون درسته و بازی ساز خوبی بودن میرفتن یه جای دیگه رو شبیه سازی میکردن ! که حداقل جزییات خیابون درست از آب در بیاد نه شهر بی خانمان ها رو درست کنن ! واقعا چقدر من به این بازی دل بسته بودم !! EA خیلی وقته که دیگه به جز فیفا بازی خوبی نداره و حقه باز شده ! مثل یوبی سافت ! پول پرست ! پول پرست ! فقط تبلیغات حقه بازانه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر