Need for Speed: Shift | PC

NFS-Shift_PC_WindowsBOX-tempboxart_160h.jpg

شرکت سازنده : Slightly Mad Studios
شرکت پخش کننده : Electronic Arts
تاریخ عرضه : September 22, 2009
ژانر :Racing
اسکرین شات | تریلر

دنده را عوض کنید! NFS:Shift توسط رانندگان مسابقه برای بازی کردن به جای رانندگان مسابقات ساخته شده است. این بازی تجربه ای جدید از رانندگی با زاویه دید بسیار ارتقاء یافته اول شخص را به شما می دهد ( دیگر زاویه های دید نیز در بازی وجود دارد. ). بازیباز ها با هیجانی غیر قابل کنترل روبرو می شوند و این بار برای اولین بار تجربه ی رانندگی واقعی را با ماشین ها تجربه می کنند. سیستم ارتقاء یافته تصادفات و تخریب پذیری نیز یکی دیگر از پیشرفت ها در این بازی بوده است. ( خدا رحم کنه چون در مورد Prostreet هم همینو گفته بودند و دیگه بقیشو خودتون شاهد بودین ! )

آماده عوض کردن دنده در تاریخ 31 شهریور 88 باشید...

mehdihamedali

کاربر سایت
Dec 13, 2007
30
نام
مهدی حامدعلی
قربونت ما بیشتر اما از بحث بیرون نیفتیم.:biggrin1:
آقا کسی هست کمک کنه که ما سر پیچا نترکیم هرموقع اومدم بپیچم یه جوری شد!:biggrin1:

سرعتت اگه خودش کم میشه تو اون لحضه سرعت ول کن بعد وقتی وارد پیچ شدی کامل فرمون رو بچرخون و بعد با گاز بازی کن حتی اگه دیدی داری میری بیرون یکم ترمز هم کنی بد نیست

راستی خودت ماشین داری (واقعی) کار های که تو واقعیت انجام میدی تا تصادف نکنی این جا هم انجام بده از جمله ترمز دنده معکوس و ...

این یه راهشه

راستی کسی بلده چطور میشه راحت Spin Opponent کرد؟؟؟؟؟

موفق باشی

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
قربونت ما بیشتر اما از بحث بیرون نیفتیم.:biggrin1:
آقا کسی هست کمک کنه که ما سر پیچا نترکیم هرموقع اومدم بپیچم یه جوری شد!:biggrin1:
اگه خیلی با پیچیدن مشکل داری برو توی Option بازی و در قسمت Gameplay توی driving برو و Steering Assist رو روی high قرار بده .... ( البته روی LOW قرار بدی فکر نکنم برات مشکلی پیش بیاد )

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
دوست عزیز شما تمام ستاره ها رو گرفتید؟؟

من تمام مسابقات رو رفتم و تقریباً توی همش اولم شدم و در آخر هم مثل تمام ریسهای قبلی اسامی کلیه عوامل ساخت این بازی نمایش داده شد.
منکه دیگه مسابقه ای نمیبینم که نرفته باشم!!!:-"

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
من تمام مسابقات رو رفتم و تقریباً توی همش اولم شدم و در آخر هم مثل تمام ریسهای قبلی اسامی کلیه عوامل ساخت این بازی نمایش داده شد.
منکه دیگه مسابقه ای نمیبینم که نرفته باشم!!!:-"
اگر تمام ستاره‌ها را بگیری بازی 100 درصد میشه

mehdihamedali

کاربر سایت
Dec 13, 2007
30
نام
مهدی حامدعلی
اگر تمام ستاره‌ها را بگیری بازی 100 درصد میشه

منظور منم همین بود

ببین دوست عزیز گاهی درسته که تمام ریس ها رو اول میشی ولی تمامی ستاره های اون ریس رو بهت نمی ده مگر این که مثلاً 75% طول مسیر رو به روی خط های سبز رنگ روی جاده حرکت کنی (Race Line) اون وقت یک ستاره بهت میده

مثلاً من تو بخش های که Spin Opponent داره ستار هاش مونده نمیدونم هم چیکار کنم

کسی بازی رو 100% کرده و میدونه این ستاره ها رو باید چطور آزاد کرد؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
در مورد هندلینگ چون خودم مشکل داشتم خیلی باهاش ور رفتم ولی نشد آخر یه کار کردم الان همه رو اول می شم!
چی؟:biggrin1:
تعویض دنده رو دستی کنید!با دنده معکوس توی پیچها مثل هلو میشه با سرعت خیلی عالی پیچ ها رو رد کرد!برای دریفت هم عالیه!الان درفت ها رو دارم 64-5 برابر بقیه امتیاز میارم بدون هیچ دردسری!ولی قبلا بزور صد تا امتیاز می گرفتم
اینو قبلا بچه های دیگه هم گفته بودن ولی اکثر ماها توجه نمی کنیم و فکر می کنیم تعویض دنده به شکل دستی خیلی سخته!اولش سخته ولی بعد اتو رفتن براتون سخت تر میشه

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
آقا این مسابقه از دستم دره رفته. توی این مرحله اجازه نمیده مسابقه بدم پیغام میده ماشینت مناسب نیست باید چه ماشینی انتخاب کنم.
ej6rml5p8n3n6ow8gld3.jpg

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
آقا این مسابقه از دستم دره رفته. توی این مرحله اجازه نمیده مسابقه بدم پیغام میده ماشینت مناسب نیست باید چه ماشینی انتخاب کنم.
باید ماشینت عوض کنی.برا دریفت مدل دریفت برداری،ماشین مناسب با اون تایر رو برداری ، اروپا ،ماشین اروپایی آمریکا ،آمریکایی و الا آخر

mehdihamedali

کاربر سایت
Dec 13, 2007
30
نام
مهدی حامدعلی
تعویض دنده رو دستی کنید!با دنده معکوس توی پیچها مثل هلو میشه با سرعت خیلی عالی پیچ ها رو رد کرد!برای دریفت هم عالیه!الان درفت ها رو دارم 64-5 برابر بقیه امتیاز میارم بدون هیچ دردسری!ولی قبلا بزور صد تا امتیاز می گرفتم
اینو قبلا بچه های دیگه هم گفته بودن ولی اکثر ماها توجه نمی کنیم و فکر می کنیم تعویض دنده به شکل دستی خیلی سخته!اولش سخته ولی بعد اتو رفتن براتون سخت تر میشه

من راه بهتری رو انتخاب کردم من تعویض دندده به بالا و به پایین رو به روی دکمه های جلویی دسته تنظیم کردم درسته دنده اتوماتیکه ولی به دست هم تعویض میشه (که البته تو واقعیت هم همین طوره) اون وقت هر وقت که بخوام یه جاهایی سرعت رو بیشتر کنم دنده رو رو به بالا عوض میکنم و هر وقت بخوام برم تو پیچ یا زمان درفت از جاده خارج شم دنده رو به پایین عوض میکنم (دنده معکوس میدم) ولی یا دم هست که برای این کار قسم نخوردم و وقتی لازم هست این کارو رو میکنم همچنین توجه دارم که وقتی دور متور روی 6 تا 7 هست دنده معموس نمیدم چون دور موتور انقدر بالا میره که مثل واقعیت میترسم موتور بترکه در این مواقع از ترمز بعد دنده معکوس استفاده میکنم

تآقا این مسابقه از دستم دره رفته. توی این مرحله اجازه نمیده مسابقه بدم پیغام میده ماشینت مناسب نیست باید چه ماشینی انتخاب کنم.

شما برای این جاده حتما ماشین W دار یا همون World Worker استفاده کنید که حتما هم باید در بخش Upgread اون W رو خریده باشید در غیر این صورت این امکان وجود نداره پس شما حتما یا ماشین W دار ندارین یا براش W خرید نکردید

موفق باشید

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
من راه بهتری رو انتخاب کردم من تعویض دندده به بالا و به پایین رو به روی دکمه های جلویی دسته تنظیم کردم درسته دنده اتوماتیکه ولی به دست هم تعویض میشه (که البته تو واقعیت هم همین طوره) اون وقت هر وقت که بخوام یه جاهایی سرعت رو بیشتر کنم دنده رو رو به بالا عوض میکنم و هر وقت بخوام برم تو پیچ یا زمان درفت از جاده خارج شم دنده رو به پایین عوض میکنم (دنده معکوس میدم) ولی یا دم هست که برای این کار قسم نخوردم و وقتی لازم هست این کارو رو میکنم همچنین توجه دارم که وقتی دور متور روی 6 تا 7 هست دنده معموس نمیدم چون دور موتور انقدر بالا میره که مثل واقعیت میترسم موتور بترکه در این مواقع از ترمز بعد دنده معکوس استفاده میکنم

شما برای این جاده حتما ماشین W دار یا همون World Worker استفاده کنید که حتما هم باید در بخش Upgread اون W رو خریده باشید در غیر این صورت این امکان وجود نداره پس شما حتما یا ماشین W دار ندارین یا براش W خرید نکردید

موفق باشید

من ماشین w دار خریدم ولی بازم اجازه نمیده بازی کنم.
در بخش آپگرید باید بخرم یعنی چی متوجه نمیشم

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اوجوری قاطی می کنی!چون خود بازی بی هوا دنده عوض می کنه و تو هم می خوای دنده عوض کنی اون موقع مثلا از دنده 3 یهو می ری 5!همون دستی کنی بهتره!نگران موتور ماشین هم نباش!:biggrin1:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
Need for Speed: Shift - Developers announce new patch

پچ جدید بازی قراره به زودی منتشر بشه و این هم امکانات و مشکلاتی که بر طرف میکنه مخصوص برای کسانی که ati دارند خیلی خوب میشه.
NEW CONTENT/FUNCTIONALITY
- Increased the maximum number of online players from 8 to 12

BUG FIXES - CROSS-PLATFORM

- General game stability and performance improvements
- Improved car handling
- Fix for issue where some cars would bounce on their suspension during high load situations
- Fix for grass sometimes being displayed out of position
- Fix for intermittent incorrect driver duel results
- Fix for inverted balance slider operation
- Fix for online wins and losses occasionally being calculated incorrectly for drift races
- Fixed issue where loaned career car would inherit the player's career car tuning settings
- Fixed various usability issues with the advanced tuning screens
- Fixed lap timing for first lap of rolling start events
- Fixed car tuning settings sometimes not taking effect
- Fix to prevent rewinding past the start of instant replays
- Fixed car livery occasionally appearing all white during driver duel events
- Fixed incorrect screens being shown when player is disqualified
- Fix for occasional invisible opponents appearing during online drift events
- Fix for intermittent hang when skipping quickly through post-race screens
- Fix for intermittent hang when pressing X repeatedly in My Cars screen
- Fix for missing race groove on point-to-point tracks
- Prevented car livery resetting to default after an online race
- Fix for advanced tuning not staying unlocked on reload
- Fixed invitational event cars getting their setups corrupted and becoming undrivable (e.g. Veryon and Carrera GT)
- Fix for Lamborghini's having a low top speed when upgraded
- Fix for Corvette Z06 and Dodge Viper not able to move at the start of some events
- Fix for some upgraded AI cars bottoming out causing some instability over bumps
- Fix upgrade menu bug
- Fix for a force feedback strength settings save bug
- Fix multi-player settings for AI opponents and drift mode
- Fix for vinyls being incorrectly applied on rear wing
- Fix for a hang in lobby when accessing friend's list from car select
- Fix for profile load bug which skips save select menu when holding down Enter key
- Fix for jumping body parts when car resets

PC SPECIFIC
- Improved ATi graphics card support
- Improved dynamic vertex buffer usage (performance optimization on all PCs)
- Fixed crashes on certain PC configurations when changing shadow settings
- Fixed intermittent crash during first lap of races on certain PC configurations
- Disabled forced dampening for custom wheel presets on PC
- Optimized multi-GPU PC operation
- Fix for intermittent missing surface sounds on certain PC configurations
- Fix for intermittent black skies
- Fix for LAN menu hang for client when host quickly returns to main menu

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر