Need for Speed: Shift | PC

NFS-Shift_PC_WindowsBOX-tempboxart_160h.jpg

شرکت سازنده : Slightly Mad Studios
شرکت پخش کننده : Electronic Arts
تاریخ عرضه : September 22, 2009
ژانر :Racing
اسکرین شات | تریلر

دنده را عوض کنید! NFS:Shift توسط رانندگان مسابقه برای بازی کردن به جای رانندگان مسابقات ساخته شده است. این بازی تجربه ای جدید از رانندگی با زاویه دید بسیار ارتقاء یافته اول شخص را به شما می دهد ( دیگر زاویه های دید نیز در بازی وجود دارد. ). بازیباز ها با هیجانی غیر قابل کنترل روبرو می شوند و این بار برای اولین بار تجربه ی رانندگی واقعی را با ماشین ها تجربه می کنند. سیستم ارتقاء یافته تصادفات و تخریب پذیری نیز یکی دیگر از پیشرفت ها در این بازی بوده است. ( خدا رحم کنه چون در مورد Prostreet هم همینو گفته بودند و دیگه بقیشو خودتون شاهد بودین ! )

آماده عوض کردن دنده در تاریخ 31 شهریور 88 باشید...

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
خدا لعنت کنه این ea را یا ویندوز من را
2 بار بازی را رفتم تا اخراش جلو خیلی یه دفعه پیام میده unable save :((اخه کی حال داره از اول بره

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
بابا این بازی داره اشک منو در میاره!یه راهی وجود نداره که اینهمه ماشینت سر نخوره؟
محمد جان گریه نداره که:biggrin1:
تو بخش my cars یه قسمتی هست به اسم Tuning وارد میشی بعد اون فنر رو انتخاب میکنی بعد اون دوتا اولی رو به سمت راست بیار ولی نه تا اخر
من این کارو کردم درست شد کلا بازی tuning خیلی خوبی داره

خدا لعنت کنه این ea را یا ویندوز من را
2 بار بازی را رفتم تا اخراش جلو خیلی یه دفعه پیام میده unable save :((اخه کی حال داره از اول بره
اصولا هر چیزی حکمتی داره حکمت این یکی هم اینه که یاد بگیری هر دفعه که بازی سیو شد بری یه کپی از سیو بگیری:biggrin1:

total_ps85

کاربر سایت
Oct 23, 2008
135
نام
سهیل
دوست عزیز چرا انقدر forza را بزرگش میکنید؟مگه شما بازی کردید که میگید سطحش بالاتره .حالا gt 5 را قبول دارم ولی نه forza . نمی دونم چرا انقدر forza را بزرگ میکنید که با gt 5 کنارهم میذارید؟؟؟؟؟نمیگم forza بازی بدیه ولی اصلا در سطح gt 5 نیست و اصلا واقع گرایانه مثل اون نیست.اینم یه سری بزرگ نمایی از طرف مایکروسافت که بگه انحصاریش در حد انحصاری پلی 3 هست

دوست محترم forza نیازی به بزرگ کردن نداره;)
مگه شما gt5 رو بازی کردین که قبولش دارین؟:biggrin1:
از هر گیمری سوال کنین بهترین سیمولیتها کدومه,اسم این 2 بازیو میگه.
shift تو سیمولیت rookie به حساب میاد اما واقعا به موقع استیل بازیو تغییر دادن.
امتیاز 9.2 از game spot برایه forza2 و وجود بیش از 90 پیست و400 ماشین و در عین حال کاملا واقع گریانه بودنه forza3 دلیل بر اینکه تنها بازی رقیب gt باشه.
اما نظره شخصی من اینکه واقعا این دو باز به هم نزدیکن.
پست منو به حسابه فن بوی بودنه ماکرو یا سونی نزار.
در جواب دوست عزیز gameplay اینم بگم: درسته

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
دوست محترم forza نیازی به بزرگ کردن نداره;)
مگه شما gt5 رو بازی کردین که قبولش دارین؟:biggrin1:
از هر گیمری سوال کنین بهترین سیمولیتها کدومه,اسم این 2 بازیو میگه.
shift تو سیمولیت rookie به حساب میاد اما واقعا به موقع استیل بازیو تغییر دادن.
امتیاز 9.2 از game spot برایه forza2 و وجود بیش از 90 پیست و400 ماشین و در عین حال کاملا واقع گریانه بودنه forza3 دلیل بر اینکه تنها بازی رقیب gt باشه.
اما نظره شخصی من اینکه واقعا این دو باز به هم نزدیکن.
پست منو به حسابه فن بوی بودنه ماکرو یا سونی نزار.
در جواب دوست عزیز gameplay اینم بگم: درسته
برادر من خیلی وقته gt 5 را دنبال میکنم و ویدئوهاش را هم دیدم برای همین میگم قابل مقایسه با forza 3 نیست . این بازی را هم بزرگش کردند بیش از حد و شما هم گول میخورید عجب واقع گرایانه هست.نه دوست من از این خبرا نیست یه سری به ویدئوهاش بزنی معلومه. در مورد گیم اسپات هم مگه شده انحصاری برای ایکس باکس بیاد نمرش را پایین بده اینا همشون جیره خوره های مایکروسافت و سونی هستند و گیریم که خودش 9.2 گرفته این دلیل نمیشه واقع گرایانه باشه من بحثم همینه.
وقتی گیم اسپات میاد بین بازی هایی که نسخه پی سی بهتر از کنسوله نقد نسخه کنسول را میده و نسخه پی سی را نقد نمیکنه که یک وقت گیمر ها نبیند نسخه پی سی بهتره برند بخرند چه انتظاری میشه داشت که نمره عادلانه بده.
راستی این نمره 9.2 را لینکش را بده از گیم اسپات چون من که دیدم نمره ای نداده هنوز

آخرین ویرایش:

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
راستی این نمره 9.2 را لینکش را بده از گیم اسپات چون من که دیدم نمره ای نداده هنوز
فکر کنم منظور ایشون Forza2 بود.
بعدش این که این تاپیک Shift هستشها نه FM3 VS GT5.:offtopic:
موندم چرا بحث میکنین.اقا خونه اخرش اینه که هرکی PS3 داره GT5 میزنه هرکی X360 داره FM3 میزنه.ما هم که هیچکدوم رو نداریم Dirt2 رو میزنیم:biggrin1:
لطفا بحث رو به بیراهه نبرین.

total_ps85

کاربر سایت
Oct 23, 2008
135
نام
سهیل
برادر من خیلی وقته gt 5 را دنبال میکنم و ویدئوهاش را هم دیدم برای همین میگم قابل مقایسه با forza 3 نیست . این بازی را هم بزرگش کردند بیش از حد و شما هم گول میخورید عجب واقع گرایانه هست.نه دوست من از این خبرا نیست یه سری به ویدئوهاش بزنی معلومه. در مورد گیم اسپات هم مگه شده انحصاری برای ایکس باکس بیاد نمرش را پایین بده اینا همشون جیره خوره های مایکروسافت و سونی هستند و گیریم که خودش 9.2 گرفته این دلیل نمیشه واقع گرایانه باشه من بحثم همینه.
وقتی گیم اسپات میاد بین بازی هایی که نسخه پی سی بهتر از کنسوله نقد نسخه کنسول را میده و نسخه پی سی را نقد نمیکنه که یک وقت گیمر ها نبیند نسخه پی سی بهتره برند بخرند چه انتظاری میشه داشت که نمره عادلانه بده.

game pot به fallout3 نسخه pc امتیازه بالاتری نسبت به نسخه ps3 داده.:-"
9.2 مربوط به forza 2 دوست عزیز.
حرفاتون بد جوری بوی دشمن بودنت با کنسولو میده.
دوستان درست گفتن که اینجا تاپیکه شیفته. ادامه صحبت درست نیست.
یه سر به تاپیکه forza3 بزن دوست محترم
موفق باشی:smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر