Need for Speed: Shift | PC

NFS-Shift_PC_WindowsBOX-tempboxart_160h.jpg

شرکت سازنده : Slightly Mad Studios
شرکت پخش کننده : Electronic Arts
تاریخ عرضه : September 22, 2009
ژانر :Racing
اسکرین شات | تریلر

دنده را عوض کنید! NFS:Shift توسط رانندگان مسابقه برای بازی کردن به جای رانندگان مسابقات ساخته شده است. این بازی تجربه ای جدید از رانندگی با زاویه دید بسیار ارتقاء یافته اول شخص را به شما می دهد ( دیگر زاویه های دید نیز در بازی وجود دارد. ). بازیباز ها با هیجانی غیر قابل کنترل روبرو می شوند و این بار برای اولین بار تجربه ی رانندگی واقعی را با ماشین ها تجربه می کنند. سیستم ارتقاء یافته تصادفات و تخریب پذیری نیز یکی دیگر از پیشرفت ها در این بازی بوده است. ( خدا رحم کنه چون در مورد Prostreet هم همینو گفته بودند و دیگه بقیشو خودتون شاهد بودین ! )

آماده عوض کردن دنده در تاریخ 31 شهریور 88 باشید...

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed
سلام دوستان!
من از نظرات بقیه این طور نتیجه گرفتم که یک بازی شبیه سازی رانندگی با فیزیک طبیعی هستش نه؟!;)

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
سلام دوستان!
من از نظرات بقیه این طور نتیجه گرفتم که یک بازی شبیه سازی رانندگی با فیزیک طبیعی هستش نه؟!;)
نه دوست من nfs هیچ وقت نمیتونه به پای عناوین بزرگ شبیه سازی رانندگی و مسابقات برسه مثل gt5 !
ولی این شماره nfs بسیار به سمت حرفه ای شدن پیش رفته که حتی تونسته گیم پلی داخل کابینو طوری طراحی کنه که اکثر دوستانی که دا خل کابین بسیار سخت بوده براشون همه مراحلو با دوربین داخل کابین برن!مثل من!
کنترل ماشین و حرکت خودرو ها و در کل هندلینگ یه ماشین بسیار پیشرف کرده که بعضیا خوششون اومده بعضیا هم نه که میگن نباید از سبک خود nfs میزد بیرون !:cheesygri

progamer

کاربر سایت
Mar 31, 2008
199
وقتی بازی رو بالا میاری بیشترین چیزی میبنی ایمه که سازندگان اصرار دارند که این یک سبک جدید و به همین منظور شما دمو ها رو نمی تونید رد کنید. در کل NFS بهتره بی خیال شه کلا گند زدن تو بازی

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
CPU:Q6600 RAM:4GB DDR2 KINGSTONE B800 VGA:ASUS EAH-4870 POWER:GREEN 530 :laughing::laughing:CASE:ELEGANCE HDD:750 GB MAXTOR 32 MB
:laughing:
داداش شما مثکه یه خورده . . . :eek:
چه چیزه امضای اون دوستمون خنده داره!!!!؟؟!!!!!!:eek:
اسم این پستتو نمیدونم چی بزارم!ولی من یه جوری فهمیدم انگار مسخره کردی!!!!در صورتی که سیستم این دوستمون قوی هستش!:eek:
حواست باشه همینجوری همه از دسته بازی های مزخرف شما یعنی bozteam شاکی هستند!دیگه نزن تو خطه مسخره کردن!:eek:

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
سلام
گرافیکه بازی خیلی عالیه اما کنترل ماشین اصلا خوب نیست.سبکشم افتضاحه.
nfs اگه معروف شد به خاطره این بود که مسابقاتش تو شهر بود و ...
اما الان هم مسابقه هاش اومده تو پیست هم اینکه کنترل ماشین خیلی سخت شده و یه جورایی مصیبته.:cheesygri

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed
پس nfs از سبک همی شگی خارج شده و امده تو پیست؟! آیا مثل گذشته میشه ماشین تیونگ و اسپورت کرد؟! (من از شماره کربن به بعد بازی نکردم!:-")

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
پس nfs از سبک همی شگی خارج شده و امده تو پیست؟! آیا مثل گذشته میشه ماشین تیونگ و اسپورت کرد؟! (من از شماره کربن به بعد بازی نکردم!:-")

آره اومده تو پیست
آره میشه اسپرت کرد

سلام دوستان.
آقا این بازی از گیم پد های فرمون هم پشتیبانی میکنه؟؟؟؟
آره
توی صفحات قبل بچه ها چند مدل هم پیشنهاد دادن که راحت تر میشه بازی کرد

koosha

کاربر سایت
Jul 14, 2006
109
نام
کوشا
به نظرم گرافیکش فوق العاده هست. با اینکه سعی کردن که replay های بازی رو به GT نزدیک کنن اما باز هم در این مورد خیلی از GT عقبه. اینکه میشه از داخل کابین بازی کرد و کل سینی ماشین قابل مشاهد هست خیلی جالب و یکی از نقاط قوت بازیه.
بعضی از دوستان عقیده دارند که این ایده از GRID کپی برداری شده اما باید در جواب این عزیزان عرض کنم که اگه یه نگاهی به NFS که برای کنسول 3DO که ساخت SEGA بود، بندازند میبینند که اون زمان(12سال پیش) دوربین داخل کابین NFS به همین شکل بود که الان میبینید.
به نظر من یکی از نقطه ضعفهای بازی اینه که خواسته مد بازی رو به سمت حرفه ای شدن پیش ببره اما اگه دوستان به یاد داشته باشند یکی از نقاط قوت NFS همین غیر حرفه ای بودنش بود و در ساختار بازی بیشتر به لذت بردن توجه میشد تا اینکه بازی چقدر به واقعیت نزدیکه. چون اگه کسی طالب بازی واقعی باشه مسلما میره سراع GT.
در کل بازی رو یه بازی خوب دیدم که نوید NFS های بهتری در آینده رو میده. روی بازی با ظرافت خاصی کار شده و پس از نسخه هایی مثل Pro street و undercover که از حد افتضاح گذشته و بیشتر به یه کابوس شبیه بودند، روزنه امیدی در دل شب تاریکی هست که پس از Most Wanted بر دنیای NFS سایه افکنده بود.

freeOwl

کاربر سایت
Aug 23, 2009
266
نام
مهرداد
اگه نظر منو بخواید با بازی حال نکردم برایه تست حرفه ای بودنش هم دادم خواهر زادم تونست بازی کنه اما پرو استریت نتونست دلیلش هم کنترل مزخرف ماشین یه بچه 7 ساله راحت بازی می کنه پرو استریت بهتر از این اشغاله;)

mehdihamedali

کاربر سایت
Dec 13, 2007
30
نام
مهدی حامدعلی
آخه اینم شد بازی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

0.1 گرید بهش امتیاز نمی دم من...

هر کس تا حالا Grid بازی نکر بره بگیره حال کنه

من که بعد 5 مین این نید فور زباله رو شیفت دیلیت کردم... حالمون بهم زده دیگه این nfs

دوست عزیز من از گرید خلی بدم اومد
من هم مثل شما 0.1 NFS هر کدومش از Shift گرفته تا پورشه و به Grid امتاز نمیدم

من تو بازی های مسابقه ای بدتر و آشغال تر از Grid ندیدم

اما این نظر منه به چه بد و چه درست من به نظر شما هوش شما سلیقه شما و ... شما احترام میذارم
درسته که شما اعصابتون از این بازی خراب شده ولی قرار نیست با تحمیل نظرتون به جمع شخصیت دیگران رو زیر سئوال ببرید

:mad:
:((

mehdihamedali

کاربر سایت
Dec 13, 2007
30
نام
مهدی حامدعلی
سلام
شما هم تو اون دسته هستین که با کنترل بازی حال کردن!
تو همین تاپیک حتی شده بعضی ها به خاطر کنترل سخت و حرفه ای بازیو پاک کردن یا به قول خودشون انداختن سطل اشغالی:cheesygri

اگه کسی بازی رو پاک میکنه یا به قولی بازی رو به سطل آشغال هدایت میکنه جز ضعفش چیزی دیگه ای رو نمیرسونه

جامعه بازیکنان این جور بازی ها زمانی این موضوع رو قبول میکنه که شخص بازی رو اولاً کامل تحلیل و دلایلش رو با مدرک و علم ارائه کنه و دوم این که بازی رو تا آخرش رفته باشه

شما تا حالا COD4 رو بازی کردی و لذت بردی
ولی من بعد از 5 دقیقه بازی رو پاک کردم چون بازی رو در حالت خیلی خیلی سخت نمیشه رفت و به همین علت خیلی بدم اومد

حالا اول این که این ضعف منه که نمی تونم بازی رو تو حالت خیلی خیلی سخت برم دوم این که من میتونستم تو حالت های پایین تر بازی رو شروع کنم و این دو موضوع ملاک خوب بودن و بد بودن بازی نیست

امیدوارم حرف هام کسی رو ناراحت نکرده باشه
:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر