Need for Speed Undercover تاييد شد

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
EA رکورد زد قرار است امسال Need For Speed منتشر نکند :biggrin1::biggrin1:

EA اعلام کرد :biggrin1: هزارمين :biggrin1: نسخه NFS با نام Undercover سال 2009 منتشر خواهد شد :eek:

کی میخواد این EA از رو بره خدا میدونه :mad:

منبع

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
خدا کنه بازم به سبک و سیاق Most Wanted یا حداقل به underground برگرده... اصلا اسم NFS با simulation جور نیست... مگه چندتا بازی هستند که بشه توشون با 210 تا سرعت تازه در حال نیترو کشیدن ، پیچ 90 درجه رو رد کرد؟ :cheesygri

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
مطمئنی که میشه کاملاً قانونی ؟!
undercover به معنی مخفی و سرّی نه کاملاً قانونی !

کاملاً قانونی نه . تحت حمایت یا پوشش.
ولی شما هم درست میگی هم تحت پوشش معنی میده هم سری و مخفی. ;)

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
شايد زد 10 اورد!!
بلندپروازی و قوه ی تخیل قوی شما تحسین برانگیزه:)
ساله دیگه که هیچی ، 300 سال رو یه بازی کار کنن یهو میبینی همونه NFS-PS ـه Most H O T Girls of 300 years اضافه کردن به بازی:biggrin1:

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
یادش بخیر به نظرم همون nfs2 را باز سازی کنن کافی هست من با هیچ کدومشون به اندازه اون وقت نزاشتم بقیه یک چیزی کم داشت مثلا most wanted با اینکه خیلی فرق میکرد و پلیس داشت ولی ساختن ماسنی و تیونین مثل nfs2 نداشت pro هم که من اصلا نفهمیدم دارم forza بازی مکنم یا nfs البته 100 سال به پایه forza نمیرسه شبیه سازیش
من تا جایی که یادمه! NFS2 تیونینگ تو کارش نبود....

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خدا کنه بازم به سبک و سیاق Most Wanted یا حداقل به underground برگرده... اصلا اسم NFS با simulation جور نیست... مگه چندتا بازی هستند که بشه توشون با 210 تا سرعت تازه در حال نیترو کشیدن ، پیچ 90 درجه رو رد کرد؟ :cheesygri
چيزي در حدود 5000 هزار عدد بازي :
NFS 1 , NFS 1.25 , NFS 1.5 , NFS 1.75 , NFS 2 و...
توي VideoGamer.com بازي رو فقط براي PS3و Xbox 360 تاييد كرده كه اگر اينجوري باشه من حاضرم شرط ببندم عنوان خوبي از آب در مياد. چون EA كلا نشون داده بازي هايي كه روي كنسول هاي كم ميسازه موفق مثل AoT و BT Bad Company و...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر