Need for Speed: Shift | PC

NFS-Shift_PC_WindowsBOX-tempboxart_160h.jpg

شرکت سازنده : Slightly Mad Studios
شرکت پخش کننده : Electronic Arts
تاریخ عرضه : September 22, 2009
ژانر :Racing
اسکرین شات | تریلر

دنده را عوض کنید! NFS:Shift توسط رانندگان مسابقه برای بازی کردن به جای رانندگان مسابقات ساخته شده است. این بازی تجربه ای جدید از رانندگی با زاویه دید بسیار ارتقاء یافته اول شخص را به شما می دهد ( دیگر زاویه های دید نیز در بازی وجود دارد. ). بازیباز ها با هیجانی غیر قابل کنترل روبرو می شوند و این بار برای اولین بار تجربه ی رانندگی واقعی را با ماشین ها تجربه می کنند. سیستم ارتقاء یافته تصادفات و تخریب پذیری نیز یکی دیگر از پیشرفت ها در این بازی بوده است. ( خدا رحم کنه چون در مورد Prostreet هم همینو گفته بودند و دیگه بقیشو خودتون شاهد بودین ! )

آماده عوض کردن دنده در تاریخ 31 شهریور 88 باشید...

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
من هنوز این بازی رو نگرفتم میخوام بدونم بازی همچنان مشکل لودینگ داره تازه یه پج تو سایت گیم اسپات برای این بازی اومده کسی این پج رو تست کرده
تنظیماتو پایین میاری درست میشه ! یا اینکه میری فایل اجرایی بازی رو روش کلیک راست میکنی و properties رو میزنی و تب compatibility و قسمت compatibility mode رو تیک میزنی و میزاری رو win 98/me مشکل برطرف میشه!

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
بابا این بازی دیگه شورش رو در آورده!من مثلا خدا گرید و درت بودم ولی توی این بازی زبونم لال شلقمم حساب نمی شم!:laughing:
چرا اینهمه این بازی سخته؟بابا من راحت با ماشین تو خیابونا دریفت می رم اینو هر چی زور زدم نشد!:biggrin1:
اصلا فرمون ماشنها هر کدوم یه جوره.تا میای به نیسان عادت کنی باید با BMW برونی تا میای به این یکی عادت کنی ماشین بعدی میاد!هر دور رو یه 3-4 دوری حداقل باید رفت تا قلقش دستت بیاد!
تقلبی چیزی نداره کسی به ما برسونه بتونیم راه بیفتیم؟منظورم ترینر نیست! ترفند هست

یه خورده دستت را از گاز بردار و ترمز بزن (هی بزن هی ول کن)
دوست منم دستش را میزاشت رو گاز تا ته و بعدش می گفت نمیشه

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
قبل از Tier 4 سخت نبود بازی ولی الان خیلی ناجور شده.
بیشتر هم بخاطر بی اعصابی راننده های دیگس!
هی دَغ و دوغ میزنن به آدم سر هر پیچ.
کنترل این ماشینهای Tier 4 سخت هست اینام از پشت و جلو امان نمیدن!
اما خوبه و میشه کم کم بهش عادت کرد.

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
اینجاست که مهارت تو رانندگی خودشو نشون میده! :cool:
باید مسیر حرکت حریفها رو حدس بزنید، تقلب کنید!:-" (مخصوصا تو حاشیه ها) ، به موقع جا خالی بدین و حتی موقع پیچیدن از ماشینهای حریف هم کمک بگیرید!:biggrin1:

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
من نظرم عوض شد بعضی ماشینا کنترل خو بی دارن بعضی افتضاه در ضمن رانندگی سادهی داره گیر ندید ساده است
من نمیدونم شما چجوری مدام میگی سادست:confused:!!تنها چیزی که نیست ساده بودنه!دوست من دوباره میگم اگه شما اون ماشینو تو واقعیت رونده باشین به عمق هندلینگ پی میبری!!برای مثال bmw e92 !
ولی خب اگه تو واقعیت پشت این ماشین ها نشسته باشی بازم اشکال نداره چون بازم کنترل ماشین ها ساده نیست :cheesygri!هر ماشینی سواریو هندلینگ خودشو داره !برای مثال nissan skyline بسیار متفاوت تر از شورلت کروت از هر لحاظ حرکت میکنه!
همه مسابقاتو به قول دوستان باید با زیرکی و حتی استفاده ار ماشین رقیب پیروز شد!:cheesygri

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من هنوز این بازی رو نگرفتم میخوام بدونم بازی همچنان مشکل لودینگ داره تازه یه پج تو سایت گیم اسپات برای این بازی اومده کسی این پج رو تست کرده

ببینم منم بازی رو نگرفتم و میخوام که بگیرم بازی مشکل پُشکل! زیاد داره؟:biggrin1:

بازی پر اشکاله. من فقط تونستم یه بار بازی رو اجرا کنم (با حداکثر تنظیمات (غیر از AA)) . بعد از اون هر کاری کردم بازی اجرا نشد. حتی همه ی تنظیمات رو تا کمترین حد پایین آوردم ولی بازم هم هنگامی که میخواد بازی شروع بشه میزنه بیرون و پیغام Send Error میده. آخرین درایور گرافیک و آخرین DirecX و آخرین PhysX رو و خلاصه هر کاری کردم نشد که نشد. (اون روش compatibility win 98/me هم جواب نمیده) {البته ویندوزم XP هستش)
اون پچی هم که اومده فقط مربوط به ماوس و حالت MultiPlayer میشه و این مشکل رو حل نمیکنه.
حتی تو فروم اصلی بازی هم خیلی ها مشکل اجرا کردن دارن ولی این EA خیال نداره پچ جدیدی رو ارائه بده. (دقیقا عین دو بازی آخرش اشکال داره) (لعنت بر EA)

gameplay

کاربر سایت
Apr 13, 2008
34
خدا نکنه ماشینت بره تو خاکی دیگه باید قید مسابقرو بزنی
بابا گفتن طبیعی نه دیگه اینجوری

انگار تا حالا تو عمرمون جاده خاکی نرونده بودیم!!!!!!!!

شایدم جاده خاکیاشون با مال ما فرق داره

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
با سلام

من از زمان Most Wanted با این سری خداحافظی کردم ولی بعد از 4 سال و اومدن 3 تا NFS حالا که امتیازهای Shift رو میبینم اینطور فکر میکنم که دوباره به اوج برگشته ولی هنوز مطمئن نیستم چرا که امتیازها یک مقدار متناقضه و این امکان وجود داره که بازی نسبت به سلیقه ارزشش خیلی بالا یا پایین بره!

حالا دوستانی که بازی رو رفتن بگن که آیا بازی اصولا سلیقه ای یا نه؟ آیا خسته کننده میشه؟
آیا مثل Grid جذاب هست؟(عمرا به Grid نمیرسه واسه همین فقط از نظر جذاب بودن بازی مقایسش کردم!!!)

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
با سلام

من از زمان Most Wanted با این سری خداحافظی کردم ولی بعد از 4 سال و اومدن 3 تا NFS حالا که امتیازهای Shift رو میبینم اینطور فکر میکنم که دوباره به اوج برگشته ولی هنوز مطمئن نیستم چرا که امتیازها یک مقدار متناقضه و این امکان وجود داره که بازی نسبت به سلیقه ارزشش خیلی بالا یا پایین بره!

حالا دوستانی که بازی رو رفتن بگن که آیا بازی اصولا سلیقه ای یا نه؟ آیا خسته کننده میشه؟
آیا مثل Grid جذاب هست؟(عمرا به Grid نمیرسه واسه همین فقط از نظر جذاب بودن بازی مقایسش کردم!!!)
سلام
من که کاملا فکر میکنم سلیقه ای هستش!چون یه عده رو میشناسم بسیار لذت بردن و یه عده دیگه نه!;)
دوست عزیز برای من خسته کننده نشده چون تا الان بالای 600 تا ستاره گرفتم و هر دفعه مسابقاتشم برام جذاب تر میشه!:cheesygri
من که خودم از گرید خوشم نیومد و در مورد جذاب تر بودنش هم اگه بخوام چیزی بگم نظر شخصیه خودمو میگم که با nfs بیشتر حال کردم و بیشتر جذاب بود برام!:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر