Need for Speed: Shift | PC

NFS-Shift_PC_WindowsBOX-tempboxart_160h.jpg

شرکت سازنده : Slightly Mad Studios
شرکت پخش کننده : Electronic Arts
تاریخ عرضه : September 22, 2009
ژانر :Racing
اسکرین شات | تریلر

دنده را عوض کنید! NFS:Shift توسط رانندگان مسابقه برای بازی کردن به جای رانندگان مسابقات ساخته شده است. این بازی تجربه ای جدید از رانندگی با زاویه دید بسیار ارتقاء یافته اول شخص را به شما می دهد ( دیگر زاویه های دید نیز در بازی وجود دارد. ). بازیباز ها با هیجانی غیر قابل کنترل روبرو می شوند و این بار برای اولین بار تجربه ی رانندگی واقعی را با ماشین ها تجربه می کنند. سیستم ارتقاء یافته تصادفات و تخریب پذیری نیز یکی دیگر از پیشرفت ها در این بازی بوده است. ( خدا رحم کنه چون در مورد Prostreet هم همینو گفته بودند و دیگه بقیشو خودتون شاهد بودین ! )

آماده عوض کردن دنده در تاریخ 31 شهریور 88 باشید...

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
game pot به fallout3 نسخه pc امتیازه بالاتری نسبت به نسخه ps3 داده.:-"
9.2 مربوط به forza 2 دوست عزیز.
حرفاتون بد جوری بوی دشمن بودنت با کنسولو میده.
دوستان درست گفتن که اینجا تاپیکه شیفته. ادامه صحبت درست نیست.
یه سر به تاپیکه forza3 بزن دوست محترم
موفق باشی:smile:
برادر من fallout3 استثنا بود و خیلی براشون بد میشد نمره پی سی را نمیدادند ولی 90 درصد دیگه چی
من با کنسول مشکلی ندارم با پارتی بازی های سایت ها مشکل دارم
دوست عزیز این معمولیه تو در تاپیک در مورد چیز های مرتبط دیگه هم بحث بشه ما هم بحث خارج از موضوع نمیکنیم در مورد shif ,gt 5 ,forza 3 هست من نمی دونم چرا یه کلمه حرف میزنیم میگید از بحث خارج شدید.تا اسم forza 3 میاریم یه دفعه یکی میگه از بحث خارج شدید والا من این حرف ها را هم تو تاپیک forza 3 بزنم بازم میگید از بحث خارج شدید.صفحات قبل را مطالعه کنید تا ببینید این بحث برای چی شروع شده .

آخرین ویرایش:

mehdihamedali

کاربر سایت
Dec 13, 2007
30
نام
مهدی حامدعلی
با سلام

من از زمان Most Wanted با این سری خداحافظی کردم ولی بعد از 4 سال و اومدن 3 تا NFS حالا که امتیازهای Shift رو میبینم اینطور فکر میکنم که دوباره به اوج برگشته ولی هنوز مطمئن نیستم چرا که امتیازها یک مقدار متناقضه و این امکان وجود داره که بازی نسبت به سلیقه ارزشش خیلی بالا یا پایین بره!

حالا دوستانی که بازی رو رفتن بگن که آیا بازی اصولا سلیقه ای یا نه؟ آیا خسته کننده میشه؟
آیا مثل Grid جذاب هست؟(عمرا به Grid نمیرسه واسه همین فقط از نظر جذاب بودن بازی مقایسش کردم!!!)

اتفاقا 2 تا از بازی ساز ها و طراح های بازی Grid (البته به گفته تهیه کننده هاش) تو ساخت این بازی دست داشتن و البته تمام منتقدین بازی های این شکلی اعلام کردن که NFS هیجان و جذابیت بیشتری داره

mehdihamedali

کاربر سایت
Dec 13, 2007
30
نام
مهدی حامدعلی
البته تو خاکی رفتن برای سبقت گرفتن در بعضی مواقع لازمه
بدتر از توی شن ها رفتن برخورد با لاستیک ها و جعبه های کنار پیسته

خدایش این جاشو خیلی خوب اومدی مخصوصا وقتی ماشینت سری 4 باشه که واقعا گریه ات در میآد اخرش دیگه باید کامل ترمز کنی تا بتونی خلاص بشی به قول دوستمون هم باید مسابقه رو بی خیال بشی

mehdihamedali

کاربر سایت
Dec 13, 2007
30
نام
مهدی حامدعلی
هر جایی نباید برای سبقت رفت توی شن ها
مثلا توی یه پیچ نه چندان تند یه کم برو توی شن ها و سریع جلو بزن
توی این دور ها دیگر ماشین ها می زنن روی ترمز و دور می زنن

در ضمن اگر بتونی ماشین های دیگری هول بدی توی شن ها خیلی خوب میشه
برای این کار برو پشت ماشین جلویی با سپر جلوی ماشینت بزن به بغل صندوق عقب ماشین جلویی
حدودا جایی که جای ورودی بنزینه

این تکنیک خیلی تکنیک خوبیه مخصوصا تو ماشین های سری 4 البته این کارها خیلی ضریفه مخصوصا این که این کارها امتیاز هم داره

مثلا تو موقع ورود به پیچ اگه بعد از ورود بزنی به ماشین جلویی و بندازیش بیرون از پیست و خودت دور بزی یک امتیاز آخر بازی بهت میده که اگر تو چندین جاده مختلف چند بار این کار رو انجام بدی یه لیسانس یا تاییده رانندگی بهت میده که باعث میشه ماشین رو بهتر کنترل کنی

البته کنترل راحتتر ماشین احساس خودمه ها ولی یه جایی تو سایت های خارجی این موضوع رو هم خوندم ولی این مطلب رو خودت سایت سازنده تایید نکرده

mehdihamedali

کاربر سایت
Dec 13, 2007
30
نام
مهدی حامدعلی
برادر من خیلی وقته gt 5 را دنبال میکنم و ویدئوهاش را هم دیدم برای همین میگم قابل مقایسه با forza 3 نیست . این بازی را هم بزرگش کردند بیش از حد و شما هم گول میخورید عجب واقع گرایانه هست.نه دوست من از این خبرا نیست یه سری به ویدئوهاش بزنی معلومه. در مورد گیم اسپات هم مگه شده انحصاری برای ایکس باکس بیاد نمرش را پایین بده اینا همشون جیره خوره های مایکروسافت و سونی هستند و گیریم که خودش 9.2 گرفته این دلیل نمیشه واقع گرایانه باشه من بحثم همینه.
وقتی گیم اسپات میاد بین بازی هایی که نسخه پی سی بهتر از کنسوله نقد نسخه کنسول را میده و نسخه پی سی را نقد نمیکنه که یک وقت گیمر ها نبیند نسخه پی سی بهتره برند بخرند چه انتظاری میشه داشت که نمره عادلانه بده.
راستی این نمره 9.2 را لینکش را بده از گیم اسپات چون من که دیدم نمره ای نداده هنوز

من حرف های این دوستمون رو کاملا قبول داره

ولی منم فکر میکنم که این تاپیک تاپیک NFS هست بهتره به خود NFS بپردازیم

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
داداشا یکی رهنمایی میکنهچجور باید corner mastered شد ؟؟
اصلا چجور بپیچیم که ماشین لیز نخوره و سرعتش خیلی کم نشه که بتونیم corner mastered بشیم ؟

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
اتفاقا 2 تا از بازی ساز ها و طراح های بازی Grid (البته به گفته تهیه کننده هاش) تو ساخت این بازی دست داشتن و البته تمام منتقدین بازی های این شکلی اعلام کردن که NFS هیجان و جذابیت بیشتری داره
دوست من چند تا پست پشت هم نده!
منم موافقم هیجان nfs خیلی بالاست!

برادر من fallout3 استثنا بود و خیلی براشون بد میشد نمره پی سی را نمیدادند ولی 90 درصد دیگه چی
من با کنسول مشکلی ندارم با پارتی بازی های سایت ها مشکل دارم
دوست عزیز این معمولیه تو در تاپیک در مورد چیز های مرتبط دیگه هم بحث بشه ما هم بحث خارج از موضوع نمیکنیم در مورد shif ,gt 5 ,forza 3 هست من نمی دونم چرا یه کلمه حرف میزنیم میگید از بحث خارج شدید.تا اسم forza 3 میاریم یه دفعه یکی میگه از بحث خارج شدید والا من این حرف ها را هم تو تاپیک forza 3 بزنم بازم میگید از بحث خارج شدید.صفحات قبل را مطالعه کنید تا ببینید این بحث برای چی شروع شده .
شما نمی خوایین این بحث های متفرقرو کنار بزارین؟
بابا شما gt5 forza 3 و حتی fallout 3 رو کشیدین تو تاپیک shift !:eek::confused:
تاپیک واسه shift هستش !!!!:eek:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
اقا اینجا مگه تاپیک مقایسه یا تاپیک امتیازه جانم ؟؟؟ :d

یه حرفه ای بیاد جواب ما رو بده
داداشا یکی رهنمایی میکنهچجور باید corner mastered شد ؟؟
اصلا چجور بپیچیم که ماشین لیز نخوره و سرعتش خیلی کم نشه که بتونیم corner mastered بشیم ؟

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
امیر دقیق بوگو چه ته؟:biggrin1:
من چیزیم نیس:D
این برنامه PhysX رو که باید اجرا بشه تا بازی درست و کامل بیاد رو من از روی خود CD نصب کردم ولی حالا که میرم تو بازی همه ماشین ها و زمین و دود و... ر. به شکل مربع های سیاه نشون میده و وقتی میرم تو برنامه PhysX نوشته:No AGEIA PhysX Processor Istaled
و جلوی PhysX Processor خالیه

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بچه ها من مشكل بي پولي دارم. در نتيجه يك لطف به من بكنيد و يك ترينر كه رمز پولش كار كنه بذاريد :p
چون يك سري گرفتم كار نكرد . يكي ميخوام كه خودتون تائيدش كنيد كه كار كنه
مرسي :love:

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
من چیزیم نیس:D
این برنامه PhysX رو که باید اجرا بشه تا بازی درست و کامل بیاد رو من از روی خود CD نصب کردم ولی حالا که میرم تو بازی همه ماشین ها و زمین و دود و... ر. به شکل مربع های سیاه نشون میده و وقتی میرم تو برنامه PhysX نوشته:No AGEIA PhysX Processor Istaled
و جلوی PhysX Processor خالیه
سلامت باشی:D
امیر مشکل از AGEIA PhysXـه پیشنهاد می کنم NVIDIA PhysX رو اینستال کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر