Need for Speed: Shift | PC

NFS-Shift_PC_WindowsBOX-tempboxart_160h.jpg

شرکت سازنده : Slightly Mad Studios
شرکت پخش کننده : Electronic Arts
تاریخ عرضه : September 22, 2009
ژانر :Racing
اسکرین شات | تریلر

دنده را عوض کنید! NFS:Shift توسط رانندگان مسابقه برای بازی کردن به جای رانندگان مسابقات ساخته شده است. این بازی تجربه ای جدید از رانندگی با زاویه دید بسیار ارتقاء یافته اول شخص را به شما می دهد ( دیگر زاویه های دید نیز در بازی وجود دارد. ). بازیباز ها با هیجانی غیر قابل کنترل روبرو می شوند و این بار برای اولین بار تجربه ی رانندگی واقعی را با ماشین ها تجربه می کنند. سیستم ارتقاء یافته تصادفات و تخریب پذیری نیز یکی دیگر از پیشرفت ها در این بازی بوده است. ( خدا رحم کنه چون در مورد Prostreet هم همینو گفته بودند و دیگه بقیشو خودتون شاهد بودین ! )

آماده عوض کردن دنده در تاریخ 31 شهریور 88 باشید...

mehdihamedali

کاربر سایت
Dec 13, 2007
30
نام
مهدی حامدعلی
دوستان عزیز من تمام پست های موجود تو این تاپیک رو خوندم

من به زودی یک انتقاد مفصل میدم

منتظر باشید

موفق باشید:laughing:

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
سلام دوستان یه کمک میخواستم.:biggrin1::biggrin1:
میخواستم بدونم که این بازی به چه سیستمی نیاز داره؟:biggrin1::biggrin1:

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
اگه کسی بازی رو پاک میکنه یا به قولی بازی رو به سطل آشغال هدایت میکنه جز ضعفش چیزی دیگه ای رو نمیرسونه

جامعه بازیکنان این جور بازی ها زمانی این موضوع رو قبول میکنه که شخص بازی رو اولاً کامل تحلیل و دلایلش رو با مدرک و علم ارائه کنه و دوم این که بازی رو تا آخرش رفته باشه

شما تا حالا COD4 رو بازی کردی و لذت بردی
ولی من بعد از 5 دقیقه بازی رو پاک کردم چون بازی رو در حالت خیلی خیلی سخت نمیشه رفت و به همین علت خیلی بدم اومد

حالا اول این که این ضعف منه که نمی تونم بازی رو تو حالت خیلی خیلی سخت برم دوم این که من میتونستم تو حالت های پایین تر بازی رو شروع کنم و این دو موضوع ملاک خوب بودن و بد بودن بازی نیست

امیدوارم حرف هام کسی رو ناراحت نکرده باشه
:love:
حرفات قابل احترامه!:cheesygri
ولی یه چیزم هستا ممکنه اون کسی که بازیو پاک میکنه به هیچ عنوان لذت نبرده از اون بازی حالا شاید از هر لحاظ!اسم اینو نمیشه ضعف گزاشت!شاید اگه همین شخصیکه بازیو پاک کرده میشست با حوصله بازی میکرد جزو برترین های اون بازی بود!
منم اصلا با سبکش حال نکردم ولی وقتی کنترل ماشین دستم اومد طوری شد که تا الان 602 تا ستاره گرفتم!چون از نظرم سواریه ماشینا بسیار قشنگ طراحی شده!واینو میشه از نوع حرکت دور زدن ماشین نوع شتاب گرفتن و . . . دید!
اگه کسی از دوستان پشت BMW E92 تو ایران نشسته باشه شباهت وحشتناک bmw توی بازیو با bmw واقعیت متوجه میشه!:)

freeOwl

کاربر سایت
Aug 23, 2009
266
نام
مهرداد
خیلی ببخشید اما کنترل ماشین اصلا جالب نیست و ساده می باشد شما پرو استریت بازی کن خیلی سخت تر از این من به گرافیک صدا ..... کار ندارم در مورد کنترل ضعیف عمل کردن من که احساس نمی کنم یه ماشین می رونم!!!!!

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
خیلی ببخشید اما کنترل ماشین اصلا جالب نیست و ساده می باشد شما پرو استریت بازی کن خیلی سخت تر از این من به گرافیک صدا ..... کار ندارم در مورد کنترل ضعیف عمل کردن من که احساس نمی کنم یه ماشین می رونم!!!!!
چرا میگی ببخشید دوست من؟؟؟:cheesygri
هر کی باید نظر خودشو بگه دیگه درسته؟شما هم نظرتونو گفتین!واسه منم بسیار بسیار قابل احترام هستش!:p
دقت کن من نگفتم هر چی سخت تر بهتر من اینو هیچ جا نگفتم !من از پرو استریت به هیچ عنوان خوشم نیومد!
حرف من اینه که در کل هندلینگ و نوع حرکت ماشینها از رفتن به داخل پیچ ها (چون هندلینگ یه ماشین زمانی اوج حرکت خودشو نشون میده که یه ماشین بتونه بدون هیچ نوع حرکت ناهنجاری بپیچه)تا چیزهای دیگه به واقعیت نزدیک شده !ولی هیچ وقت به پای عناوین بزرگ این سبک مثل gt5 نمیرسه !
اون مثالی که زدمو امتحان کن!همون Bmw e92!اگه به حرفم نرسیدی اونوقت سلیقه شما به سریه جدید Nfs نمیخوره!:cheesygri

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
سلام دوستان یه کمک میخواستم.:biggrin1::biggrin1:
میخواستم بدونم که این بازی به چه سیستمی نیاز داره؟:biggrin1::biggrin1:
Operating System :Windows XP (Service Pack 3) or Windows Vista (Service Pack 1) / Windows 7
CPU: Intel Core 2 Duo 1.6 GHz or faster
Memory: 1.0 GB for Windows XP
1.5 GB for Windows Vista/Windows 7
Hard Drive Space : 6 GB of free space
Graphics Hardware: [256 MB Video Card, with support for Pixel Shader 3.0 ATI RadeonNVIDIA GeForce 7800 GT 256MB or greater X1800 XT 512MB or greater
Sound Hardware: DirectX 9.0c compatible

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
Operating System :Windows XP (Service Pack 3) or Windows Vista (Service Pack 1) / Windows 7
CPU: Intel Core 2 Duo 1.6 GHz or faster
Memory: 1.0 GB for Windows XP
1.5 GB for Windows Vista/Windows 7
Hard Drive Space : 6 GB of free space
Graphics Hardware: [256 MB Video Card, with support for Pixel Shader 3.0 ATI RadeonNVIDIA GeForce 7800 GT 256MB or greater X1800 XT 512MB or greater
Sound Hardware: DirectX 9.0c compatible
ممنون خیلی ممنون و متشکر اونوقت بازی چند وقته اومده؟:biggrin1::biggrin1:

mehdihamedali

کاربر سایت
Dec 13, 2007
30
نام
مهدی حامدعلی
حرفات قابل احترامه!:cheesygri
ولی یه چیزم هستا ممکنه اون کسی که بازیو پاک میکنه به هیچ عنوان لذت نبرده از اون بازی حالا شاید از هر لحاظ!اسم اینو نمیشه ضعف گزاشت!شاید اگه همین شخصیکه بازیو پاک کرده میشست با حوصله بازی میکرد جزو برترین های اون بازی بود!
منم اصلا با سبکش حال نکردم ولی وقتی کنترل ماشین دستم اومد طوری شد که تا الان 602 تا ستاره گرفتم!چون از نظرم سواریه ماشینا بسیار قشنگ طراحی شده!واینو میشه از نوع حرکت دور زدن ماشین نوع شتاب گرفتن و . . . دید!
اگه کسی از دوستان پشت BMW E92 تو ایران نشسته باشه شباهت وحشتناک bmw توی بازیو با bmw واقعیت متوجه میشه!:)
دوست عزیز
اول این که من خیلی خوش حال شدم که کسی از من انتقاد کرد
دوم این که نظر شما هم برای من و هم برای خودتون قابل احترامه
سوم من منظورم این نبود که کسایی که بازی رو از روی سیستمشون پاک میکنن ضعیف هستند بنابر این در واقع این موضوع رو میرسونه که همه بازیکنان بازی های کامپیوتری باید همه بازی ها رو انجام بدن و تا آخرش برن اصلا ببین من خودم از اون دسته آدم های هستم که از بازی های رول خوشم نمیاد و گاهی بازی رو نصب میکنم تا ببینم گرافیک بازی در چه حده و یزه بازی می کنم و اگه ببینم میتونم برم و حوصلم رو سر نمی بره تاجایی که بتونم راحت بازی ادامه بدم میرم و بعد بازی رو پاک میکنم و این گاهی اوقات تا 6 ماه طول میکشه گاهی در کمتر از 5 دقیقه میشه همین طور شوهر خاهر من هم از بازی های استراتژیک بدش میاد و هیچ وقت هم بازی نمیکنه و این یک چزیه خیلی خیلی عادیه اما حرف من این نبود گاهی اوقات یک سری از دوستان بازی رو به هر علت انجام نمیدن و شروع میکنن خراب کردن بازی انقدر از بازی بد میگن انگار سازنده بازی بودن و تیم برنامه نویسشون کار رو خراب کرده یا چند میلیار به این بازی پول دادن و پولشون هدر رفته و من از این جور آدما یکم ناراحت میشم
حرف من اینه بابا از بازی خوشت نمیاد بگو من از بازی خوشم نیومد دیگه کوبیدن بازی چیه
تازه دعوت نامه برات نفرستادیم که بذار اونایی که بازی دوست دارن از بازی تعریف کنند و تو هم لذت ببر شاید از حالی که اونا می کنند تو هم از بازی خوشت اومد

موفق باشید:cool:
:confused:

rainman_8506

کاربر سایت
Jan 7, 2008
379
نام
صادق
بازی حرف نداره واقعا زحمت براش کشیدن اینو کسی میفهمه که تو عمق جزئیات بازی رفته باشه.
کنترل بازی هم عالی هست اونایی که میگن آسون هست بهتره یه لامبورگینی بردارن برن تو پیستهای آمریکا بعد میفهمن دنیا چه خبره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر