Need For Speed Undercover

Darkman_Need_for_Speed.gif

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]آخرين شماره از سري بازي‌هاي Need for Speed با نام ProStreet، نتوانست موفقيت عناوين قبلي را کسب کند و بسياري از طرفداران را نااميد کرد. اکنون مدير کمپاني Electronic Arts يعني John Riccitiello عنوان بعدي از اين سري را با نام Need for Speed Undercover کليد زد. وي بيان کرد تيم سازنده(استوديوي EA Black Box) به دو بخش تقسيم شده. در نتيجه هر تيم فرصت بيشتري براي کار بر روي بازي خود دارد. همچنين او افزود نزديک به دو سال از ساخت بازي Undercover مي‌گذرد. Riccitiello اين عنوان را بهتر از ProStreet و چند بازي اخير دانست و بيان کرد Undercover شامل داستاني غني خواهد بود. در پايان او اشاره‌اي به فيل سينمايي Transporter کرد و جو بازي را با آن مقايسه کرد![/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]از اين پس، يکي در ميان بايد منتظر يک NFS خوب و متوسط باشيم! زيرا همانطور که در بالا توضيح داده شد، استوديوي EA Black Box به دو بخش مجزا تقسيم شده. با توجه به توضيحات John Riccitiello، به نظر مي‌رسد حال و هواي Undercover به Carbon نزديک شده باشد. در اين صورت مي‌توانيم شاهد جذابيت هميشگي سري NFS در اين عنوان باشيم. پلتفورم‌هاي بازي هنوز مشخص نشده؛ ولي ناشر بازي کمپاني Electronic Arts است و از سابقه‌ي اين شرکت مي‌توان به راحتي پيش بيني کرد که Undercover براي تمامي پلتفورم‌ها منتشر مي‌شود. تاريخ انتشار اين بازي هنوز اعلام نشده. [/FONT]

http://gamersland.ir/story-278.html

Chita

کاربر سایت
Jan 1, 2008
45
یه سوال:
سیستم مورد نیاز پرواستریت چی بود؟
آخه روسیستم من اجرا نشد
یعنی همون موتور گرافیکی دوباره استفاده شده؟
یا
برگشته به کربن؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
بابا گول اين حداقل سيستم هارو نخوريد معلوم نيست رو چه حسابي اينارو مي نوسين
در كل بگم كه گرافيك بازي خيلي پيشرفت كرده موتور بازي هم بهبود يافته ي pro street هست

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
بالا خره الان اومده تو بازار یا نه؟
کسی جواب نمی ده تو شهر خراب شده ما(تهران) جایی اورده کسی تو مغازه ها دیده؟
اینم امتیازات بازی تا اینجا که افتضاح بوده
Gamepro = 2.5/5
GamePlayer = 6.5/10
Official Xbox Magazine به بازی امتیاز 7.5 از 10 داده است
این نقل قول از یه تاپیک دیگه بود گفتم اینجام بزارم حالا درست یا غلتشو نمیدونم

Atrupat

کاربر سایت
Sep 21, 2008
21
نام
Səhənd
هنوز عرضه نشده. فردا (چهارشنبه) برین دنبالش.
امروز صبح رفتم ولیعصر، وست گیم گفت آخر هفته، مدرن گفت فردا، تکین گفت اومده ولی معلوم نیست کی تولید بشه (انگار می خواد با دستگاه جوش و پرس رو چدن بسازدش!)، برو فردا بیا!
اگه نمی خواید علاف (الاف، حالا هر چی) بشید فردا برین دنبالش.
من که فردا از کله ی صبح تا بوق سگ دانشگاه دارم چی کار کنم:((...

Atrupat

کاربر سایت
Sep 21, 2008
21
نام
Səhənd
کسی جواب نمی ده تو شهر خراب شده ما(تهران) جایی اورده کسی تو مغازه ها دیده؟
اینم امتیازات بازی تا اینجا که افتضاح بوده
Gamepro = 2.5/5
GamePlayer = 6.5/10
Official Xbox Magazine به بازی امتیاز 7.5 از 10 داده است
این نقل قول از یه تاپیک دیگه بود گفتم اینجام بزارم حالا درست یا غلتشو نمیدونم

تو گیم اسپات 9 گرفته، البته از دید کاربرا.
پس باید خیلی خوب باشه.

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
عجبا....

من دیروز بازیو دانلود کردم همراه کرکش بعد میگین کرک بازی نیومده؟

مشهد امروز صبح بازی رو داده بعد تهران نیومده؟:eek:

اگر هم کسی نتونست بازی رو گیر بیاره پی ام بده واسش بفرستم

بازی هم 1 دیوی دی هستش

kasra takin game

کاربر سایت
Mar 3, 2008
37
قضیه خاصی نیست بازی که موجوده و داریم میفروشیم ( البته از طریق فروش اینترنتی و توسط پیک) ضمنا اگر کسی کرک این بازی رو نداره بگه تامن براش با یاهو مسنجر بفرستم ID yahoo: takkingame

من میگم رفتم فروشگاه مرکزی تکین گفت هنوز تولید نشده (یعنی حسش نبوده کپی کنیم).
اگه می بینی تو سایتش زده اومده زیاد توجه نکن، برای سر کار گذاشتن من و توه.

ببین دوست عزیز ما سایت داریم و فروشگاه اینترنتی اگر خواستی بگو با پیک برات میفرستم اگر تا نیم ساعت دیگه هم دستت نبود من در این سایت تکین رو میبندم. کاری هم نداریم که مغازه تکین داره یا نه ما فقط از طریق فروش اینترنتی میفرستیم

Last edited by a moderator:

Atrupat

کاربر سایت
Sep 21, 2008
21
نام
Səhənd
ببین دوست عزیز ما سایت داریم و فروشگاه اینترنتی اگر خواستی بگو با پیک برات میفرستم اگر تا نیم ساعت دیگه هم دستت نبود من در این سایت تکین رو میبندم. کاری هم نداریم که مغازه تکین داره یا نه ما فقط از طریق فروش اینترنتی میفرستیم
( این مطلب هم مثل همه مطالب دیگه تا نیم ساعت دیگه پاک میشه ) .

حرف اشتباه می زنم؟ یه روز بعد از اینکه سایتتون گفته عرضه شده رفتم فروشگاه مرکزی میگه نداریم، این حرف اشتباهه؟
نه به اون دوست عزیز گفتنت نه به این عصبانی شدنت!

پ.ن. از جناب Wakashizuma به خاطر توجهشون تشکر می کنم. ببخشید:sorry:.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر