Need for Speed: Shift | PC

NFS-Shift_PC_WindowsBOX-tempboxart_160h.jpg

شرکت سازنده : Slightly Mad Studios
شرکت پخش کننده : Electronic Arts
تاریخ عرضه : September 22, 2009
ژانر :Racing
اسکرین شات | تریلر

دنده را عوض کنید! NFS:Shift توسط رانندگان مسابقه برای بازی کردن به جای رانندگان مسابقات ساخته شده است. این بازی تجربه ای جدید از رانندگی با زاویه دید بسیار ارتقاء یافته اول شخص را به شما می دهد ( دیگر زاویه های دید نیز در بازی وجود دارد. ). بازیباز ها با هیجانی غیر قابل کنترل روبرو می شوند و این بار برای اولین بار تجربه ی رانندگی واقعی را با ماشین ها تجربه می کنند. سیستم ارتقاء یافته تصادفات و تخریب پذیری نیز یکی دیگر از پیشرفت ها در این بازی بوده است. ( خدا رحم کنه چون در مورد Prostreet هم همینو گفته بودند و دیگه بقیشو خودتون شاهد بودین ! )

آماده عوض کردن دنده در تاریخ 31 شهریور 88 باشید...

rainman_8506

کاربر سایت
Jan 7, 2008
379
نام
صادق
آخه اینم شد بازی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

0.1 گرید بهش امتیاز نمی دم من...

هر کس تا حالا Grid بازی نکر بره بگیره حال کنه

من که بعد 5 مین این نید فور زباله رو شیفت دیلیت کردم... حالمون بهم زده دیگه این nfs
خرابه سلیقتم :eek:
بابا تو منتقد یا بازی ساز نشو ;)

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
خرابه سلیقتم :eek:
بابا تو منتقد یا بازی ساز نشو ;)

:laughing::laughing:خیلی قشنگ گفتی!
ملت یه دفه ای بد جور به یه چیزی میتوپن!از گرید که به قوله بچه ها هیجانش بیشتر بود!:cheesygri
ولی پس چرا من خیلی حال کردم با مسابقاتش ؟تا الانم 322 تا ستاره گرفتم!:p

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
منم از این بازی خیلی خوشم اومد.
اولین باره که تو یه بازی Racing با دوربین داخل کابین بهتر از دوربین خارج از ماشین نتیجه میگیرم. (معلومه که حسابی تو گیم پلی برای این دوربین کار کردن)
ولی بازی مانند هر دو بازی آخر این سری دارای مشکل هستش و باید منتظر پچ یا آپدیت درایور باشیم تا از مشکلاتش کم بشه. (دو تا بازی قبلی این سری به مرور و با پچ وضعشون بهتر شد.)
گرافیک بازی هم واقعا خوبه. کلا خیلی حال کردم با این بازی.

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
منم از این بازی خیلی خوشم اومد.
اولین باره که تو یه بازی Racing با دوربین داخل کابین بهتر از دوربین خارج از ماشین نتیجه میگیرم. (معلومه که حسابی تو گیم پلی برای این دوربین کار کردن)
ولی بازی مانند هر دو بازی آخر این سری دارای مشکل هستش و باید منتظر پچ یا آپدیت درایور باشیم تا از مشکلاتش کم بشه. (دو تا بازی قبلی این سری به مرور و با پچ وضعشون بهتر شد.)
گرافیک بازی هم واقعا خوبه. کلا خیلی حال کردم با این بازی.

دقیقا حرف دل منو زدی!منم اولین باریه که با دوربین داخل کابین تا این حد خوشم اومده و تا الان همه مراحلو با همین دوربین رفتم!:cheesygri

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
درسته از سبک این shift خوشم نیومد ولی از گرید خیلی بهتر بود... گرید اصلا هیجان نداش...
بیخیال بابا:biggrin1:
درسته این بازی بازیه خوبیه ولی گرید همه جوره 20 بود.اینو می گم به این خاطر که 2 دور گرید رو تموم کردم و همه جوره با این بازی آشنا هستم.فیزیک و واقعیت گرید تا قبل از درت 2 توی هیچ بازیه دیگه ای وجود نداشت.

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
درسته از سبک این shift خوشم نیومد ولی از گرید خیلی بهتر بود... گرید اصلا هیجان نداش...
ببخشید مشکل سبک بازی چیه مگه؟:confused:
من بازی رو ندارم میخواستم بپرسم که اگه مشکلی داره به سراغ این بازی نرم!:cheesygri

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
ببخشید مشکل سبک بازی چیه مگه؟:confused:
من بازی رو ندارم میخواستم بپرسم که اگه مشکلی داره به سراغ این بازی نرم!:cheesygri
مشکلش اینه که بعضیا عادت کردن همینجور گاز بدن با 300 تا سز عت راحت بپیچن و بخورن تو دیوار ماشینشون هم هیچ بلایی سرش نیاد
قطعا اگه شما هم از این دسته ای از این خوشت نمیاد

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
بچه ها کنترل ماشین این بازی در چه حدیه.آیا مثل گرید باحاله؟
دوست من طوری شده که انگار سلیقه ای شده!
یه عده دوست دارن یه عده نه!منم تو اون دسته هستم که دوست دارن!کنترل سخت و بسیار حرفه ای هستش !حتی تنظیمات فرمون بسیار حرفه ای میباشد:cheesygri!
ولی اون زمانیکه عادت کنی یا لمش دستت بیاد تمامه مراحلو اول میشی!:p

Horas_Norden

کاربر سایت
Apr 2, 2008
348
نام
محمد
سلام

من این بازی رو در 2 دی وی دی گرفتم بازی بدون مشکل نصب میشه ولی وقتی که کرکش رو میریزم و بازی رو میخوام اجرا کنم ارور Dont Send میده...کسی میتونه که کرک سالم بهم معرفی کنه؟! ممنون .

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,051
نام
علی
سلام

من این بازی رو در 2 دی وی دی گرفتم بازی بدون مشکل نصب میشه ولی وقتی که کرکش رو میریزم و بازی رو میخوام اجرا کنم ارور Dont Send میده...کسی میتونه که کرک سالم بهم معرفی کنه؟! ممنون .
دوست عزیز اگه از کرک 8.33MB استفاده میکنی؛ مشکلی نداره!! برنامه فیزیک رو دوباره نصب کن مشکلت حل میشه!!

Horas_Norden

کاربر سایت
Apr 2, 2008
348
نام
محمد
ممنون...تو صفحه 13 فکر کنم یکی از دوستان توضیح داده بودن با نصب آخرین آپدین گرافیک و تنظمیم کردن Properties بعد نصب پچ مشکلم حل شد...با تشکر از دوستان ...راستی فرمانش که به نظر من خیلی راحته من اصلا با کیبورد باهاش مشکلی ندارم خیلی راحت و جالبه .

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
ممنون...تو صفحه 13 فکر کنم یکی از دوستان توضیح داده بودن با نصب آخرین آپدین گرافیک و تنظمیم کردن Properties بعد نصب پچ مشکلم حل شد...با تشکر از دوستان ...راستی فرمانش که به نظر من خیلی راحته من اصلا با کیبورد باهاش مشکلی ندارم خیلی راحت و جالبه .
سلام
شما هم تو اون دسته هستین که با کنترل بازی حال کردن!
تو همین تاپیک حتی شده بعضی ها به خاطر کنترل سخت و حرفه ای بازیو پاک کردن یا به قول خودشون انداختن سطل اشغالی:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر